pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. blau_grana

    blau_grana Nadzorca forum

    A niech już zostanie tak jak jest xD Jakoś sobie poradzę xD
     
  2. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    Irminka sie znalazła xD:D odsłoniła zasłonki :D
     
  3. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Znalazłam się, ale ledwo żywa:( Muszę dziś skończyć event, bo nie mogę patrzeć na róże.
    Czuje się trochę jak Ewa. Jeszcze mnie tym magazynem dobili. -.-
    Okrutnie jestem zmeczona i tylko marzy mi sie spać.
    Ale przypuszczam, że werwę odzyskam od piątku.;)
    Moje obstawienia świadczą tylko o tym, że do tej pory nie było zaskakujących meczy i nie ujawnił sie czarny koń tych mistrzostw.
    Zwycięskie drużyny są przewidywalne, ewentualnie może zdarzyć sie remis - i tu szczęście dopisało.
    Mam prośbę. Nie mam siły przekopywać się przez strefę kibica.
    Dajcie znać od kiedy i do kiedy trzeba robić nowe typowania i na której stronie Piotr dał nowy zestaw drużyn do obstawienia.
    Miłego wieczorka i wyspanej nocki.:)
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    [​IMG] Dobranoc wszystkim .
     
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    Irminko typujemy od dziś do czwartku 14:55 str 47

    dobranoc Ewuś i Irminko :)
     
  6. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Dzięki Kłapouszku:inlove:
    Do czwartku może sie pozbieram:)
    Skończyłam event.
    Nigdy nie przepadałam za różami, teraz jeszcze bardziej. Nie wiem czy jeszcze kiedyś zabiorę sie za taką ilość siania.
    Użyłam kasztanka. Ale kasztanek niestety nie nasieje badyla.:D
    Z klasyki wzięłam tylko balon. I starczy. Pozostałe mam w całości. Może jutro coś dodatkowego dokupię, bo czarnych zabrakło.
    Mini gierka jest super. chyba lepsza niż wikingowie, bo jednak ciut trudniejsza.:)
    Ale, ale. Przy okazji odkryłam wyspę skarbów. Marzenka sie ucieszyxDxD
    A kłapouchy niech sie szykuje do stawiania płotków niebawem;)xD
    Tak czekałam na te magazyny, a one nie dla mnie. Jeszcze długo nie dla mnie. Nie wypłuczę się z ich powodu.
    Dobranoc słodziaki
     
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzień dobry słonecznie :)a ja sie pytam czy ty wczoraj żonkilku daleko miałas żeby rzucić kamieniem :D z tych magazynów to nic nie kumam :D na płotki jestem przygotowana :Dprzeca moje korzenie ze wsi pochodzą xD największej w Polsce miłej środy wszystkim życzę :)
     
  8. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    A dlaczego miałam rzucać kamieniem?
    A magazyny? 500 gwiazdek na drzewie mądrości i jest.:D
    A ulepszenia: żółte i pomarańczowe? To kilkanaście tysięcy desek, kolorowańców za 8 mln i jeszcze, jeszcze mnóstwa dobra.
    Ale z ulepszeniami można poczekać.:D
    Bez ulepszenia 4 sloty to jednak mało. Choć z drugiej strony na 4 neonówki, i ma się 16 sztuk z jednego miejsca. To już jest coś.
    Może jednak warto poczekać na pozostałe magazyny i wtedy zorientować się czy i co stawiać.
    Trzeba przyznać, że sprytnie to wymyślili. Szkoda tylko, że zajmują miejsce na łąkach. Przy takich eventach jak obecny, kiedy trzeba robić demolkę, to raczej wada jest.
     
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    mam 48 tyś desek :) z gwiazdkami problemu nie ma :ppomyslę nad tymi magazynami ,ale spieszyć sie nie będe :Dno właśnie szkoda ze mają stac na polu dla nich osobne miejsce miało być :D było by gitara jak mówi Ewcia :D
     
  10. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Przy takim stanie majątkowym;) myślę, że warto. Na razie bez ulepszeń. Ot, żeby coś nowego zrobić i sie pobawić wypróbować.
    One chyba ładnie wyglądają. A jeżeli ma się wszystkiego dużo, to starczy i na następne magazyny.:D
    Czy mogę kamień węgielny pod twój magazyn położyć?;):pxD
     
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    przeca obie majętne jesteśmyxD to spróbowac warto :D kamień kładz gdxDzie ci pasuje moze być nawet pod moim płotem xD
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dzień dobry wszystkim .:D
    Irminko gratulacje , a itemy na wyspę masz ? :)

    Bo ja jak odkryłam wyspę skarbów i przeniosłam itemy z ogrodu to miałam ogród prawie pusty .
    Teraz pomału się zapełnia .:D
    Magazyny na razie nie dla mnie , bo mam 237 gwiazdek , a reszta ?
    Trudno , obejdę się bez nich , wielu rzeczy nie mam i jakoś daję radę .:p
    Miłej , udanej środy życzę [​IMG]
     
  13. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Hejka
    no nareszcie,tam anakondy nie będzie to mogę sobie kiedyś po odpoczywaćxD

    balona chciałam, ale przez przypadek nacisnęłam na któryś item z tego pnącza i zabrakło żetonów, a nie wiedziałam czy zdążę wrócić wcześniej z pracy, balona kiedyś może zdobędę tak jak zdobyłam cytrynkę:)

    poczekam razem z Tobą na magazyny, mam dokładnie tyle samo gwiazdek:D, jakoś specjalnie mi na nich nie zależy, zwierzęta kupuje na targu,daje innym zarobić:D

    [​IMG]

    Miłego dnia:D
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Już środa , a jutro czwartek i będzie się działo , oj będzie , już nie mogę się doczekać .
    Mam nadzieję cichą , ze nasi chłopcy się postarają i nas nie zawiodą . [​IMG]
     
  15. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    wytypowałam wygraną Niemców, ale bardzo chciałabym żeby mnie zaskoczyli i wygrali

    Niezależnie od wyniku piątek powinien być wolnym dniem od pracyxD
     
  16. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    ;) Ale dla Ciebie to muszę jakiś szlachetny kamień węgielny znaleźćxD

    Przeprowadzam itemy z ogroduxD

    A z gwiazdkami i u mnie za mało żeby szaleć. Trza poczekać i ze spółdzielnia przeprosić się.;)
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    U mnie w spółdzielni same hodowlane zostały , albo tony siania .
    Brrrrr , muszą poczekać , nie chce mi się i gitara , o . [​IMG]
     
  18. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Miałam małego doła wczoraj przez te róże:cry: Do północy rozgrywałam meczexD, aż Nawałkę zaskoczyłamxD.
    I raczej warto było. Takich TS jeszcze nie miałam. :inlove:Praktycznie wszystko super.:)
    Różowe wielbłądy, mrówkojad, pomarańczowe wielbłądy, żółta bikini, nerkowiec:inlove: ( nie miałam), druga tabebuja, no i XXL, które zawsze są mile u mnie widziane.
     
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    to gratuluję piękności :D:Dteraz powystawiałm ciekawa jestem co zdobedę :p muszę specjalne miejce znalezć na ten szlachetny kamień nie może byc pod płotem taki okaz xDnie może się marnować
     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum