pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    No pewnie!! Sama dołożysz korniszony i chrzan i święta gotowe. A jaja same się przecież gotują.xD

    A Marzenka konkretnie!!! Bardzo jestem ciekawa odpowiedzi.xD
    A co będzie jak sam w nią wpadnie?
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A czemu ktoś ma tam wpadać , przecież dużo miejsca jest do przejścia ? :oops:
     
  3. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    no a jak, muszę wiedzieć czy wpaść xD
    a jak wpadnie sam to tak samo trzeba liczyć:)
     
  4. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Ewa! Nie ma co pytać. Jest propozycja wpaść, to wpadamy! Jak będziemy wychodzić z piwniczki.xD
    Mam nadzieję tylko, że nie tak nam bedzie pomagał;)

    [ciach]

    Post edytowałam, obrazek usunęłam ponieważ był na nim zakaz kopiowania, podlega ochronie praw autorskich.

    SMOD_Atena.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 marca 2016
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja popatrzę , panicznie boję się wody i skakać nie będę , ani wpadać . :oops: Jak byłam mała , to się topiłam i trauma została do
    teraz :oops:
     
  6. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    ale czy wychodząc z piwniczki to damy radę wpaść do studni?:oops:xD
     
  7. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Ewa akurat nie musisz się obawiac tej studzienki :) Ona jest po to by złapać te latające jak burza i przelatujące jak przeciąg przez mieszkanko :) Czasem robią to jeszcze z pretensją !!! A to że śniadanie zostawiła i więcej nie będzie bo przelatywała w kolacje i nie było zapłaconego rachunku ! A to że była całych 6 sekund i nikt się nie odezwał ! A to że lakier zmieniła na pazurkach i nikt nie zauważył ! To takie Kwiatki będę wyłapywał ! Chyba że sam tam się wpakuję po ciemaku :) A z ta kielbaską prosze przystopujcie dzisiaj !!! Gulp , gulp , gulp ....... to mój przełyk tak lata !!! Słychać ? Głodówkę mam do jutra !!!
     
  8. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    jak głodówkę masz to chyba dobrze że śniadania nie było, co by Cię ono nie kusiło
    chyba że głodówkę masz bo śniadania nie było

    I nie odpowiedziałeś jak długo i za ile będziesz z tej studni wyciągał?
    bardzo mnie to interesuje? rozważam wpadanie do niej do świątxD
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To ja bardzo przepraszam , ale nie wiedziałam , na badania idziesz ? :sleepy: Czy narozrabiałeś i zamknęli na kłódkę lodówkę:sleepy:
     
  10. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    xDxDxDxD nic dodać nic ująć xDxDxDxD

    Mam badanka i nie ma co przepraszać :) tematy kulinarne są fajne gdy w takim miejscu jak to spotykają się ludzie z różnych stron :) ja zawsze uwielbiam poczytać i choć wyobrazić sobie jakąś potrawę ktorej nie znam :) Od zawsze staram się spróbować wszystkiego co gdzieś tam jest jadane na codzień a dla mnie to zupełna nowość :) Mam nadzieję że przy okazji Wielkanocy opowiecie o takich daniach :)
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Jak będziesz po badaniach , bo twoje gulgoty w Bydgoszczy już słychać .xDxDxD
     
  12. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    również z chęcią poczytam a może i będę miała czas by zrobić i spróbować

    Ja już nie mogę się doczekać śniadania( choć u mnie to takie bardziej śniadanio-obiad)Wielkanocnego
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dobranoc kochani , czas na mnie , bo rano muszę być na najwyższych obrotach .

    Buziaki , pa .
     
  14. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    To jedyna możliwość, żebym ja wpadła,xD bo wtedy idę zygzakiemxD Nie wiem jak to jest u Ciebie. Ale jeżeli bede się Ciebie trzymała, to mur beton razem wpadniemy. Bo jak ja sie uczepię, to nie puszczam.xD

    Popieram! I jeszcze jak będziesz wyciągał? Koniecznie muszę to wiedzieć.:)

    :D U mnie podobnie! Zasiada się do śniadania i.........kończy śniadaniem;):D
    Dobranoc Ewuś.
    W twoją umiejętność bycia na najwyższych obrotach, nigdy nie zwątpię.:D Tu zresztą same takie przypadki są.xD
    I właśnie dlatego, Piotrze, czasami przelatują jak wichura.:D
     
  15. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    chyba odpowiedzi się nie doczekamy
    :Dno przecież poco się w święta męczyć:)
     
  16. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Oj! nie doczekamy!!!xDxDxD Choć cierpliwe będziemy!;)

    No właśnie!!!! Niech w święta sam żołądek sie męczy.xD
    Ale zwróć uwagę Marzenko! Piotr czeka na ciekawe świąteczne przepisy!!!! Bo, jak twierdzi, sam lubi próbować swoich sił w tej materii!
    No to raczej mamy temat do świąt!xD
     
    becia1989, dantic3 oraz marzena5275 lubią to.
  17. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    to nie wiem czy jest sens tak szybko się tam pakować bo jak do świąt nie wyciągnie?
    jako że jest dziś na głodówce to męczyć go nie chciałam opowiadaniem o jedzeniu
     
  18. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    No nie! Szybko nie! Będzie odpowiedź, to zdecydujemy czy wpadamy do studni czy też nie.xD

    Dziś nie oczywiście!:) Ale wszystko przed nami:D
    Odpuścimy sobie galaretę z nóżekxD, bo na niej to Piotr sie zna. Wiem to skądinąd.xD A i Tobie ten temat jest obcy:D
     
  19. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    galarety to ja lubie ale tylko takie oblane czekoladąxD
    do innych się nie zbliżam
     
  20. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    No, no!!! Ja też.
    Ale i mięsna nie jest zła. Ja lubię. :)
    A Piotr, przy gotowaniu takiej galarety mięsnej, zawsze obgryza i obciamkowuje:p kostki. xD Wiem to na pewno!!!xD