pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Trzeba jeszcze coś dorzucić , to mu łap zabraknie
     
  2. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    :D Tak mu łapy zajmiemy[​IMG] :cry:xD:cry:
     
  3. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    po piersiówkach czy przed?:D
     
  4. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    spryciule, dobry pomysł... a może macie jakiś znieczulacz dla mnie, ledwo żyję...
     
  5. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    taka piersióweczka bursztynu z umiarem oczywiście, to nie jest zły pomysł.:)

    w trakcie;)xD
     
  6. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Baaaardzo dziekuję za wsparcie i za gratulacje raz jeszcze :inlove:
    Marzenko nawet nie wiesz jak chetnie bym wystartował w konkursie z piersióweczkami :)
    Zaryzykuję nawet stwierdzenie,że nie bylbym ostatni :)
    Mam dwie takie butelczyny :) Jedna od zawsze prawie zawsze jest ze mną na rybkach a drugiej szkoda mi bo za ładna na wyprawy.
    Dziekuję za pucharki i łakocie i zapraszam wszystkich do częstowania się :) Na troski to bardzo pomaga a i tym co maja dobry humor tez posmakuje

    Tym razem taki do kolekcji:)

    [​IMG]

    A na te szczudła to starego nie wsadzajcie plizzz
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Gratulacje Piotr .:) Ja to myślałam o jakimś mięsku albo kotletach , a wy szczudła , normalnie strach się bać , to ja zmykam
     
  8. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    A te zdobyte puchary to masz w kolejności poustawiane od pierwszego do pięćdziesiątego?

    Super puchar jeszcze raz gratuluje
    a ja bym na pewno ostatnie zajęła, albo dyskwalifikacje bym dostała:oops:xD
     
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    brawo :Dgratuluję piękny puchar :D

    [​IMG]Piotr :D
     
  10. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    albo dyscyplinarny puchar byś dostałaxDxDxD
     
  11. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    zawsze to jakiś puchar a nie dyskwalifikacjaxD
     
  12. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Kilka lat temu byłem z wizytą u dalekiego kuzyna, jak się okazało kibica Barcelony , który w jednym z pokoikow urządził sobie kącik fanowski :) jakies proporczyki , zdjęcia , koszulka itd . Zawsze sądzilem ,że to raczej dla malolatow a kuzyn jest ode mnie trzy lata starszy i jak to określił to : Kącik z ktorego jest dumny !!! Strasznie mi się to określenie spodobało i ja tez od tamtej pory mam swoj kacik z ktorego jestem dumny :) Ponieważ nie ma na to miejsca by postawiać pucharki w kolejności zdobywania stoją wg wzrostu :) te największe z tyłu najmniejsze z przodu :)
    A rzecznik dyscyplinarny ktory ufundował puchar jest również wielkim fanem bursztynowego napoju i z ogromna radością by wziął udział w takich zawodach i podarował puchar dyscyplinarny Sponsorce Głównej xDxDxD
     
  13. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Widzisz Marzenka!xD Nawet nie musiałabyś łowić rybxD
     
  14. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    tak bez brania udziału dostać puchar to by było super
    mi od samego zapachu w głowie się kręci;) mąż się śmieje że ja ekonomicznie pijexD powącha i wystarczyxD
    ryb łowic przy konkursie ""piersiówkowym nie trzebaxD wystarczy posmakowaćxD

    idę,miałam pół godziny temu z domu wyjść a jeszcze tu jestemxD
    jeszcze tu wrócę:D
     
    Ostatnie edytowanie: 23 maja 2016
  15. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    Marzenko nie od chodz za daleko :D

    [​IMG]
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    [​IMG] Dobranoc słodziaki , kolorowych snów wszystkim życzę.
     
  17. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry

    Jak mam wstać rano do pracy to tak mi się chce spać,a jak mam wolne to wstaje wcześnie rano-.-

    A propozycja na dziś,zaglądamy do paska, szukamy zagród ślimaka i wystawiamy na pole niech ma swoje święto:D

    na śniadanie ślimaczek
    [​IMG]
    na obiad
    [​IMG]
    i dla bardziej wybrednych
    [​IMG]

    i ślimak na kolacje
    [​IMG]

    Miłego dnia:D
     
  18. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Wstawać Śpiochy kto to słyszał spać o tej godzinie !!!
    Ślimaki wam pouciekają !!!
    Tego sniadaniowego pochlaniam w biegu z przyjemnością :)
    Dziekuję Marzenko i udanego dzionka dla wszystkich :)
     
  19. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    To jeszcze chwila na uśmiech
    [​IMG]


    Przychodzi facet do sklepu,kupuje ślimaki, ale widzi że patrzy na niego super kobieta... Zagadnął do niej,od słowa do słowa i stało się tak że został u niej na noc.Rano się budzi bierze te nieszczęsne ślimaki i idzie zestresowany do domu. Staje pod drzwiami i ciągle nie wie co powiedzieć żonie,gdzie spędził noc.Dzwoni, słyszy że żona już podchodzi do drzwi i w ostatniej chwili wpada na pomysł. wysypuje ślimaki na wycieraczkę,drzwi się otwierają... "No chłopaki jesteśmy na miejscu,wchodzimy ,wchodzimy!!!"
     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Ale tu gwarno od rana , ślimaków nie jadłam i chyba nie chciałabym próbować ,:oops:
    moje chyba do Marzeny pouciekały , bo żadnego ni ma . :p
    Słonecznego , miłego wtorku życzę .:)