pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dzień dobry !
    Pięknie u mnie , słonko świeci , gorąco , prawdziwe lato . :)
    Duchów nie szukałam , sam przychodził przez pewien czas . :)
    Poczytałam OO do nowego ewentu i...............hm , znowu siania od groma i troszeczkę .
    Miłego dzionka .
     
  2. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Witajcie

    Dotarłam wreszcie do domu,ogłoszenie poczytałam wcześniej w biegu, ze stodoły tylko słonecznik? Chyba muszę jeszcze raz poczytać dokładnie:)

    Puściutko tu az wszystkie psy pozasypiały;)
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    wszyscy pracujecie , to kto ma być ?
    a ze stodoły tylko słoneczniki i fura siania i jakieś kanistry będą wypadać , które będziemy przerabiać na paliwo , którego są 3 rodzaje . Jakieś latanie w górę i w dół , albo tylko do przodu i mam taki mętlik , że hej .
     
  4. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    jeszcze nie rozgryzłam tego latania góra dół,może w czasie eventu mi się rozjaśni,, a jak nie rozjaśni to tej opcji używać nie będę,bo chyba nie trzeba:)
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    góra , dół to jak chcesz nagrody wybierać . Ja tam lecem prosto i na paliwie xxl .
     
  6. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    też nad takim rozwiązaniem myślałam,zobaczę tylko gdzie są lepsze nagrody na górze czy na dole,może nie ma specjalnej różnicy :)
     
  7. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Dobry Wieczór :)
    Event określają jako trudny a ostatni średni udało mi się zrobić w ostatniej chwili więc się zastanawiam czy jest sens zaczynać sianie badyla ? Szczerze mówiąc jestem w fazie przesytu tym sianiem sianiem sianiem . Pnącze jest nawet interesujące do zdobycia ale czy realne ? Chyba że bedziecie wspierać w wolnych chwilach ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 25 lipca 2016
  8. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    zawsze można iść w linii prostej bez udziwnień, jak na razie to w pierwszym wyścigu zauwazyłam że warto wzlecieć w górę po 15 super pasz:)
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja nie wiem na razie nic , jutro jak trochę wysieje ewentówki to zobaczę jak to jest w praktyce .
     
  10. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    jutro albo pojutrze to i ja też się przekonam:D, ale jak już przejrzałam nagrody to 1,2 i 3 wyścig polecę górą, a 4 i 5 dołem:) na największym paliwie,chyba ono najbardziej ekonomiczne jest:)

    a tak w ogóle to licencje pilotów macie, ja nie mam, to nie wiem czy mnie wpuszczą żeby polatać;)xDxD
     
  11. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Troche trzeba nasiać ,wyprodukować i zrobić kilka próbnych lotów dla wprawy ,potem jakos pójdzie :Dalbo i nie :oops:
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Też myślę na nim , tym xxl latać .
    Masz rację , jak polecimy to już pójdzie . Ja myślę , że latanie to nic trudnego , bo by nam nie dali samolotów .
     
  13. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Tylko , że ja się do latania nie palę a co dopiero do pilotowania :) Mam uprawnienia do 1 m nad ziemią więc będę latał nisko i bardzo powoli :)!
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Jak wsiądziesz i polecisz ,i poczujesz ten pęd we włosach [ chyba, że nie masz ] to już pójdzie .
     
  15. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Ewa zapomniałaś już jak lataliśmy balonem xD!!!
    Nie chcę czuć żadnego pędu za wyjątkiem po:p ale to raczej nie na farmeramie :)
     
  16. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    nie ważne jak byle do celu:D
    co tam balon
    to musi być czad
    [​IMG]
     
  17. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Oj jakby mnie tam ktoś ułożył to nie tylko czad by było czuć !!!
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Fajnie się patrzy , ale ja żywa bym z tego nie wyszła , więc tylko popatrzę , boję się wysokości , no nic na to nie poradzę .
     
  19. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    W Peru jest taki hotel,
    [​IMG]
    zawieszony nad przepaścią

    zasypiasz i budzisz się z niezapomnianym widokiem
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    a jaki widok z toalety:D
     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Byłaś ? jakie wrażenia ? a swoją drogą mają fantazję nie ?