pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry, a raczej dobre popołudnie:)
    do niedzieli raczej, śniadania przynosić nie będę, chyba że wstanę wcześniej przed pracą, ale jakoś ciężko to widzę
    ale coś na podwieczorek przyniosłam
    [​IMG]
     
  2. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    No to event dla mnie, choć rasy psów mnie nie zachwycają.
    SP nagromadzone, to trochę poszaleję, ale ostrożnie, bo oszczędna jestem. A SP na drzewach nie rośnie.xD
    No i psiór po farmie figluje, ale fajnie.:inlove:
     
  3. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    ale w młynie się kręci xDa teraz nawet w promocji jest turbo młynxDi kombajn za pół cenyxD
    szkoda że nie dali jeszcze tajemniczych sadzonek i stajennych oraz wejściówek na imprezowe koło:cry:
    ja mam jeszcze tyle tyle florków do wydawania, i co ja biedna mam teraz zrobić8)xD
    chyba pójdę i kupie kilka jabłonek xxl,może opchnę je w balonie za baobaba;)
     
  4. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Przy takim inwentarzy, to młynarz ledwo zipie-.- i mówi, że SP nie zając i trzeba czekać albo....kupić.
    O! To Marzenka majętna farmerka jest. A witamy, witamy:D
     
  5. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Pyszności na stole mniam jakby co walcie mnie po łapach bez stresu bo inaczej wszystkie truskawy sam wyżrę ! zresztą nie tylko truskawki . Super kapciochy dziękuję i fajna bajka . Zdarzyło mi się napisać dla wnuków kilka bajek naprawdę ale to z pewnością "dzieła" które nie zatrzymają tu nikogo dłużej :).
     
  6. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    No nie!!!!!!
    Czy mamy znowu Cię baaardzo prosić? Czułam ,że opowieści to Twoja "bajka".
    A zatem ja bardzo proszę, choć o malutki fragmencik.:)

    O! Bajkę w odcinkach, bardzo proszę.
    A ja wieczorkiem podrzucę coś na sen i wspomnienia dawnych lat.
     
  7. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Lat temu tysiąc , dwa tysiące lub może jeszcze dawniej . Bardzo daleko stąd ale może całkiem blisko od Ciebie nad brzegiem potężnej rzeki w ubogiej chacie mieszkał z rodziną Anatol . Rybak z dziada pradziada . Piękna Alina jego żona była prawdziwą ozdobą obejścia i mamą udanych dzieciaczków , córeczki Amelki i synka Antosia . Udanych bo dzieciom nie brakowało niczego, mieli rączki , nóżki i główki na swoim miejscu . Ale choć dzieciom nie brakowało niczego to w chacie wiecznie dawał się we znaki niedostatek najbardziej nawet potrzebnych w życiu rzeczy . Anatol starą łodzią , którą z pnia drzewa wydłubał chyba jeszcze jego pradziad Aleksander codziennie wypływał na łowy z nadzieją na obfitą zdobycz . Dziś też.................... :) Jakoś tak zaczyna się pierwsza z bajek , klasycznie
     
  8. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Ja też mam wszystko na swoim miejscu - łącznie z niedostatkiemxD
    Zmian życzyłabym sobie tylko w tym ostatnim:)
    A teraz klasycznie poczekam na c.d;)
     
  9. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    ja również

    i proszę mi pisać co mogę wam wysłać na gt
     
  10. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    I w ten sposób mamy swoją złotą rybkęxD
     
  11. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Irminko na twoim miejscu poleciałabym na farmę i sprawdziła czy masz nadal myszy w stodole bo jakieś ptaszysko ci nad farmą latało
     
  12. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Właśnie wróciłam. Mądre i grzeczne ptaszysko. Cierpliwie czekało na gospodarza.:) Tylko Azor lekko zaniepokojony był.
     
  13. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Shrek by powiedział : No to se jeszcze poczekają ! Miał być fragmencik i był a dalej zdradzać nie mogę .Bo to ma być alfabet bajek starego lwa a jak łatwo zauważyć wszystkie nazwy, imiona zaczynają się na "A". Ale możecie same dopisywać dalszy ciąg :) w przerwach między dręczeniem sówek.
     
  14. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Aaaaa możesz jaśniej? Historia nie jest zakończona.
    No to daj na BeeexD . Przecież sówek nikt tu nie dręczy. To nasza komunikacja ze światem:)
    Ja nie wiem czemu te chłopy takie trudne są.:eek:
     
  15. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    No właśnie bo sówki omijają jakoś Pietruchina i jest mu smutno ....:) Musiałam to powiedzieć ... I teraz sobie poczekamy na dalszą część opowieści ...
     
  16. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Dopiero co mu wysłałam i nie chcę nawet powtarzać co mi odpisało_O
    Krótko mówiąc to chyba groźby były;):p
     
  17. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    to trzeba jakąś sowę i na jego farmę nasłać

    to się lepiej wstrzymam
     
  18. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Lepiej poczekajmy, może Pietruchin za nami zatęskni?
    I napisze dalszą część?
    Szkoda ,że Dantic zajęta - ona ma swoje sposoby , hihihi
     
  19. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Lepiej pytlujcie dalej bo to miłe . A te bajki jako pierwszy ma poznać Kubuś mój najstarszy wnusio bo tak naprawdę on był inspiracją . Alfabet jest gotowy do literki M i się staremu pomysły wyczerpały a i samopoczucie kiepskie by fantazjować . No i wogle to ja też lubię bajki :) chętnie poczytam , posłucham kawusią się zachłystując i podkradając truskawki
     
  20. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Jesień to idealny czas na robienie przetworów. Marynowane grzybki, powidła śliwkowe i... weki z duchów. To żadna pomyłka! Podczas gdy gospodynie w całej Polsce pasteryzują leśne dary, Wanda Sowińska (70 l.) zamyka w słoikach złe duchy. Za 50 złotych (bez kaucji za słoik) zamyka w nich czorty, które szczególnie jesienią nękają Polaków.:D
    Świat nauki mówi na to jesienna depresja, ale wróżka Wanda Sowińska ma własną teorię na temat dolegliwości Polaków. Według niej to z powodów duchów odczuwamy złe samopoczucie. Skoro jest diagnoza, to musi być i lekarstwo.

    Dlatego wróżka opracowała innowacyjny sposób pozbywania się złych duchów. Po prostu zamyka je w słoikach. Klienci przychodzą do niej na ogół z własnym szkłem, ale wróżka zastrzega, że musi to być naczynie po ogórkach kiszonych.
    - Śmierdzą czosnkiem, a one tego nie lubią - mówi kobieta.

    Wróżka "wkłada" do słoika złe moce, które przeszkadzają w szczęściu jej klienta, szczelnie go zamyka, potem wek pełen zła wyrzuca do śmietnika. Po takiej terapii jej klienci odzyskują spokój rodzinny, płynność finansową, pozbywają się chorób czy długów.xD