pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Hej ludeczkowie kalendarz odkryty ? dzisiaj Pd daje w zależności od poziomu . Fajne te wasze opowieści ,ale rano musze
    wstać , dobranoc wszystkim , do juterka , pa.xD
     
  2. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Dobranoc Ewa , Dobranoc Marzenka , kolorowych snow wszystkim spiochom :)
     
  3. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Dzień dobry
    Wstawać, ni ma czasu na spanie. Trza na pole lecieć. Sama wszystkiego nie obrobię. Piotr dziś krowy doi.xD
    A kłapouchy gęsi na pole pogoni. Wieczorem będziemy je skubać.:p A Marzena jak gołębniki wszystkie wyszorujexD, to niech nam kawę zbożową na wodzie zaparzy i jaką pajdę chleba podrzuci. Pogoda dyć kiepska, to trza szybko z robota lecieć, póki jeszcze nie leje. Pierony jedne, tylko spać i spać.
    No!!xD[​IMG] :p
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :) U mnie wszystko zrobione , 6 pokoi zaliczone , kalendarz otwarty , można kawkę wypić , zapraszam [​IMG]
     
  5. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Hejka
    z tym różnie to bywa, ja w taki sposób na pewno nie reaguje:)
    uważam że jeżeli któryś z mężczyzn już podjął się takiego zadania to znaczy że ma do tego powołanie albo zdolności
    pana przedszkolankę (przedszkolnego) :oops: jeszcze nie spotkałam osobiście,
    pana z szydełkiem znam jak i Wy wszyscy i przyznacie że ma super zdolności:inlove:
    co do kucharzy to znam ich wielu i są bardzo dobrymi kucharzami od których to ja dużo się nauczyłam:inlove:( chodziłam do liceum w zespole szkół gdzie było technikum gastronomiczne :D do którego chodzili prawie sami chłopcy)
    od razu z dziwadłem wyskakujesz, jesteś cudownym wyjątkiem:inlove:


    to teraz jeszcze troszkę po schlebiam Irmince( chciała to ma, jak ktoś jeszcze chce to pisać)
    jesteś świetna, fajnie piszesz, cudownie ripostujesz, ładne obrazki wklejasz, nauczyłaś mnie screenów choć nie miałam ochoty się ich uczyć
    to napisałam szczerze ja Marzena, dziękuje i gratuluje:p:) już prawie;)
    a wy co tam sprawdzacie?
    Gratuluje Ewcia
    ja nawet nie ukrywam że cierpliwość nie jest moją mocną stroną, i też już poszłam i zrobiłam 6 z kwadratami, a pozostałe będę na bieżąco wymieniać i ewentualnie dosiewać:)

    kawki chętnie si z Tobą napije:) widzę że nalewasz taką jak lubię
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    wiesz Marzenko, za diabła nie wiem o co chodzi z tymi pokojami , ale robię .
    Dla mnie wszyscy jesteście super , wszyscy bez wyjątków :inlove: każdy inny, ale wyjątkowy :D a kawka u mnie zawsze z mleczkiem :)
     
  7. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    ja też nie ale robie:)

    jak nie ma mleczka to nie piję:)

    Ewa ty też jesteś wyjątkowa:inlove: za to że jak przychodzę na forum to wiem że zawsze ktoś jest i coś będzie napisane:)
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Siedze w domu i mam włączony komputer , tyle , a że was wszystkich lubię , to pisze :)
     
  9. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    I dlatego jesteś wyjątkowa, bo mogłabyś np nie pisać, a miło jest wiedzieć jak się przychodzi to ktoś jest albo był przed chwilą:)
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dziękuję, na OFf jest wiadomość , że Ba Chris nie żyje , smutne to , nie znałam go , ale żal8):(-.-
     
  11. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Słodzimy od rana Piękne Panie :)? Gospodarz ma bez tego cukru za dużo chetnie się podzieli :) No i właśnie miałem nadzieję ,że wysni się o co chodzi z tymi kluczami ale nie , no to pędzę prawą nogą wstając na forum ale też nikt nie wie :) Chyba poczekam z tymi kluczami a póki co podglądać przez dziurki będę :) I gdzie ta awanturna pieronka od kozy bo mnie tu straż miejska napaduje o jakieś wrzaski i beczenie w czasie ciszy nocnej ?!!!
    Miłego dnia i uważajcie pod nogi na to coś co kozy zostawiają ja się nie znam aż tak na tym. Krowa , koń , królik to wiem ale koza ?
     
  12. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Smutna jest każda śmierć która za wcześnie przyszła:(


    Takiego cukru obawiać się nie musisz:)
     
  13. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Nie mogę w to uwierzyć, to szok. Chris to mój ziomal. Brak mi słów.
     
  14. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    w takich momentach żadne słowa nie pasują
     
  15. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Nie znałem człowieka a kluchy w gardle .............. 36 lat.................
     
  16. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    W takich chwilach myślę, co to wszystko jest warte. I choć zawsze wiem, że tylko to co się przeżyje, to na co dzień zapominam
    o tym.
    Tym bardziej dziś, w takich okolicznościach, dzięki Marzenko i dzięki wszystkim,
    że jesteście tu, że chcecie być. Za żarty i troski. Za słowa, za wszystko.
     
    Ostatnie edytowanie: 12 kwietnia 2016
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Za młody żeby umierać , :( matko taki młody człowiek , mój syn jest o rok starszy , to się w głowie nie mieści , jestem
    w szoku :(
     
  18. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Śmierć zawsze przychodzi za wcześnie:(
    Niestety taką mamy kolej rzeczy rodzimy się i umieramy, a ten okres pomiędzy powinniśmy starać się spędzić z uśmiechem na twarzy, choć wiem że nie zawsze przychodzi on łatwo, ja w swoim życiu przeszłam takie rzeczy że nawet wrogowi bym nie życzyła ale zawsze po nocy jest dzień
    a po chwilach smutku radości czas:)

    Życzę Wam budźcie się i zasypiajcie z uśmiechem na twarzy:)
     
    Ostatnie edytowanie: 12 kwietnia 2016
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Kochani dzisiaj jest dzień czekodady[​IMG] smacznego , dla Piotra[​IMG]
     
  20. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    a czy jakiejś szczególnej? czy wszystko jedno? ja lubię białą:)

    Ewa event już skończyłaś?