pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Byliście w świątyni na wyspie ? Nowe rzeczy będą do odkrycia , dlatego przerwa techniczna była , ciekawe co , za ile i dlaczego
    tak drogo .:D
     
  2. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Czytałam że mają być nowości, mam 550bananów może na coś starczy:oops:

    -
    ostatni trójkątny klucz wypadł i event skończony
    czas sprawdzić ts
     
    Ostatnie edytowanie: 14 kwietnia 2016
  3. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Witam,,,,,,,,,:)
    Starczy musi ja mam 512 i też mam nadzieje że starczy........
    Buziaki dla wszystkich.....

    Ja z evencikiem pomalutku ale do przodu....
     
  4. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    A witaj Emi :D Marzenko gratulki:D bananów mam połowe mniej od was :wuerg:klucze kółkowe nie chcą mi wchodzić o_O-.- chyba będę na nie czekać tak jak Ewusia
     
  5. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    Marzenko gratulacje, Danusiu, Emi miło wiedzieć, że nie jestem osamotniona w evencie, mnie nie wchodzą trójkątne:cry:
     
  6. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Dziękuje:)
    Ja prawie z ostatnich roślinek dostała ostatni trójkąt, a myślałam że jeszcze siać będę musiała, jak by było można to ja bym Wam dała po okrągłym zostały mi 2, 4 pofalowane i 1 kwadratowy( tak z rozpędu za dużo zrobiłam)

    I pytanie do Piotra czy będzie ciąg dalszy wędkowaniu?:)
    morskie było, a jeszcze miałeś nam powiedzieć o spinningowym, spławikowym i według mnie najciekawszym nocnym maratonie tak to się nazywało?:)
     
  7. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Udało mi się dziś z pracy urwać wcześniej ,poleciałam obejrzeć świątynie na wyspie ale nie widać tam żadnych nowości ,w porównaniu z Wami to jestem bananowym krezusem , na stanie mam 1284 banany ,obłowiłam się u królowej:D niesamowicie
     
  8. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Królowa u mnie tak bananami obficie nie sypnęła a i ja jakoś szczególnie ich nie łapałam, za czym innym biegałam;)
     
  9. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    U mnie wciąż brak trójkątnych kluczy a w bananach to przy was jakiś nowicjusz jestem :) A co do wędkowania Marzenko to z pewnością dopóki tu zaglądam go nie zabraknie :) Halinka ma jakiś specjalny patent na granie w farmę:)
     
  10. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ło matko z córką :D Halinko nie boisz sie że te twoje banany zgniją xD ja mam dokładnie 286 dlaczego ta królowa dla mnie była taka niesprawiedliwa :oops: albo nie umiałam łapać :wuerg::p:cry:u mnie w świątyni też nie ma nowości
     
  11. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Nie wiem czy to specjalny patent ale jak wchodzi coś nowego to się w to bawię i jak się okazuje są z tego wymierne korzyści
    Dobrze że wirtualne to się nie zepsują ,na wyspie mam 317 level dwa itemy dające bananki i tak jak mówiłam królowa była dla mnie bardzo hojna
     
  12. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    odkryłam ts i huuura...........5h minęło i to co dostałam przemilczę-.-

    jako pocieszenie puścili mi w kinie chiński film

    ale w co innego się pewnie obłowiłaś:D
     
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    sp łowiłam :D banany ode mnie uciekały :p niech zgadnę Marzenko
    przyleciały gołębie ?xD
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Na razie nie ma nowości na wyspie , ale będą . A ja czekam nadal na 1 okrągły kluczyk , omija mnie szerokim łukiem .
    Może jutro będę miała więcej szczęścia . U mnie Marzenko też kicha z sadzonek na farmie .
    bawcie się kochani , babcia idzie spać , bo rano trzeba wstać , dobranoc wszystkim .
     
  15. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Dobranoc Ewa
    a zagrody też tam były w nagrodach? muszę iść sprawdzić bo tylko drzewka wystawiła
    ale odkąd opuściły mnie gołębie to ich miejsce zajęły jeżexD

    a z drzewek same xl( jedno x xD), poza mandarynką xxlxD
     
  16. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    a ja nie wiem czy sa zagrody :)jeże tez mnie polubiły :Di żabki też :Da ja dalej czekam na kółkowe xD a dla ;)czemu nie mam itemów co dają banany :) dobranoc wszystkim
     
  17. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    ja też nie mam, bo ich nie kupiłam:D
    Dobranoc Danusiu
     
  18. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    acha to za florki :)na 11 rzutów ani jeden kółkowy klucz nie wleciał :cry:dobranoc :inlove:
     
  19. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    jeden item zdobyłam w dożynkach drugi fakt kupiłam , dobranoc
     
  20. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Ja zastanawiałam się nad zakupem ale jak się zdecydowałam to już było za późno, u mnie tak często bywa,
    ten co był w dożynkach to chyba jeszcze miałam wtedy przerwę w grze, albo nie brałam udziału
    Dobranoc Stokrotko:)