pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. wolf031973

    wolf031973 Książę forum

    Pytasz serio, czy jaja sobie robisz?
    Edycja: Odpiszę Ci na sowę, zeby tu nie ciągnąć niesmacznego tematu.
     
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum


    Okna u mnie otwarte rano tylko do przewietrzenia mieszkania a potem zamknięte i zasunięte grube zasłony ciemne ( nie mam rolet )
    wtedy nie wchodzi gorące powietrze i nie nagrzewa mieszkania
    a po południu gdy już słońce mi nie świeci w okna to odsuwam zasłony i otwieram okna .
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    [​IMG] Oj , chyba to drugie .
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Na serio. I faktycznie nie ma co ciągnąć niesmacznego tematu. Przepraszam za swoje dzisiejsze zachowanie:oops: Może to wina koszmaru (albo przynajmniej dziwnego snu), który mi się dziś w nocy przyśnił:oops::cry::cry:
     
  5. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    to dokładnie jak ja :D ale ja okna trzymam przez całą noc otwarte :)
     
  6. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    okna mam cały czas uchylone i w dzień i w nocy,, słońce mam dopiero popołudniu to zasłaniam roletami okna
     
  7. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Gdzieś znalazłem taki patencik by zamrozić wode w plastikowej butelce po jakims dużym 2l na przykład napoju i postawić ja przed wiatraczkiem w pokoju :) Nawet działa :)
    A ja mam jeszcze pytanko do Dziewczyn ze Śląska :) Właśnie na jednym z kanałów sportowych leci meczyk Zagłębia Sosnowiec z Górnikiem Zabrze . Czy to prawda bo słyszę to nie po raz pierwszy że Sosnowiec jest miastem wyklętym ?:)
     
  8. wolf031973

    wolf031973 Książę forum

    Odpowiem, bo jako mieszkanka Zabrza, poczułam się wywołana do tablicy.
    O mieście wyklętym nie słyszałam. Ale Sosnowiec to przecież Zagłębie. A Zagłębie to, dla niektórych Ślązaków, zagranica. W negatywnym tego słowa znaczeniu.
    A na upał pomaga powieszenie mokrych zasłon. Lub zmoczenie tych co już wiszą. Firany też mogą być.
     
  9. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    Marzenko mi też słońce wchodzi do mieszkania popołudniu
    cały czas mam okna uchylone, tez nie zamykam na noc,
     
  10. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Ja tego do tej pory zrozumieć nie potrafię. Dla mnie Sosnowiec to miasto jak każde inne, w którym mam wielu znajomych:)
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie okno otwarte w dzień, na noc się zamyka i zostawia "otwarte" (klamka lekko w prawo). Niestety mam rolety:( Macie jakieś pomysły na ochłodę? Wiatraka brak, butelki tylko 1 l...
     
  12. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    Tomek jak bym okna na noc pozamykała to byśmy się udusili, bo mam ciepłe mieszkanie :)
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Wchodzę na farmę , a tu sąsiada nie ma . Grać przestał czy co ?
    Mam nadzieję , że nic mu się nie stało , ojej zmartwiłam się , znikł jak Królik /
     
  14. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    Ewa, mi właśnie wsiąkło dwóch sąsiadów, plaga czy co :oops::eek::cry:
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To zapraszam do siebie , Kurcze jak odpadają młodzi gracze , to pryszcz , ale
    ten sąsiad był ze mną od początku , jasny gwint .....
     
  16. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    już wysłałam Ci zaproszenie xD
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Przyjęte , jesteś na bardzo wysokim poziomie , u mnie miejsce nr 1 , łał .
     
  18. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    swego czasu miałam cudowną sąsiadkę, rywalizowałyśmy ze sobą, ale to była zdrowa rywalizacja z ogromną dozą humoru, raz ja byłam na pierwszym miejscu, raz Agnieszka ;) niestety, Agnieszka musiała zrezygnować z dalszej gry i jedyne co mi po niej zostało to poziom, bo jak ją miałam pod bokiem to szłam jak burza żeby jej dorównać :sleepy: po przekroczeniu setki gra nie sprawia już takiej frajdy (nie ma o co walczyć) a zdobycie kolejnego poziomu zajmuje tylko trzy-cztery tygodnie :( w tej chwili jedyną podnietą jest zdobywanie nowości :(
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Mało 3 - 4 tygodnie , a potrzeba 25 milionów . U mnie trwa to długo , ale za bardzo mi nie zależy na poziomach .
     
  20. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    Ewa, jak na farmie nie masz niczego więcej do zdobycia oprócz poziomów, to zdobywasz poziomy :oops:xD;)