pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ewent ruszył /
    Zrobiłam z krową i pieskiem . Teraz muszę poczekać do 18 , bo następne gąski są , kurcze .
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzięki:) O mały włos a bym zapomniał - aż wstyd:oops:
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Spoko Tomek , dopiero ewent ruszył .
    U mnie po 18 będzie koniec indywidualnego , a reszta - zobaczymy , co się będzie działo .
     
  4. -nefretete1-

    -nefretete1- Chodząca legenda forum

    z gęsiami kiepsko ,bo one mają mały przelicznik i są chyba drugie po kurach
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Krowy zrobione - oddany rudzielec i czekam na 98 krówek;) Wolę zarobić niż wydać:) A pieski chyba już będą i gąski;) Rybki chyba też:)
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Mam za mało zwykłych , więc wsadziłam trochę do oaz i czekam na 18 , a rybki oddam zwykłe , bo mam dużo .
    Krówki i pieski też zrobiłam zwykłymi .
     
  7. -nefretete1-

    -nefretete1- Chodząca legenda forum

    a ja już skończyłam ,nawet nie wiedziałam ,że miałam parę gąsek kolorowych
    reszta wiadomo zwykłymi
    trzymam kciuki za szybkie koniec eventu xD
     
  8. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Po prostu korzystałam ze służbowego kompa i tam w grę nie wchodziłam w czasie pracy :( Ale się stęskniłam :D Kiedyś może wszystkie rozmowy nadgonię i przeczytam :D
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mam pomysł na trochę adrenaliny:D! Słowa zakazane można np. wysłać tylko osobie sprawdzającej a osoba opisująca i zgadująca nie mają pojęcia o tych słowach;) Co Wy na to:) ??? Może być ciekawie:p ???? Czy macie coś lepszego;) ??? W momencie, gdy osoba sprawdzająca wykryje słowo tabu, daje się hasło i osobie opisującej kasuje się 1 punkt;) A prowadzący osobie opisującej "z przydziału" (specjalna strona internetowa;)) daje słówko do opisania:)
     
  10. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    ;):D zaczynasz główkować? Musisz sobie jednak znaleźć rówieśników do tej zabawy.:) My, ludzie pracy nie mamy 2 miesięcy wakacji:( czego bardzo żałujemy.
    Ja natomiast niedługo wyjeżdżam. A kiedy wrócę Ty pójdziesz do szkoły:D. Nie będę Ci jednak psuła nastroju tym tematem:)
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Do tego trzeba dodać, że liczy się tylko własny opis a nie z definicji albo z cioci Wikipedii na przykład;) I oczywiście jak już opiszesz, możesz mówić te dwa słowa - "ciepło" i "zimno":p A jak ktoś odgadnie to pisze osoba opisująca "Zgadłeś" albo coś takiego;) Czyli 1 drużyna=1 osoba i kto pierwszy ten lepszy:p:);)
     
  12. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Ryby sobie kochana odpuść ale możesz sobie przygotować stroj syreny;)Pomyśl o ile dluzsza bedzie gra wstępna a później.......aż łuski będą fruwały:pxD
    Dzien dobry...tez na chwile bo mam przerwę w pracy:)
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Ewent uważam za skończony . Do wora też dorzuciłam i gitara .
     
  14. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór

    Ewa to gratuluje:)

    Praca dziś się wydłużyła,event dopiero zaczynam, krowy i pieski oddałam, teraz czekam aż gąski z oazy powychodzą bo rybki już gotowe do wora wskoczyć

    Kasiu witaj z powrotem:)

    Jakieś plany macie na długi weekend?
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja córci na nowym mieszkaniu muszę pomóc , tak , że żadnych wyjazdów nie planuję .
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Kurka blacha:mad: Husky i 4 elkhundy a pnącze już jest:mad: Będą wyrzuty sumienia jak nic:pxD Dobrze, że pieski indywidualne nie ukończone;)
     
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    przyszłam powiedzieć dobry wieczór :)chwilkę czasu znalazłam ;)teraz pedzę na ognisko :)
    pozdrawiam wszystkich z gór :D dobranoc :)
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    hej i branoc, Danusia;)
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Baw się dobrze , wracaj cała i zdrowa .
     
  20. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Hmmmm plany na długi weekend :) Jutro impreza 18-nastkowa, a niedziela i poniedziałek w pracy :(



    EDIT: Event zakończony :)