pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Zmykam do pracy :) Event zakończony bladym świtem :) Miłego dnia :)
     
  2. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dzień dobry,,ranne ptaszki:):):)
     
  3. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    dzień dobry wszystkim,
    dla Irminki [​IMG]
    event skończyłam, posadziłam sadzonki i postawiłam kibelki i czekam z niecierpliwością na efekty.
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Irminko gratuluje:inlove: Ja jeszcze ewent dłubie , jakoś wena mnie opuściła i nie chce mi się jak nie wiem co .:oops:
     
  5. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Bo wiosną, panie dzieju, ostro zapachniało

    Dzięki za gratki:D
    No to pędzę dalej;):p
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    a Piotr znowu dostał nagrodę, gratuluję :inlove: zdolniacha chłopak:D
     
  7. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    No nie wiadomo już jak mu gratulować, żeby nie było nudnie.:D
    Nich Ci siły dopisują i pomysły nowe klują.:D
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Coś go wcieło , albo tyle ryb nałapał , albo go dzieci zmęczyły .:music:
     
  9. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    ;) A może takie zwyczajne pisanie tutaj, jest za łatwe dla niego. Może trzeba wyżej mu poprzeczkę podnieść.;)xD
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    ale to jego domek , to jak za łatwe o_O
     
  11. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    jego domek, ale sam w nim chyba nie pisze:D
    Ale najwyraźniej lubi czytać. I to też dobrze.:) A poza tym jak zatęskni, to napisze.xD
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    jasne , masz rację , kiedyś się odezwie . a ja coś żle policzyłam i 2 mapy mam za mało , normalnie mnie zaraz trafi coś :wuerg:
     
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam cieplutko :) ja ewencik jeszcze męczę wypadajek az za nadto jeszcze jedno sianie :D miłego popołudnia życzę :)
     
  14. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    przyszłam się pochwalić nagrodami
    efekty kibelków: boćki, żółte pióra kacze, pomarańczowa obora, kiwi, zimorodki i pancerniki :p
    gołębie nie przyfrunęły, widocznie stadko mam już wystarczające :D
    drzewka na farmie: 2 niespliki xl, daktylowiec xxl, 2 grusze xxl, poziomkowiec xl, pigwa xxl, oliwka xxl, klon palmowy xxl, rokitnik zwyczajny, tabebuja ( moja pierwsza :inlove:)
    drzewka na wyspie: mango xxl, kakaowiec xxl, cedrat xxl, wianowłostka królewska xxl, 2 wianowłostki królewskie xl, karob xxl, tamaryndowiec xxl, 2 achachy, cedrat xl, grejpfrut :p
     
    Ostatnie edytowanie: 4 kwietnia 2016
  15. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Życie bywa ciężkie niestety . Optymistycznie podchodząc to odpoczęli wszyscy ode mnie i jeszcze poodpoczywają troszkę :) pesymistycznie jest (ciach , ciach ,ciach)
    Gratuluję kolejnego błyskawicznego awansu Irmince i juz sie rozglądam za miejscem na poboczu by ułatwić wyprzedzanie !
    Dzieki za gratki konkursowe ale to znowu Wasza wygrana jest !!! Tylko dlatego się udało ,że nie wzięliście udziału i w efekcie bardzo mało prac choć akurat w rymowaniu sądziłem, że jeszcze ktoś z mieszkanka coś napisze :)
    W rywalizacji gdzie wzięło udział znacznie więcej konkurentów przgrałem z kretesem choć po walce a i to 8 miejsce w tak doborowej i licznej stawce nie jest tragedią :) W mojej prywatnej skali średnio-dobrze :) zabrakło głównie mocy tego dnia :)
    Acha to ,że gospodarz czasem tylko czyta ma być tym bardziej dla wszystkich bodźcem do działania w pokoiku a nie znikania !!!
    Może nie wyglądam ale lubię czytać !!!
    Acha jeszcze drugie acha!!!
    Dziekuję wszystkim za wsparcie w wypadajkach evencik zakończony :)
     
    Ostatnie edytowanie: 4 kwietnia 2016
  16. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    xDxDxD
    ha,ha,ha, A nie mówiłam. Lubi czytać.xD
    A 8 miejsce to super miejsce. Nie ma co narzekać. W pierwszej 10, to tylko sie cieszyć.:)
    I nie groź tym odpoczywaniem od Ciebie, bo ja nie czuję się zmęczona.
    A kto jest, niech się tu zaraz przyzna.;):p
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja jestem zmęczona ewentem , jeszcze się z nim telepie . Wszyscy skończyli , a ja :cry: szkoda gadać .
    A co się stało Piotr, że odpoczywają od ciebie ? :sleepy:
     
  18. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    nie jesteś sama Ewcia ja też jeszcze sieje papirusa :D
     
  19. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    [​IMG][​IMG]

    Dwie brakujące mapy dla Ewy


    [​IMG]

    i papirus dla Danusi
     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A to super , we 2 zawsze lżej , dzięki Piotr , dorobiłam te mapy , gapa ze mnie , albo liczyć już nie umiem . :)