pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    nie smuc się alekarku :)ja ich tez nie mam :( super fotki Piotr nam podrzucił :)
     
    Anetta41, pietruchin48 oraz waderówek lubią to.
  2. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Witaj, witaj:D
    Lepiej trafić nie mogłaś. Masz u mnie łabądka.:) Właśnie kolejny przypłynął i różowy osioł:inlove:.
    Tylko bardzo Cie proszę o sówkę z przypomnieniem. Na wypadek gdybym zapomniała.:D
    Ale to rzeczywiście jakiś pech. U mnie jest wzorcowo, prawie wszystko od razu zostaje, bo potrzebne. Wcześniej przyszło pomarańczowe schronisko dla wron:inlove: , różowy kameleon, żółty zbiór piór wymieniłam na pomarańczowy, i wydra wpadła, a pomarańczowych serowni i łabądków to już nie liczę. Dla mnie Bomba.:inlove:

    xD
    W bębny to ja bedę tłuc, jak Ty będziesz krzyczał z powodu szokowego wrażenia.
    Bo działa to szokująco, ale w takie rzeczywiste upały, przynosi ulgę na ok 3 godzin. Nie jest to nic odkrywczego zresztą, ale niewielu jest w stanie to zrobić.xD Ja już tak.
    Cienkie prześcieradło zmoczyć w zimnej wodzie i mocno, porządnie je wykręcić. A potem się nim przykryć:D
    Szok trwa ze 3 sekundy, a potem jest ogromna ulga. W dzień (po domu;):p) chodze w mokrym bawełnianym podkoszulku.
    Bez tego w moim mieszkaniu upałów nie przetrwałabym.
    Pospałam, odpoczęłam. Ładuję dalej.:D

    Marzenko!
    A jak zagram, to wrócisz?:)

    ;)xD

    :D Już macie, obie:D
     
    Anetta41, dantic3 oraz wolf031973 lubią to.
  3. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Dzień dobry , nie martwcie się dziewczyny ,ja mam dużo jak będzie można wysłać na g&t to Wam dam
     
  4. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Witaj Halinko.
    Mam nadzieję, że dziś odpoczywasz.:)
    No chyba, że odprawiasz pociągi.:D Ale to przyjemna, raczej, robota.;)

    :DZrobiły się łabędzie żniwa albo łabędziowy wysyp. Żeby się nie dublować, piszcie sówkę w czasie GT z przypomnieniem:)
     
  5. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Nie mogę się pozbierać , nadgarstki sztywne i bolące i mroczki przed oczami ,nawet nogi mi wysiadły od biegania po schodach parę dni minie zanim się zregeneruję:)
    pociągi odprawiam ale marnota żółte kozy mnie polubiły nadmiernie:wuerg:
    ale na wyspie kupiłam pakiecik i mam wszystkie nowości po 3 szt i na osłodę różowe wielbłądy
     
  6. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Współczuję bólu Halinko .
    Fajnie chociaż poczytać ,że jednak coś tam fajnego zdobywacie.:)
    Ja wypatrzyłem baaardzo ciekawą promocję BP :) kto może niech się spieszy i korzysta zostały 2 godzinki !!! Pakiet 150 florków kosztuje 19 zeta i jest określony w sklepie jako najbardziej popularny :) Tymczasem 150 florków + 10 sztuk SN od dawna bez promocji kosztuje aż 18 zeta . Chwytajcie okazję bo się kończyxD
     
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witaj Halinko :) super by było gdyby mozna było wysłac na Gt polubiły mnie kameleony :wuerg:ale tez przyjechała owca różowa :Dpociag pusciłam w diabły :)ale znów go napchałam i jezdzi :D Irminka pusciła fajna muzę to się radośniej zrobiło usłyszy Marzenka to tu zaraz przybiegnie :D
     
  8. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Witaj Piotrze , no dałam sobie w pracy w kość ,ale to minie teraz będzie parę dni na luzie , mam nadzieję:)
    mam 50 czerwonych krypt i ładuję je do tego klekota kolejowego :D
     
  9. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    A jaki pakiecik kupiłaś?
    OJ! Bo ja od wczoraj główkuję i zastanawiam się czy kupić pakiet czy 30 pojedynczych i zaoszczędzić 180 florków.

    Pozbyłam sie czerwonych i buduję żólte krypty. To już chyba z pazerności.xD
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A mi z krypt same ule wszelkiej maści wychodzą , tylko nie różowe , a szkoda , może by się komuś przydały .
     
  11. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    xDxDxD
    Twoje ule wszelkiej maści będą tu legendą. Musisz być bardzo słodka dla nich.xDxD
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ta ..............ja i moje ule.................ech....................te ule kochane ........................a kysz..................xD
     
  13. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Witajcie!
    Wiecie co , nie chciałam się przyznawać ,że to było moje święto... hihi
    Myślałam , tak jak większość w moim wieku(16 lat i 7 dni hihihi) zapewne , że sprawa przyschnie i uda się po angielsku...
    Ale Marzena to ma pamięć
    Pogratulować,hihihi
    Słuchajcie... pięknie Wam dziękuję za życzenia
    Jestem ździebko zawstydzona bo fortel mi się nie udał....
    Jesteście niezawodne !
    Dziewczyny buziaki wielkie dla Was a dla gospodarza specjalny a co wolno mi.... hihihi

    [​IMG]

    Ale za to udało mi się polowanie na łabądki
    Babcia Ewa teraz trzyma kciuki za moje wyderki tylko czy dolecą...
    Niedługo koniec ewentu
     
    Ostatnie edytowanie: 8 maja 2016
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Helenko pisałam , że masz się odezwać do mnie , dostaniesz te wyderki w prezencie .
     
  15. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Jak ich nie upoluję to skorzystam z okazji Ewa ... i dziękuję
    Pisałaś ,że pszczółki Cię uwielbiają ale ,że wyderki to nie wiedziałam...xDxDxDxDxD

    Mówią tu i tam ,że już ma nie być GT?

    [​IMG]

    Zapraszam na winko i torta też...

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 8 maja 2016
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dostałam 1 zagrodę to ci wyślę , bo ja mam 1 ,to mi starczy .
     
  17. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Ewa dzięki .
    Do jutra mam nadzieję ,że sprawa się wyjaśni ...oczywiście jak odkryję wszystkie kibelki ...
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Spoko , jakby co to wiesz gdzie pukać .
     
  19. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    kupiłam pakiecik z czerwonymi panami
    z kolejnego wsadu czerwonych krypt przyjechał mi pomarańczowy kurnikxD
    tylko pośmiać się zostało , złościć się nie ma co bo wątroby szkodaxD
     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ciesz sie , że pom. , a nie żółty , bo do mnie przylatywały żółte pszczółki .xD