pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    a musiałaś to tak oficjalnie pisać,lepiej było w spojler rzucić;)xDxDxD
     
  2. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    To dla zmyłki;) skoro oficjalnie ogłaszam, to znaczy, że żartujęxD
    Tomek już długo tu siedzi i nic nie pisze. A to oznacza, że ponownie czytaxD
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Nie nadanżam , całkiem zgłupiałam i nie wiem o co chodzi !!!!!!:oops:
     
  4. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    :(no jak ty możesz tak żartować,idę płakać:cry::cry::cry:, na harce się chciałam szykować:cry:;)
     
  5. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    skoro głośno ogłaszam, że nabroję, zrobię coś złego, to jest szansa, że nikt w to nie uwierzy. Bo kto głośno krzyczy, uprzedza, że nabroi?
    Zaraz by go spakowali;)xD

    No nie płacz, poharcujemy zgodnie z regulaminem:D
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    teraz rozumiem , trochę przymulona jestem i myślenie gdzieś się buja dzisiaj , tylko nie wiem gdzie , a szukać mi się nie chce ,
     
  7. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    przestałamxD
     
  8. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Nie szukaj, samo przyjdzie:) Rozstrojona jesteś:) Gadać z ludźmi trzeba, a nie chować się;):)
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    dobrze wiesz , że nie zawsze się da , a zawracanie ludziom głowy swoimi sprawami , też nie zawsze jest dobrze widziane .
    Teraz mi doradzcie , co mam młodej wywinąć w tę ostatnią noc w domu ? pomysła nie mam .
     
  10. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    wino, świece, pogaduchy, wspomnienia, marzenia o tym co was jeszcze czeka:)

    A ja kończę dyżurek:inlove:xD[​IMG]
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ta tylko ona spać już poszła .
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ależ proszę bardzoxD:)

    1. Przydzielam osobie nr 1 losowe słowo - specjalna strona internetowa (na sowę). Osoba ta opisuje to słowo w wątku "Taboo".
    2. Wysyłam osobie nr 2 (na sowę) zakazane słowa dla osoby nr 1 (taka niewinna zabawaxD). Osoba ta nie może wysłać osobie nr 1 tych słów w żaden sposób!!! W sytuacji, gdy osoba nr 1 użyje któregoś ze słów tabu, osoba nr 2 informuje wszystkich uczestników o tym. Wówczas osobie nr 1 kasuje się jeden punkt oraz osoba nr 1 ma obowiązek podać słowo, które opisywała. Prowadzący (ja) wysyła jej kolejne hasło do opisania.
    3. Osoba nr 3 stara się odgadnąć, jakie słowo opisuje osoba nr 1.
    4. Osoby 1 i 2 na opisanie/sprawdzenie użycia słów tabu mają 2 minuty a osoba 3 na odgadnięcie słowa opisywanego 3 minuty. Jeśli osoba zgadująca nie odgadnie słowa, musi opisać 2 słowa tak, jakby opisywała tylko jedno słowo:) Na przykład ma opisać słowo "Usain Bolt" i "Anita Włodarczyk" i musi wybrać wspólne określenia dla tych dwóch haseł.

    UWAGI
    1. W edycji bierze udział minimalnie 12 osób, podzielone na 4 drużyny.
    2. Drużyny ustalają swoje godziny rywalizacji członków (osoba 1 z grupy 1 z osobą 3 z grupy 1 itd.) :) Jak jedna drużyna skończy, druga zaczyna rywalizację:)

    1 etap - odpada po 1 osobie z każdej drużyny (najsłabszy wynik)
    2 etap - przemieszanie, rywalizacja międzygrupowa (np. osoba 1 z grupy 1 - osoba 3 z grupy 2) ;) Znowu najsłabsze ogniwa odpadają.
    3 etap (ćwierćfinał) - przemieszanie, rywalizacja międzygrupowa (ewentualnie odpadają najsłabsi)
    4 etap (półfinał) - brak przemieszania, rywalizacja wewnątrzgrupowa:) Znowu odpadają najsłabsze ogniwa.
    5 etap (finał) - rywalizacja zwycięzców półfinałów

    UWAGA!!! Każdy gracz będzie opisywał, sprawdzał i zgadywał:)

    Zaczynamy zaraz po uzbieraniu uczestników:) Nagrody do ustalenia po finale;)


    Teraz lepiej:);) ???
     
  13. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    coś trochę wcześniej:oops:
    Pozostaje Ci wziąć igłę z nitką i pozaszywać kołdrę z prześcieradłem, tak, żeby nie mogła się wydostać;)
     
  14. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    ustaw budzik, obok połóż kartkę z napisem przyjdź do mnie
     
  15. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    xDxDxD:inlove:
    dobre:inlove:
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Super , ale rano do pracy idzie , to jak . ?
    Hmm to może by przeszło xD
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Albo wylej jej kubeł lodowatej wody na łebxD Irminko - zasady poprawione;)
     
  18. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Ewa dwa pomysły w jeden połącz, jak zszyjesz to ustaw budzik, chwila zabawy w pójściu do pracy nic nie zaszkodzi
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Przeziębi się , a jutro zabiera łóżko i pościel , to co mokrą ma zabrać ?
    Obudzi się , bo śpi jak zając pod miedzą .
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No to nie wiem:p Powiedz, że niestety, ale wyrzucili ją na 1 dzień z pracyxD Albo lepiej! Dali jej 1-dniowy urlopxDxDxD