pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. wolf031973

    wolf031973 Książę forum

    taki sam jak tutaj, Krasnalu:)
     
  2. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    ruch to zdrowie, bieganie na dobre Ci wyjdzie:)
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Wystarczy zwykłą reklamówkę , albo woreczek foliowy zabrać z domu .
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wolf, Irmina, Piotrek - poleciały jabłeczniki;)
    Wiem o tym:)
    Dzięki za dobrą radę:) Ale w trawie nieraz ciężko znaleźć psią [cenzura]:(
     
    Ostatnie edytowanie: 27 sierpnia 2016
  5. b7ozena

    b7ozena Fanatyk forum

    przykro mi Piotrze ..... Franek będzie xD może następnym razem, jak będzie Hania :D

    KRASNAL!!!, wystarczy jak będziesz obserwował kuper swojego pupila, to na pewno nie przeoczysz (nawet w trawie)xD
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Albo widząc, że pupil ma zamiar się załatwić , podłożysz woreczek i problem z głowy .
    Miałam 3 psy , więc wiem co piszę .:)
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To u mnie nie działa, bo moja reakcja jest od razu --> :wuerg:xDxD Ewa - wątpię, żeby wcelował do otwartego woreczkaxD:cry:xD:cry:
     
    dantic3, .stokrotka1951. oraz Anetta41 lubią to.
  8. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    sieje sobie sałatę, sieje i sieje i nie wiem
    [​IMG]
    xDxD
     
  9. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Nie ma powodu żeby było Ci przykroxD
    Franek to mój sredni trzyletni wnusio i jak wszyscy zgodnie twierdzą najbardziej do dziadka podobny potomek . Choć uwaga niezły gagatek !!!
    Tomek czytasz co napisałeś nim wyślesz ???
    Ogarnij się człowieku proszę . Wyjdz na powietrze porozglądaj się za tym czego znaleźć nie umiesz i przemyśl. Jestes w watku gdzie spotykają się by pogodnie spędzić wspólnie czas o wiele starsi od ciebie forumowicze i raczysz nas od kilku godzin upierdliwymi postami o tym jak to śmierdzą ci psie kupy których z siostrą nie sprzątacie czy o autobusach które przyspieszają widząc cię na przystanku Zaruskiego :( Nie widzisz że grzecznie jeszcze dajemy ci do zrozumienia byś zmienił swoje podejście jeśli chcesz być między nami a może czytanie ze zrozumieniem to jeszcze nie etap dla ciebie? Czy naprawdę jesteś już niemal dorosłym facetem bo często czytając twoje posty mam wrażenie że do rozmowy wtrąca się małolat z brudną gębą i kieszeniami pełnymi kapsli i resorakiem !
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tak. To ja może pójdę ponarzekać na innym forum8)
     
  11. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Wyszłam z krzaków, bo mnie temat Warszawy ruszył...
    Bywałam tam i nadal bywam, bo rodzina i znajomi.
    Doszłam do wniosku, że chyba specjalnie na mój przyjazd trawniki na zielono malują, urządzają generalne sprzątanie miasta i autobusy czyszczą. I oczywiście każą kierowcom i motorniczym być punktualnie i tak dalej...
    Taką znam Warszawę. Z pięknymi parkami, klimatycznymi knajpkami i świetnymi połączeniami komunikacyjnymi o każdej porze dnia i nocy.
    A korki drogowe?
    Cóż są rzeczywistością każdego większego miasta. Wiemy, w jakich godzinach jest największe natężenie ruchu i wystarczy odpowiednio sobie czas wyjścia i trasę rozplanować.

    Teraz Katowice - mieszkam tu, żyję i coraz bardziej mi się to moje miasto podoba. A zimą dekoratorzy miejscy przeszli najśmielsze oczekiwania i zamienili nasz rynek w krainę baśni :)
     
  12. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Opowiedzcie troszkę :) Macie tam Kota w butach i Dziewczynkę z zapałkami ?
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    Opowiadaj Magda , chętnie posłuchamy o Twoim mieście . A może Marzenka dołączy ?
     
    Ostatnie edytowanie: 27 sierpnia 2016
  14. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    To było zimą, więc bardziej świąteczna sceneria. Sanie mikołaja, renifery, lodowisko, karoce, ogromne bombki, do których można było wchodzić do środka. Pięknie oświetlone tysiącami lampek.
    Po prostu rynek zachwycał zimą swym wyglądem wszystkich przyjezdnych.
    Idę w krzaczki z powrotem, bo i tak za dużo napisałam chyba.
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Pisz kochana , chętnie poczytamy .
     
  16. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Upał straszny więc lepiej w mieszkanku niż w chaszczorach .
    Nie ma kleszczy a opowieści o lodowisku i zimie zawsze troszkę schłodzą :)
    A tak wogle jakie macie pomysły na upał w mieszkaniu ?
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Być nie byłam, ale widziałam zdjęcia, faktycznie bajkowo było. :)
     
  18. wolf031973

    wolf031973 Książę forum

    Krasnal, wybacz, ale piszesz głupoty. No to co, że miasto nie daje woreczków za darmo? Każdy, kto robi zakupy dostaje woreczki (np na chleb, na warzywa). Trzeba tylko taki woreczek ze sobą zabrać. No i łopatkę, która rzeczywiście stanowi pewien (pewien?)wydatek.

    Za dżemik dziękuję, dotarł bez problemów. Dziękuję za wymyślenie konkursu, który zmusił do uruchomienia szarych komórek a w którym mogłam wziąć udział jako uczestnik.
     
  19. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Zgadzam się z Ewą pisz pisz :D No chyba, że w krzaczkach ciekawsze zajęcie :)
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A gdzie ją można kupić?
    Jabłecznik a nie dżemikxD I proszę bardzo:)
    Pisz, pisz - nie widzę żadnych podtekstów a i tak staram się unikać Twego "złego oblicza":) Ale w gruncie rzeczy jesteś fajną, pomocną kobietą;) A ja czasami zachowuję się jak dziecko, bo od 2 do chyba 4 klasy podstawówki miałem robione operacje na jelita i nie mogłem się bawić z innymi a teraz nie mam z kim (wszyscy na wakacjach), w roku szkolnym też - brak pomysłów co razem robić i za daleko:cry:
     
    dantic3 i .stokrotka1951. lubią to.