pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Oj chyba Piotr musiał Psotce zaleźć za skórę ... hihi i ...dała upust swojej energii
    Według mnie za mało była przytulania hihihii więc zaczęła się domagać pieszczot...mrrrrauuuuuuuu
     
    Ostatnie edytowanie: 27 grudnia 2015
  2. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    I po świętach :D
    [​IMG]
     
  3. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Witajcie:D
    A śniegu jak nie było, tak nie ma. Mikołaja możemy już pożegnać.
    [​IMG] Smutny chyba jest.
    A czy Mikołaj dostaje prezenty? Czy sam musi je sobie zorganizować?
    Może którąś z nich sobie wybierze;)
    [​IMG]
     
  4. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Witajcie
    zadowoleni z zakończonego eventu

    już wiem skąd koty nauczyły sie boksować;)
    [​IMG]
     
  5. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Witajcie :)
    Event ufff dobrze ,że się w końcu skończył ;)Nazbierałam 9 niedźwiedzi z apetytem ...oby nie wyjadły mi całych zapasów ze stodoły :music:uzbierałam 43 drzewka na wyspę .Ależ obdarowywanie tych zwierząt było męczące :sleepy:
    Przy okazji zapomniałam otworzyć 25 prezentu :oops:
    Zima ponoć powoli się zbliża .
    Teraz pora dekorować domek sylwestrowo :D
    [​IMG]
     
  6. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:D
    Odliczamy już? Czy jeszcze czekamy?;)
    Emi zniknęła nam, ale jej papuga została.:p Próbuje dogadać się z Psotką choć Psotka nie wydaję się być zadowolona.
    [​IMG]
    Niezły zwierzyniec tu zorganizowaliśmy.xD Mamy i sylwestrowego gościa.:) Ciekawe kto to jest;)
    [​IMG]
     
  7. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    [​IMG]


    Chyba dalej śnię fajna koteczka :) Idę zabić robotników układających parking za oknem od świtu! Miłego dnia wszystkim :)
     
  8. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Na koniec roku mógłbyś być bardziej litościwy, a nie taki krwiożerczy. Gdzie się podział świąteczny nastrój? Wszak to nie koniec świętowania.
     
  9. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Bo na koniec roku to się proszę Pani nosi baloniki i rozsypuje konfetti a nie ludziom pod oknem odpala młot pneumatyczny o świcie ! I taka kara to łagodny wyrok uważam :) to tylko dlatego że mam tak spokojne usposobienie
     
  10. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Proszę Pana, a parking nie jest Panu potrzebny?
    Proponuję, żeby Pan wyszedł do nich z balonikami i konfetti oraz wyjął coś ze swojego barku. Gwarantuję, że przestaną. :)
     
  11. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Nie potrzebuję parkingu a pomysł super tylko troszkę spóźniony .Mam do sprzedania młot pneumatyczny lub wymienię na szampana. Proszę mi polecić dobrego szampana w przyzwoitej cenie
     
  12. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Nieśmiało zapytam, w jaki stanie są panowie robotnicy? Z młotem się wstrzymaj, w styczniu odsprzedaż po dobrej cenie.;)
    Lubisz szampana? Mam na myśli prawdziwego.
     
  13. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Witam
    gratuluje
    ja nie dostałam żadnego dodatkowego itemu
    z drzewek to tylko 1 moringa xxl godna wspomnienia
    dzięki zagrodom mogę otworzyć hodowle gołębi pocztowych(5 szt) i kur (3 kurniki pomarańczowe-.-)
    mam podobnie tyle że pół roku temu zaczeli remont nowi lokatorzy, codziennie wiercą, czasem się zastanawiam czy oni mają jeszcze co tam wiercić
    ja lubię i tego prawdziwego i udawanego:p
     
  14. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    U mnie numer 1 to brandy zdecydowanie a potem inne rude alkohole . A szampan może być a na Nowy Rok jest obowiązkowy i powiem ,że zdarzyło się parę razy pić dobrego szampana tyle że pamięć uleciała dlatego prośba o polecenie jakiegoś konkretnego :) moja kolej na zakupy
     
  15. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    znawczynią szampana nie jestem,tylko w Nowy Rok pije i to zawsze ktoś kupuje, to nie będę się wypowiadać,
    bo ja to wolę czerwone wytrawne wino
     
  16. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Ja nie doradzę, nie lubię, to i się nie znam. O północy starczy mi półsłodki sekt, np. made in Russia:)
    Poproszę, jeśli wolno, o łychę:p.
    No i podstawowe pytanie, czy w sylwka ktoś tu zajrzy, czy zostanę sama z przerażonym Waderem na karku?:p
    Upupiony PiotrxD może tak, a reszta?
     
  17. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Się spodobało ale nie upupiony :) Wybywam choć tylko na domóweczkę bo o deptaniu stópek partnerkom w tańcu poki co nie ma mowy :) dla Pięknych Bywalczyń mieszkanka coś mam

    [​IMG]
     
  18. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    wychodzę z domu ale z góry wiem że będę się nudzić-.- to zabieram lapka ze sobą, więc będę tu od czasu do czasu zaglądała :)
     
  19. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Lepiej zostaw lapka i baw się. Ja mam tak, że jeżeli chcę się bawić to to zrobię, niezależnie od tego jakie jest towarzystwo.:D
    A i towarzystwo na tym skorzysta.xD
    Ja to muszę jutro pobalować. W czwartek nie da rady. Choć pamiętam, że w ubiegłym roku, w rymowankach, nieźle to nam wyszło.
    Danuśka balowała w rytmie cza, cza, czaxD
    Patrz jak Piotr wybrnął z szampanemxD. Nie wiadomo w końcu jaki jest. Ważne, że jestxD
     
  20. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    i tak go zabiorę, idę do siostry męża
    w tym roku zmarł brat od męża więc żadnej zabawy nie przewiduję
    a mojej towarzyszki zabaw w tym roku nie będę miała przy sobie, to muszę sama zapewnić sobie rozrywkę