pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Googlać nie muszę, ponieważ moja wiara dostarcza mi odpowiedzi praktycznie od razu - jajo jest po prostu symbolem nowego życia:D A "Alleluja" (właściwie "Hallelujah") oznacza "Chwała na wysokości" i dlatego w kościołach się nie śpiewa ani jednego, ani drugiego podczas Wielkiego Postu aż do całego okresu Triduum Paschalnego z wykluczeniem Wielkiego Piątku;) Przynajmniej w moim kościele tak jest:D
     
    Ostatnie edytowanie: 8 kwietnia 2023
  2. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Chałupa kurzem pokryta niczym butelczyny leżakujace w loszku a tu goście .
    Chociaż w sumie to sami swoi więc nie ma sie czego wstydzić .
    Kiedys bywał tu znacznie większy bałagan na dodatek przez samych swoich własnie czyniony i to specjalnie :)
    Fajne były czasy a my piękni i młodzi :)
    Miło widzieć każdego chocby tylko w polubieniach .
    Wiosna i Święta :)
    Nareszcie tlenu i światła nie będzie brakować .
    Ponieważ jutro i część świąt przyjdzie spędzić między chorymi to juz teraz ode mnie życzenia dla Was Mili .
    Zdrowych , radosnych , pysznych i mokrych .
    Pełnych miłości , bliskości i przyjaźni Świąt :inlove:
    A jeśli znajdziecie chwilkę na refleksję wspmonijcie i wyslijcie sympatyczne fluidy w stronę przyjaciół z tej i nie tylko tej chatki :)
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wzajemnie, Piotrze i wszyscy tu obecni:) Świąt spędzonych w wierze (przede wszystkim w siebie, ale nie tylko), nadziei i miłości a nade wszystko we wzajemnym zrozumieniu, o które w dzisiejszych czasach niestety dość trudno, bo coraz łatwiej oceniać nam innych nie będąc w ich butach:) Ale jednocześnie niepozwalaniu na krzywdę innych.

    I dzień dobry, kochani:D
     
  4. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    [​IMG]zdrowych spokojnych swiąt wielkanocnych:)
     
  5. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Spokojnych Wesołych Świat Wielkanocnych i dobra wszelakiego:)
     
  6. ponderoza70

    ponderoza70 Stary wyjadacz

    [​IMG]
    Spokojnych Świąt
    uśmiech i ciepłe pozdrowienia
    :)
     
  7. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Niech Wasze życie będzie barwne jak pisanki,
    Niech każdy dzień przynosi radość jak wiosenne słońce,
    Niech każda chwila będzie słodka jak świąteczny mazurek

    [​IMG]
     
  8. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

  9. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    [​IMG]
     
  10. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Gości tu bez liku ..)
     
  11. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    troll tu zajrzał, się rozejrzał,
    dał dwie kropki i nawiasik.
    Ale potem zrobił pasik:)
    Pewnie liku było tyle,
    że troll został deczko w tyle;)

    Wszystko piknie opisałeś:DxD
    Od siebie dodam tylko, że alleluja w dosłownym tłumaczeniu, nie religijnym, oznacza też " niech się stanie".
    Prawda, że pasuje :D?

    A skoro przed nami majówka, upragniona i oczekiwana, to na dobry początek, w stylu klasycznym :D


    Czmychajmy gdzie się tylko da, im dalej od "wieczorów z kumplami", tym lepiejxD
     
    Ostatnie edytowanie: 25 kwietnia 2023
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dobry [​IMG]

    I tak zrobię :D

    ***
    Panie Lwie

    i jak kwiecień minął ?


    i motto na każdy dzień ,
    powtarzać rano po przebudzeniu

    Dziś będzie dobry dzień
     
  13. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Jutro też nas nie zawiedzie,
    a pojutrze szczęście znów będzie na przedzie xD

    Witaj wiosenna Agniecho:D
     
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Jaki optymizm
    i od razu morda* się śmieje :D:inlove: serce tańcuje
    coś w znaczeniu
    łeb siwieje tył szaleje [​IMG]


    *morda tłumaczenie własne
    to moja twarz , lico , buźka ryjek , gęba pysio , dzióbek [​IMG] więc nie czuję się urażona :pxD
     
  15. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Nio nio nio .
    Ale tu gwar :p;).
    Kwiecień jeszcze nie minął na szczęście bo jutro wypadzik nad wodę :inlove: taki prywatny w super klimaty pierwszy w tym roku . Jak dotąd tylko zawody a to zupełnie inny czas ,inna woda, inne okoliczności . Miejsca jak na dziadka całkiem fajne odpowiednio 6 potem 4 i 8 a mimo to zawsze jakiś niedosyt i lekki żal za dawnymi laty gdy rywale czuli prawdziwy strach przed spotkaniem z lwemxD.
    Majowy grafik w pracy stworzony jak za karę :mad: cała majówka i wszystkie prawie weekendy w pracy i mnóstwo czasu w tygodniu gdy inni zaprzyjaźnieni łowcy tyrają . Nie wiem czy to się dla mnie źle nie zakończy ale uwaga jak przystało na stare zgorzkniałe stworzenie będę odczyniał rozmaite czary z zazdrości że nie mogę jak inni zachłystywać się majóweczkami i nie tylko nimi ;). A tak serio życzę super pogody , wspaniałych chwil w wiosennych plenerach i zdrówka wszystkim bo niezgoda jest na Wasze Mili z nim problemy a sporo ostatnio o tym ptaszorki ćwierkają . Sam wczoraj poczułem wielką wielką ulgę gdy lekarz pokazał ostatnie wyniki . Nie powiem że się ze mną pomordujecie jeszcze trochę ale napić się śmialutko mozemy jak mawiali onegdaj za "nasze i wasze ".:)

    [​IMG]
     
  16. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Czyli jak najdalej od farmerskich kumpli ;)xD

    No i fajne miejsca :inlove: moje to gdzieś na końcu a co ja mówię nie załapała bym się na listę zwycięzców xD
    Dobrze jest

    boją się boją
    i dlatego wygrywają by Lew na nich nie ryczał xD '' co za ciamajdy '' ;):pxD

    ale sam mówiłeś że umiejętności znawstwo to nie wszystko więc
    Oj tak po złośliwości ten grafik :sleepy:



    ha
    Lwa nie brak majówki boli :p xD
    I to dobra wiadomość :inlove:
    zdrowie najważniejsze

    No to
    Twoje Wasze zdrowie [​IMG]
    bo mojego szkoda ;)xDxD

    ***
    Dzień
    Dobry [​IMG]
    życzę ogrom superowych chwil we wszystkie majówkowe dni [​IMG]
     
  17. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    O jeny! Ale tu zarosło, od kwietnia. Fiu, fiu
    Nie dziwota, czasy trudne, w tym i na farmie. Dużo cierpliwości trzeba, żeby ataki znosić. I coś na polach zrobić.
    Ale po sąsiadach widzę, że dajemy radę:D
    Osobiście motywuje mnie Zosia czyli abc i co dalej każdy wie:D
    Lato migiem minęło, jak co roku.
    Czasu coraz mniej, dziwna sprawa z tym czasem. Kurczy się jakoś z każdym rokiem i nikt nie umie wyjaśnić dlaczego;)
    No ale dziś 1 września

    Jakoś dziwnie, wydaje mi się to aktualne, w szerokim aspekcie, bez szczegółów, żeby było poprawnie
    Buziole

    Ale, ale,
    kiedyś nawalałam tą piosenką, w tym wątku.
    Do dziś gra mi ona w duszy, zatem przypominam z życzeniami: nie dajmy się zwariować;)
     
    Ostatnie edytowanie: 1 września 2023
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Hej kochani:) I waderówek wróciła:inlove:
    A wiesz, że dzisiaj tak mnie jakoś naszło na szukanie piosenek patriotycznych? Znaczy.. W takie dni jak dzisiaj nachodzi mnie co roku od jakiegoś czasu i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdybym.. No właśnie, gdybym nie zdecydował się nagrać dla znajomych na TikToku tej piosenki. Przypadek? Nie sądzęxD:cry:xD
    A tą chciałem nagrać, ale przełożyłem na inny termin:p;)
     
    pietruchin48 i waderówek lubią to.
  19. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    :D
    Zawsze wiedziałam, że łączy nas jakieś cuś;)
    To nie jest piosenka patriotyczna, absolutnie. To piosenka o luzie, dystansie,zabawie, no i w ogóle o tym, co robić jak nie poradzisz;)
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Moje zdanie jest napisane powyżej i go nie zmienię, ale szanuję Twoje:D W końcu nie bez przyczyny trafiła na listę zakazanych piosenek;)
     
    pietruchin48 i waderówek lubią to.