pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Dobranoc, dobranoc.:D
    Szalony weekend, szalone eventy. xD A na GT ceny spadnąxD
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    No tak , Irminka szalona , Danusia wypachniona , a do mnie te bzykacze znowu wróciły , dobrze że pom. , a nie żółte .
    Matko kochana muszę się napić , no nie chcem , ale muszem .
     
  3. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    xDxDxDxDxD
    Ale pszczoły to takie pożyteczne owadyxDxDxD
    Odsyłasz je z powrotem? Może zmienią kierunek jazdy.xD
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    No odsyłam , a one wracają jak bumerang , zaczynam się pomału załamywać , ile można .
     
  5. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    xD dowiesz sie w poniedziałek;)
    U mnie poza serowniami, jest całkowita rozmaitość i wszystko przydatne. Dla mnie event super. Ale nie wątpię, że będzie miał wpływ na GT.:D
    Aż mi się laptop rozgrzał i huczy wentylator. Znaczy się, że trzeba coś ostudzić.xD Ale co?:oops:
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja jutro raczej nie będę miała czasu , bo Iza będzie u mnie cały dzień i mama , a może i dobrze , nie będzie mi przykro , że taki
    badziew dostaje z pociągu . Dobranoc słodziaki .
     
    Ostatnie edytowanie: 7 maja 2016
  7. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Witam niedzielnie
    po nocy z pociągu wysiadły... wydry,łabędzie rozowe myszy i krowy rózowe i czerwone czerwone odjechały a i młyn

    Może tory polej wodą to wina pendolino zbyt obciążonyxD...
     
  8. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)


    :D Polać to muszę raczej sobie łepek;)
    Dostałam swoja pierwszą różowość - kameleonki:inlove:
    A łabędzie płyna i płyną. Wysłałam je po wydrę.xD Może będzie przy niedzieli miła.:D
     
  9. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Łepka szkoda...chociaż..może rzeczywiście polej..jak by tak miał się mózg zagotować..szkoda by było...xD

    Ja mam dwie wydry jak nie dostaniesz to się podzielę...
    i łabędzie też dwie..
    Teraz na borsuki polowanie czas zacząć
    Jeśli chodzi o różowości to mam troszkę ,brakuje tylko różowych kurek...nawet nie wiem jak wyglądają...:cry::cry:xD
     
  10. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    xDxDxD
    Dzięki. Mam jedna wydrę, ale, że strasznie wydrowata jest, to chciałam jej wydrowatego do pary zorganizować.xD
    Borsuków to chyba na składzie nie ma.:(
    Popatrz Emi, jak to człowiekowi się zmienia. Przecież ja nigdy nie lubiłam różowego.xDxDxD A teraz jakaś dziwna sympatia dla tego koloru zrobiła się. Może nawet kupię sobie różowe buciki i torebeczkę.xD Albo i co innego;)

    [​IMG] xDxDxD
     
  11. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Różowe..niech Cię miecio broni przed takim zakupem...xDxDxDxDto już lepiej kup drugi pakiet tygryska..będzie gdzie zapukać po te zwierzaki....xDxDxD
     
  12. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Jeszcze tego jednego pakietu nie kupiłam, bo mi mysza lata nerwowo jak najeżdżam na "kup"xDxDxD
    Ja chcę "kup", a mysza mnie "łup". A ja wiem, że łupią, łoją, łaszą, łooo matuchnoxDxDxD:cry::cry::cry:
     
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzień doberek :Dale wam fajne zwierzaczki pociąg przywiózł :Dja dostałam rózowe osły jakby ktoś chciał to je oddam :Di znowu perfumeria :cry:miłej niedzieli życzę :D
     
  14. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Z rana wpadło stado łabędzi.xD Już im zapowiedziałam, że gościna u mnie tylko chwilowa i do dalszej drogi niech sie szykują.:D
    Niedaleko, po sąsiedzku:D
    A Ty kiedyś miałaś fajna kieckę z łabądkami, jesli dobrze pamiętam:D
     
  15. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ty szczęsciaro :Da mam gdzieś w szafie taką kieckę :)może ją ubrać żeby zwabić te łabądki :D
     
  16. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    xDxDxD
    kuś, kuś, może wpadnie nawet struśxD
    też pierzasty, garniturek ma swój własny.

    Załapałam się przy okazji na mega PD, no to ładuję i ładuje te składy. Na szaleństwo ni ma rady.;)
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dzień dobry w niedzielny ranek:) U mnie po nocy wykluły się 3 x pancerniki i pom. bobry .
    Niby trochę lepiej , zobaczymy dalej co będzie , ale cudów się nie spodziewam .xD
    Słonecznej niedzieli wszystkim życzę .xD
     
  18. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Całe stado?????? kurcze to i brzydkie kaczątka się pojawją???:oops:
    Irminko a może Ty w totka trafiłaś...xD
    No ładuj ładuj czekamy..xD

    Danuś ja mam dwa jak byś nie dostała to czekają u mnie....
    Marzenko może tak przy niedzieli cuda się wydarzą :p
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Mój cud już przyjechał i rozrabia od rana , a pszczółka na twojej sygnie Emi bardzo się Izuni podoba .xDxDxD
     
  20. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    A ile ma twój cud..??

    Gosiagosia60 ma dziś urodzinki jakby :oops::oops: