pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Witaj irminko !
    Ja nie mogę bez komórki . Raz zostawiłam w domu , to Mama takiego larum narobiła w rodzinie , ze strach o tym pisać .
    Od tamtego zdarzenia muszę z komórką wszędzie , niestety .
    Niech godz. w pracy szybko miną .:)
     
  2. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    maszynopisanie nie przejdzie o_O ale roztargnienie muszę przetestować :D na początek raz dziennie, później z racji wieku mogę zasłaniać się sklerozą :oops: ja też muszę zmykać, bo nie będę miała z czego obiadu ugotować :cry:
     
  3. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    to fajny sposób jest na czas dla siebie,
    dopóki nie dzwoni to nawet nie wiem gdzie jestxD
    a ile ja się nasłuchałam ale w końcu się przyzwyczaili

    Mój mąż z komórką się nie rozstaje:oops:xD, tydzień temu byliśmy nad jeziorem, zapomniał telefonu z domu, i powiem Wam że na koniec dnia powiedział że to nawet fajne było,
    na telefonie 17 nieodebranych połączeń, non stop na telefonie by wisiał a tak sobie odpoczął, a oni sami sobie bez niego poradzili:)

    Irminko niech Ci miło i szybko minie czas w pracy
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Mama mieszka sama i kontakt muszę z nią mieć . Dzieci wiedzą , że jak mama nie odbiera to chce mieć spokój .
     
  5. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    No coś mnie czasem bierze, jak chwile mnie nie ma i co minuta nowa wiadomość ''a gdzie jesteś '' , ''a kiedy będziesz '' a co a na co a jak długo itp . że nawet polatać spokojnie po sklepach nie mogę czy nawet zebrać myśli czy poczytać na ławce książkę no nie da się . Słyszysz tylko pik pik pik >:(
    I dlatego zostawiam od czasu do czasu komórkę w domu - udaję że zapomniałam zabrać ;)xD
     
  6. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    to całkiem inna sytuacja jest,ja nie muszę to nie pamiętam
    ja to udawać nie muszę, telefon jest ostatnią rzeczą o której pamiętam
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja w takich sytuacjach wysyłam sms-a i mam spokój , nawet z Mamą .
     
  8. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Witam, u mnie pada i pada...
    Brakuje mi baterii, niepotrzebnie naładowałam silos :mad: możecie mnie poratować ? PROSZĘ :inlove:
     
  9. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Szybko wysyłać kto ma baterie dla alekar tylko parę sztuk jej brakuje
    Proszę , proszę !!!
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja już nie mogę , ale poprosiłam znajomych , żeby wysłali .
     
  11. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Dobry Wieczór :)
    Pojawiam się nieśmiało z gorącą prośbą :)
    Załóżmy ,że zbliża się szybkimi krokami Wasza trzydziesta okrągła perłowa rocznica ślubu a Wy chciałybyście by Wasz facet z którym użeracie się już tak długo zaskoczył Was czymś sympatycznym .............
    Oficjalnie mówicie wymyśl coś stary a w głębi duszy myślicie : fajnie gdyby tak ......................
    Proszę o podpowiedzi , każdy może dać ich wiele !!! Goraco wierzę w Waszą wyobraznie :)
    Panowie oczywiście też mogą podsuwać własne pomysły :)
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Kupił elegancki komplecik biżuterii - srebrnej - złotej - zależy od zasobności portfela .
     
  13. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    .
    fajnie gdyby tak......................pamiętał datę ślubuxDxDxD:cry:
     
  14. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Zależy od zasobności portfela.
    Jeśli żona jest romantyczką... może zabrać ją w miejsce, gdzie byliście w podróży poślubnej?
    Jeśli nie da rady, to jakieś wakacje tylko we dwoje, albo chociaż weekend?
    A jak portfel mało zasobny... wystarczy śniadanie podane do łóżka i dzień "nicnierobienia" przez żonę :) Taki dzień bez żadnych obowiązków domowych. Pełna obsługa ze strony męża :) Porozpieszczać po prostu :)
     
  15. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    można też zabrać żonę na spacer w świetle księżyca zakończony kolacją przy świecach:)
     
  16. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    Wszystkie pomysły super, jeżeli miałaby to być biżuteria, to może z perłami (jeżeli żona lubi) bo perłowe gody,
    a może zamów karykaturę waszego zdjęcia ślubnego:)
     
  17. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Datę pamiętam :) nie sposób zapomnieć :)
    A ja tylko cichutko jeszcze raz przypomnę że chodzi o 30 rocznicę :)
    29 już było :) Były i śniadanka i kolacje i nawet weekend w Wiśle gdzie byliśmy w podróży :)
    O wakacjach jeszcze pewnie przez parę lat nie ma co myśleć z przyczyn rodzinnych .
    Biżuteria też była . Tu niestety nie da się nic zdziałać niespodziewanie bo nasze gusta są totalnie różne ,choć pomysł na perłę jest super:) Ta karykatura to świetne jest Beciu :) TYlko gdzie takie coś zamówić i jak technicznie to jest możliwe do wykonania ?
     
  18. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Nie idź na łatwiznę i nie licz na cuda.
    Coś najpierw delikatnie opowiedz. Romantyczna czy praktyczna, co lubi itd.,
     
  19. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    na allegro znajdziesz sporo ofert w kategorii rękodzieło
     
  20. -nefretete1-

    -nefretete1- Chodząca legenda forum

    Dobry Wieczór :pxD
    Cały dzień was czytam takie miałam zaległości ,a tylko mnie nie było 3 tygodnie i za nic forum mi nie działało
    Temat książek się przewijał więc cóż ja polecam moją ukochaną Chmielewską ,lekka luźna i przyjemna
    I "Świat dysku" Terrego Prachetta fantastyka fakt ,ale dawno się tak nie uśmiałam ,facet ma specyficzny styl pisania
    Co do takiej fajnej rocznicy ( u mnie była 18 )gratuluję xDja bym postawiła na klasykę i zrobiła coś w stylu lat młodzieńczych :p
    Prezent może być ,ale jakiś mały i delikatny ,a bardziej udać ,że nie pamiętam ,wygnać w ten dzień podstępem gdzieś żonę
    i zrobić kolację ,nie musi być nic wyszukanego ,cokolwiek tylko jakieś świeczki nawet wszędzie gdzie się da ,stół nakryty winko lub szampan.Taki mały bajzel jak za dawnych czasów :pxD