pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    ja też
     
  2. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    jest nas więcej:D
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    I dobrze :)
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzień dobry, ja już po urlopie, przyszłam się przywitać. :D Jestem w domu od wczorajszego popołudnia, stęskniona za farmą, ups, przepraszam stęskniona za forum, za Wami wszystkimi. :) :inlove:

    Przepraszam, ale na razie nie ogarniam. Jutrzejszego eventu też na pewno nie będę robiła. A co będzie potem, ktoś coś wie?
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Witaj , wracasz wypoczęta i pełna zapału do pracy , prawda ?
    Następny będzie hodowlany z - krowami , pieskami , rybkami i gąskami .
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    hmm, jakby Ci tu powiedzieć :)
    "wypoczęta" - tak, ale nie pogniewałabym się jak by było dłużej :D,
    "pełna zapału do pracy" - zależy jakiej;) ,
    "prawda" - jest taka, że ta farma, te eventy stają się pretekstem do tego, żeby się z Wami spotkać i pogadać o wszystkim i o niczym.
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Z autopsji wiem , że po urlopie , powinien być urlop na odpoczynek po tym pierwszym .
    Też tak mam , lubię pogadać , a reszta przy okazji się robi .
    Wiesz może co z Królikiem się dzieje ? Termometr opada ciągle .
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Nie mam pojęcia co z Królikiem, też się niepokoję. Może zapracowany, może na urlopie, zobaczymy, mam nadzieję, że się odezwie.:)
    U mnie kilku sąsiadów w ogóle zniknęło, pewnie przestraszyli się, że mnie niema i nie ma.
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    pisał , że 2 tygodnie będzie w kieracie , ale to już minęło , a jego nie ma , nie wiem , na G&T też się nie pokazał .
     
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Sprawdziłam, ostatni wpis ma 21 lipca, więc jeśli ten kierat miał być dwutygodniowy to byłby do 7 sierpnia, więc spokojnie, możne teraz jest na urlopie, albo .... zrobił to co zapowiadał wielokrotnie.
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Czyli co ?
     
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Czyli,że nie będzie grał. :(
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    o kurcze , tego nie wiedziałam . Poczekamy , jak zacznie świecić na czerwono to będziemy wiedzieć . Ale tak bez pożegnania by sobie odszedł ?
     
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum


    Witaj :)
    Na pewno jesteś wypoczęta i możesz z zapałem zabrać się za nowe eventy . Szkoda że tego obecnego nie robisz ,wszyscy go bardzo lubią i chcą powtórkę ;):p taki on fajny .
    Jutro to tylko żeby kasę mieć fl to się zrobi event tak to rozumiem , następny hodowlany ale jak i co to ja nie wiem .

    [​IMG] ale jak to nie będzie grał ? Trochę szkoda :(
    Tylko nie rozumiem czemu nie odpisywał na sówki ? Miejmy nadzieję że wszystko jest dobrze i niedługo, opalony ,wypoczęty się odezwie.
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    jutro to nie jest ewent , jeśli dostaniesz ofertę , to będziesz mogła kupić za florki itemy .
     
  16. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    minimum raz na dwa miesiące powinien być
    ja nie dostanę oferty:cry::cry::cry::cry::cry::cry:
    te pnącze co mam puste to tam nie ma, ale jak by było to bym i tak go nie kupił, chyba że...chyba że......... z 5 fl by za nie chcieli to bym się skusiła, więcej nie jest wartexDxD

    A ten wasz królik to nie miał jakiegoś problemu z kontem, wydaje mi się że coś tam pisał w pytaniach technicznych albo ogólnych
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Miał , ale nie tym na farmie .
    Ja też oferty nie dostanę , mam luzik do piątku .
     
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ja nie wiem czy dostanę ofertę :oops: bo nie wiem jak to sprawdzić xDxDxD .
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Nie musisz sprawdzać , sami przyślą . Po pnączach zobacz , które masz szare i porównaj z ofertą kupna .
    Z tego co patrzałam to większość pnączy jest , jak ja jeszcze nie grałam , a resztę mam .
     
  20. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    zobacz czy masz któreś pnącze puste, z tych co są tam pokazane