pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Dzień dobry ,udało mi się nadgonić zaległości ,muszę dziś ten event skończyć bo jutro i we wtorek mam dyżur w pracy i mogę nie mieć czasu żeby zajrzeć na farmę a co dopiero żeby pograć nawet mowy nie ma .Mam do zrobienia ostatnie zadanie z 8 więc spoko:)
    życzę pięknego słonecznego dzionka , chociaż u mnie burza wisi w powietrzu:wuerg:
    A u mnie największym powodzeniem cieszą się pierogi z kaszą gryczaną ,białym serem doprawiane miętą , pychotka
     
    Ostatnie edytowanie: 29 maja 2016
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    U mnie pierogi w każdej postaci są pochłaniane , a że jesteśmy w 3 , więc wielkich ilości nie muszę robić .
     
  3. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    dziś wróciłam z pracy bardzo, bardzo wcześnie, jak na niedziele

    z białym seremi miętą,:inlove::inlove::inlove:
    u mnie też tylko trójka,ale ja nie lubię się bawić z pierogami,jak już robie to dużo by za szybko się nie skończyły,a że zamrażalnik mam duży, to wszystko co można zrobić dużo i zamrozić to mrożę
    poza tym raz pracuje 4 godziny innym razem mogę i 15,to jak mi się trafi 15 pracować,to nie muszę się o obiad martwić,zawsze coś się znajdzie na szybciutko,pierogi czy bigos,

    zostało mi 5% do ukończenia eventu, nowa spółdzielnia coraz bardziej mi się podoba
     
    pietruchin48, waderówek oraz dantic3 lubią to.
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Pracujesz i nie masz czasu , to wiadomo . Ja czasu mam dużo , więc mogę się bawić . Zresztą teraz pierogów nie robię , bo
    Iza jeszcze ich nie je , no chyba , że ładnie poproszą . Ja t eż za godz z hakiem kończę ewent , szybko poszło .
     
  5. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    to ja wam powiem ile my pierogów zrobiliśmy 192 szt. ale poświęciliśmy na to sobotę,bo na tygodniu nie ma jak :):):) zrobić przynajmniej nie w takiej ilości
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To dużo , a na jak długo wam ta ilość starczy ? :music:
     
  7. Esterka23

    Esterka23 Chodząca legenda forum

    Witajcie dziewczyny i gospodarza Piotra :)
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A ty gdzie się podziewałaś tak długo ?:oops:
     
  9. Esterka23

    Esterka23 Chodząca legenda forum

    A odechcialo mi sie grac i przerwe sobie zrobilam Ewuś:)
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A urlopik , pomogło ?
     
  11. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    a no tak ,farsz się doprawia miętą i musi mieć taki słodkawy posmak ale nie może być słodkixD
    z pracą mam tak samo albo mam wolne dwa dni ,albo luz w pracy ale najczęściej to wpadam w taki kołowrót że głowa mała i wtedy jestem 16 h poza domem i wracam skonana
    Melduję że event skończony ,pnącze odpalone ,finitoxD
     
    Ostatnie edytowanie: 29 maja 2016
  12. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    ja to skończę za jakieś 7 godzin, tylko na dwóch polach sieje, leśną nie ruszałam
    ja dodaje miętę do farszu do pierogów ruskich, a ten farsz tomusi być u mnie na ostro:D

    Witaj Esterko,miło Cię widzieć
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ewent skończony , Ts wystawione i drzewka , pnącze odpalone , można odpocząć . :) Odkryłam 1 zagrodę za florki i dostałam zagrodę kogutów ,:oops: zaczynają mnie prześladować jak gołębie , a gdzie borsuk................:oops:
     
    Ostatnie edytowanie: 29 maja 2016
  14. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :)tym co ukończyli grtuluję :Dja posialam dopiero ostatnie ziarenko :(moze uda sie zrobić :pwitaj Esterko :D ide siać dalej xDmiłej niedzieli wszystkim życzę :)
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Uda się Danusiu , jeszcze czasu sporo , trzymam kciuki .xD
     
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    a ja dopiero pierwsze ziarenka posiałam :), właśnie wróciłam i prawdę powiedziawszy to latam jak kot z pęcherzem po forum, czytam poradnik, czytam forum i nic nie rozumiem. :cry:
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Czego nie rozumiesz Ogrodniczko ?
     
  18. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    na pewno sie uda:)
    siejesz oddajesz , następne dostajesz ,znów rozsiewasz i tak we wszystkich zadaniach,prawie:oops:
    tam gdzieś w wątku eventowym jest podany poradnik jak zrobić
    trzymam kciuki, jest dużo czasu to powinno się udać:)

    posiałam ostatni raz groszek i za 4 godzi kilka minut będzie koniec

    Ewa gratulacje,
     
    Ostatnie edytowanie: 29 maja 2016
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dziękuję Marzenko , żałuję , że wystawiłam te kible , myślałam ,że borsuk się trafi a tu - koguty , 2 x zimorodki , pom. pieski ,
    pom. kozy i hit- żółte rodeo .........:cry::cry::cry::cry::cry::cry:
     
  20. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    niedługo pewnie nowe zwierza wprowadzą,to nam będą borsuki wyskakiwały jak gołębie

    mam w pasku jeszcze 6 zagród ale poczekam aż skończę cały event i wystawię razem z tymi z ostatniego zadania