pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Tomek! Już gadasz sam do siebie:( Piszesz posty po sobie:( Proszę cię mój ulubiony krasnalu, idź spać:)
     
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A duży masz ten kocyk ...wcisnę się i ja bo latam oglądać gwiazdy od okna do okna lub z klatki na podwórko i zmarzłam coś bardzo ,na dworze ziąb siarczysty :)
    Ciekawe co sobie sąsiedzi pomyślą ;)
    Niebo jest ... gwiazdy są ale jakoś dla mnie nie chcą spadać ... No przynajmniej się przed snem pogimnastykowałam ,to spać będę długo bo aż do rana :D
     
  3. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    :( I u mnie podobnie:( Nic nie spada:( Chyba już dłużej czekać nie będę:(
    Myślisz, że wszystkie na Warszawę spadły?;):pxD
     
  4. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Wy się lepiej zajmijcie grami zamiast ciągłymi kłótniami...
    już nie czuję jak rymuję...
    Czy to tak trudno zamienić tą grę na farmę? Nie da się na forum, ale skoro hasło i słowa tabu mają być znane tylko wymyślającemu zagadkę (prowadzącemu) i opisującemu to dlaczego nie wysłać tego na sówkę, a po zakończeniu czasu/odgadnięciu nie zamieścić screena jako dowód? Jedynym utrudnieniem jest tu zebranie się o konkretnej porze większej ilości Graczy i przygotowanie, ale po różnych wieloetapowych zmaganiach to nie powinien być problem.
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dzień dobry !
    Gwiazd nie oglądałam , spać poszłam i nie wiem czy spadały .:)
    Za Pokemonami nie ja latam , tylko wnusia , ja jej towarzyszę z drugą wnusią .:)
    Pójdę jakąś kawę zrobię i śniadanko , przejdę się na zakupy z dziewczynkami .:)
    Dziś już piątak , prawie wolne , więc samych przyjemności wszystkim życzę .:)
     
  6. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    :D O tym samym w nocy pomyślałam, że sówka tu się nada.
    Ale z zebraniem grupy będą problemy;) Tak jest zawsze:D
    Sprawa jednak jest trochę kłopotliwa organizacyjnie dlatego bardziej myślałam, żeby na bazie tej czy innej gry, biorąc tylko fragmencik, ideę, Tomek wykombinował coś własnego na forum.:)

    Dzień dobry:D

    ;) To prawie to samoxD Wnusie za pokemonami, a Ty za wnusiami i pokemonamixD
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Mnie bardziej wnusie obchodzą , niż pokemony , ale niech będzie .
    Nie wiem czy dzisiaj jakiegoś złapie Wikusia , zobaczymy .
    W sprawie gier na forum się nie wypowiadam , bo to ciężka sprawa , zwłaszcza teraz w czasie urlopów .
    Mało ludzi i czasu brak . :)
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Hejka:) Jutro wyjazd do cioci odwołany, bo ona jedzie na czyjeś urodziny:cry: A tak chciałem sobie pograć większą rodziną w Tabu:p Ale w tygodniu wybieramy się do kina na "Epokę lodowcową: Mocne uderzenie" a potem na pizzę;) A kuzyn jest chyba bardziej gadatliwy ode mnie, bo jak był pogrzeb, to zaraz po wejściu do kościoła gadał, w kinie jest to samo... A ma już 10 lato_O Jak to szybko lecio_O A ja stary byk niby mam 17 skończone w październiku (bez aluzji proszę)o_O
     
  9. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Witam :) Jak dawno mnie tu nie było...
     
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzień doberek, oj dawno, dawno Cię nie było, gdzie żeś bywała?
     
  11. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Po dwóch miesiącach wreszcie mi komputer oddali :D
     
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    O matko, no to na odwyku byłaś większym niż ja ;), ja tylko 4 tygodnie urlopu. :) Więc teraz czekam z utęsknieniem na ten event.
     
  13. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Ja ledwo żyje :D Dzisiaj to aż mi sie ręce trzęsły jak włączyłam go wreszcie :D
     
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wiem, wiem, znam to uczucie xD. Przymierzasz się do tego dzisiejszego eventu?
     
  15. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Tak :) Myślę, że się uda zrobić :)
     
  16. -nefretete1-

    -nefretete1- Chodząca legenda forum

    Dziesięciolatek to w sumie jeszcze małe dziecko ,a Ty niedługo dorosły będziesz ,więc co za porównanie.Jesteś prawie drugie tyle od niego starszy:D
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Witaj , myślałam , że grać przesałaś czy cuś .
    Jeszcze troszkę i zacznie się ewent , jestem ciekawa jak tym razem global się będzie przesuwać i czy zrobimy .
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Prosiłem bez aluzji, tak8)xDxDxD ???
     
  19. -nefretete1-

    -nefretete1- Chodząca legenda forum

    ja tu nie widzę aluzji tylko stwierdzenie faktu xD
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A według mnie coś oszukany ten faktxD