pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Własnie się pochwaliłem u Eli :)
    Uzbierałem po siedem skrzynek i na pietruchinie z jednej z nich wypadło drzewko .
    Resztę pominę milczeniem bo troszkę zakrawa to na kpinę . Tak trudno zdobyc te skrzynki a mam wrażenie ze coraz trudniej w nich znaleźć cos godnego uwagi . Eventy przy obecnym systemie pracy ogarniam raczej w stopniu podstawowym i na te najfajniejsze nagrody mogę tylko popatrzeć w pasku zadań . Kości jak nigdy dały mi w kość choc lubię w nie grać i tu i w realu . Nie wiem jak u Was ale ja wyrzuciłem na obu farmach jednego jedynego pokerka .
     
  2. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    pokerów miałam wszystkie nawet po kilka razy i tym sposobem ukończyłam całość :)
    gratuluje drzewka :)tez mi jeden wpadł :D wreszcie
    dzień dobry :)
     
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Wow no pięknie
    gratulacje wielkie [​IMG] w sumie podwójnie że na głównej farmie he he :p:D


    masz rację takie nijakie ostatnio te skrzynki
    a że ni ma innego celu to lecimy jak ćmy po te skrzynki ;)xD

    Miłego popołudnia


    ps
    Ej Ty
    ta sówka taka smutna strasznie
    coś Ty jej zrobił ;)
    Piotr taki cytat fajny nie :)

    „Szczęśliwym jest ten, kto przy zachodzie słońca cieszy się wschodzącymi gwiazdami”

    ps
    a czemu nadal nie ma Twojej historyjki ;) uwiń się raz dwa bo przestępuje z nogi na nogę

    Dobry [​IMG]
     
  4. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Bardzo fajny i prawdziwy :)
    Ja lubię noc , cieszą mnie gwiazdy na nocnym firmamencie choć do szczęścia tak daleko .
    Nie wiem czyje słowa cytujesz ale jak sięgam pamięcia mam taką skazę ,ze gdy przed snem przykładam głowę do poduchy wysyłam swój gupawy usmiech po kolei wszystkim którzy minionego dzionka pokazali się w moim świecie a którym dobre gwiazdy chciałbym podarować . Są tacy co twierdzą że dobro wraca więc moze podświadomie liczę na to że ktos taki uśmiech odwzajemni by kolejny dzien był lepszy :)
    Jak to ująć w skrócie ?:) Może wtedy ktoś kiedyś zacytuje starego lwa :p
    tam już sa takie teksty że kudy mnie do nich :)
    a bo mi się pomyliła z rzeźbą u mojego chrześniaka w ogródku posprzatałem te pierze i potraktowałem całość pokostem przed zimą , siedziała taka jakaś jak sowa :p
     
    agniecha$, krasnoludek10 oraz dantic3 lubią to.
  5. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ja tak to robię
    nie wiem może i jest lepszy sposób
    ( ja to nie umiem tłumaczyć ;))

    ustawiasz obrazek
    klikasz w literkę A ( pokazana w niebieskim kwadracie )
    [​IMG]


    pojawi się taki znacznik [​IMG]

    ten znacznik można powiększać w miejscu tych kwadracików
     
  6. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Poczytałem u Sasiadki jaką traume potrafiła kiedyś a byc może i dziś wywołac rózga znaleziona zamiast upominku od Mikołaja . Miałem i ja kiedyś okazję taki prezent dostać choc nie wspominam tego bardzo źle tym bardziej ze zasłużyłem wtedy na cos znacznie gorszego ;). Wolny dzionek dziś to sobie troszkę buszuję po necie i wpadł mi w oko artykulik o islandzkich trollach Bozo Narodzeniowych . Tam to dopiero strach być dzieckiem w okresie światecznym . Tych trolli jest 13 a do tego ich mamunia Gryla i jej krwiożerczy kot !
    Najstarsza jest oczywiście Gryla pojawiła się we wzmiankach w wieku 13 uwielbia gulasz z niegrzecznych dzieci które łapie do worka i konsumuje . Apetyt ma tak ogromny że pożarła nawet swoich dwóch pierwszych mężów . W sumie miała ich trzech i urodziła 72 dzieci z których każde trudni się uprzykrzaniem ludziom życia lub wręcz mordowaniem . Gryla jest dumna z każdego dziecka ale "tylko" trzynastka bierze czynny udział w obchodach Bożego Narodzenia . Jest do tego ogromna i strasznie brzydka a jej moc jest tak potężna że jeden z wiekszych portali na Islandii własnie ją uważa za odpowiedzialną za wybuch wulkanu w 2010 roku kiedy to dopiero rzucenie zaklęć runicznych pozwoliło wznowic sparaliżowany erupcją ruch lotniczy w całej Europie.
    Jej najgrożniejsza trzynastka potomków zamieszkuje góry i wychodzą ze swoich jaskiń gdy ludzie zejdą ze swoich górskich domostw na niziny własnie przed Bożym Narodzeniem . Nieco złagodnieli przez wieki :) Niegdyś wraz z mamuśką pożerali dzieciaki dziś tych niegrzecznych obdarowują zgniłym ziemniakiem a te grzeczne mogą nawet liczyc na świateczny upominek przez trzynaście kolejnych dni poprzedzających święta umieszczany przez trolli w specjalnie ustawianych butach . Każdy z nich ma odrębną specjalność i tak :
    Kulas mający sztywne nogi głosno tupie i straszy zwierzeta .
    Mlekodój zakrada się do obór i spija piankę ze świeżo dojonego mleka.
    Serdel kradnie naczynia i wyżera resztki jedzenia.
    Łycholiz wylizuje łyżki gdy nikt nie patrzy.
    Kociołak kradnie naczynia i wylizuje je do czysta.
    Micha wyzera jedzenia kotom , psom i innym domowym stworzeniom.
    Trzaskacz trzaska drzwiami i oknami.
    Grzywacz wichrzy fryzury dzieciakom.
    Skyrczybyk wypija skyr ( irlandzki jogurt )
    Zmiatacz pozera kiełbasy .
    Podgladacz przez okno wypatruje co fajnego jest w pomieszczeniu po czym w dogodnym momencie kradnie to cos .
    Niuchacz wywąchuje gdzie piecze sie cos pysznego i oczywiscie pozera ciasta , słodycze , miecha.
    Hak wykrada swieże mieso swiateczne przy uzyciu haka.
    Świecznik kradnie i pozera świece.
    W porównaniu z mamusią i jej kotkiem nie sa wiec specjalnie groźne a ja tak sobie myślę że jestem mega trollem bo oprócz tego ostatniego byłem kiedyś jestem i bedę każdym z nich !:p
    No i jest jeszcze kot o wdzięcznym imieniu Jólakötturinn ( ciekawe jak się to czyta).
    Mieszka z Grylą i jej trzecim facetem . Od kociaka był karmiony resztkami gulaszu z ludzi a szczególnie uwielbia jakże delikatne miesko z dzieci . W okresie bożonarodzeniowym krwiożerczy kot pojawia sie nie wiadomo jak i nie wiadomo skąd i zjada i dzieci i dorosłych którzy na świeta nie ubierają nowych ubrań. Jak widać również tam legenda przybiła sztamę z dzisiejszymi czasami i ponoć super skutecznie nabija kabzę producentom ciuchów przed swiętami . Bo weż i nie kup sobie , dzieciakom rodzinie nowych ubrań jak gdzies czaji sie Jólakötturinn !
    Powstało o nim dziesiątki opowiadań i wierszy a jeden z nich zainspirował największą bodaj islandzką gwiazdę piosenki Bjork do napisania super hitu z 1978 roku .
    Tak więc strzeżcie się Gryli , jej męża i kota !
    Uważajcie na trolle bo wedle legeny powinny zjawić się od soboty lub niedzieli :)
    A jeśli w wolnej chwili odgadniecie pewną zagadke ukrytą w tym tekście nagroda gwarantowana ;):pxD

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  7. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Jest 13 świątecznych chłopców a naliczyłam 14 ;) ten 14 to Ty xD mam się bać xD


    Dobry :D
     
  8. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    No i brawo Aga brawo !xD
    Szacunek !
    Dokładnie ten 14 to ja a który to już z pewnością bułeczka z masłem ;)?
     
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Jollakoturin 8)xD
    Z akcentem na "Jo" ;)
    Jak ktoś chce posłuchać, to trzeba spytać wujaszka po angielsku "how to pronounce Jólakötturinn" (czyli "jak się wymawia Jólakötturinn").
    Zaskakująco łatwa wymowa, a stronkę mogę polecić ;)

    Piotrze, jutro wyglądaj maila, Kraj Środka się przecknął z letargu ;)
     
  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dobry :)



    To właśnie tego wieczoru,
    gdy mróz lśni, jak gwiazda na dworze,
    przy stołach są miejsca dla obcych,
    bo nikt być samotny nie może.

    To właśnie tego wieczoru,
    gdy wiatr zimny śniegiem dmucha,
    w serca złamane i smutne
    po cichu wstępuje otucha.

    To właśnie tego wieczoru
    zło ze wstydu umiera,
    widząc, jak silna i piękna
    jest Miłość, gdy pięści rozwiera.

    To właśnie tego wieczoru,
    od bardzo wielu wieków,
    pod dachem tkliwej kolędy
    Bóg rodzi się w człowieku.

    Emilia Waśniowska
    [​IMG]
     
  11. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    To był rok niespełnionych nadziei .
    Kolejny zresztą .
    Gdzies tam daleko daleko daleeeekoo lśni byc może jakis ognik .
    Chciałbym by nie okazał sie fatamorganą .
    Czas świąt czas życzeń .
    Niech Wam wszystkim Mili sie dzieje wszystko po Waszej myśli .
    Niech nie braknie miłości i usmiechu .
    Niech zewsząd dociera tylko jasne światło i ciepło .
    Dbajcie o siebie bo nic tak jak upływający czas nie uświadamia każdemu z nas że to własnie tak popularne w życzeniach zdrowie naprawdę jest najważniejsze .
    Niech wszechobecny tyfus zniknie bezpowrotnie a przynajmniej niech straci swą moc i sprawi bysmy wrócili do normalnej normalności .
    Pomachajcie jutro w stronę Bielan lub przynajmniej wyslijcie mysl cieplutką .
    Moja pierwsza wigilia w pracy niestety więc każdy dobry fluid chwycę z usmiechem .
    ;)
    Śnieg pokrywa grzywę siwą
    Marzną wszystkie cztery łapy
    Gwiazdę szczęścia Wam zostawiam
    W skromnych progach mojej chaty
    A ja ?
    Misję mam sekretną więc ciiii
    Ot tak ubzdurałem sobie
    Ide złapać Mikołaja
    Oto co dziadkowi powiem:
    Choć raz cznij dzieciarnię która
    Ma prezenty przez rok cały
    Spraw tym razem by twe dary
    Starsze lica rozjaśniały .
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Na pewno myśl wyślę a Tobie, Piotrze, życzę spokojnej pracy, bo skoro Wigilię spędzasz w niej, to spokojna praca = spokojna Wigilia:) Może akurat upiorki zadzwonią i wówczas będziesz mógł ich wysłuchać. Bez pośpiechu, bez stresu, bez kłótni, ale za to w rodzinnej atmosferze (mimo, że przez telefon);)

    Za życzenia serdecznie dziękuję:D
     
    dantic3, -katie1234- oraz pietruchin48 lubią to.
  13. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Się napracowałem przy okazji Świąt uffff .
    No wiem że wiekszość z Was ma to dawno za sobą ale ja własnie dziś wbiłem poziom 600 na wyspie .
    Troszke mi szkoda choc mysle ze kolejne poziomy Bahamy jednak powstaną co nie zmienia faktu że musiałem wszystkie pola z itemami poprzestawiać od poczatku . Dla mnie zadanie wyczerpujące i żmudne ale dałem radę . Teraz wszystko co wartościowsze będzie pracować na konto zwykłej farmy . Jak sobie przypomnę niektóre Wasze zrzuty to nie ma tego wiele i sie zastanawiam skąd macie tego całe miliony . Lekko mi to zalatuje jakimis spekulacjami . G&T przed nami więc bedziecie mieli okazję bym nie prowadził dochodzenia jak to wogle mozliwe bo jak nie to odpowiednie władze dowiedzą sie o wszystkim .
    A tak na serio to powiem że chyba nigdy moja Wigilia nie była tak przygnebiajacym dniem jak tegoroczna . Szpital opustoszały, badan niewiele ale to w jakim stanie psychicznym byli chorzy nie do opowiedzenia . Ech...
    Mam nadzieję ze Wasze Świeta był rodzinne cieplutkie i radosne a paczki od Mikołaja pełne cudownych podarków :)
    Pochwalcie sie nimi proszę :)
    Ja dostałem baryłki :inlove: żal że opakowanko zawierało ich tylko 10 sztuk i nożyk grzybiarza z pędzelkiem do czyszczenia znalezionych okazów . Dokładnie taki jaki zgubiłem w tym roku w lesie:) Niby cwaniak z tego Mikołaja bo widac wie wszystko ale szoda ze nie potrafi czytać w duszy i w myślach ;)
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja dostałem lindorki i puzzle z Londynem (oprócz kaski i słodyczy):inlove: Ale ani jednej gry planszowej, hehe. Chyba dlatego, że ostatnie gdzieś się zapodziały w sypialnixD
     
    dantic3, -katie1234- oraz pietruchin48 lubią to.
  15. kudlaty147

    kudlaty147 Komandor forum

    to macie dobrze ja nawet nie zasluzylem na rozge ale mi jest wsio ryba moze w lutym sie poszczesci i wywala mie na rente pa i zdrowka wszystkim
     
  16. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dobry [​IMG]

    E słodyczy to mi Mikołaj nie da ( sam je pieron zeżre ;)xD)

    W prezencie ciepły kocyk spodnie kubek zaparzacz na ziółka i breloczek z ulubionym zespołem :inlove: fajny ten Mikołaj


    ***
    Smaczna kolacja radośnie przy stole w tle kolędy i rozpakowanie prezentów
    No i taki temat się rozwinął
    -ojej jaki ten Mikołaj dobry
    -i pracowitych pomocników
    -dobrze że śniegu napadało
    -no i miał ogromne sanie
    -i wielki wór

    - a ile pieniędzy :pxDxD
    po tym padłam

    dzieciaki wiedzą wszystko
     
  17. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    I ja w wigilię byłam w pracy - nie było to tak przygnębiające jak w szpitalu, ale kierat przedświąteczny na tyle mi się odbija, że nie da rady odpocząć- musiałabym mieć wolne chociaż do Nowego Roku.
    Jakoś ten rok pożegnamy, tęsknić za nim nie będę :p
    Nowy Rok ma szansę być lepszym - a że każdy kolejny w ostatnich latach ma coraz trudniejszy start, musimy mu pomagać ;)- wspierać uśmiechem, radością w sercu, ciesząc się z choćby maleńkich rzeczy każdego dnia i tylko te dobre momenty pielęgnować.

    Nie tylko chorzy, mają zły stan psychiczny - codziennie mam styczność ze zdrowymi, z "podeptaną psychiką" na maksa :(

    Gorzej jak usiłują podeptać i naszą-.-- nie dajmy się:)

    W grze nie pomogę z pd czy poziomami -mnie nie pytaj - utknęłam w miejscu :p

    Ostatnio ta wersja za mną chodziła :)


    Dobry :)
     
  18. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Kocham Bolero Ravela, dziękuję :inlove:

    Odwdzięczę się Erikiem Satie

     
    Ostatnie edytowanie: 27 grudnia 2021
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Patrz no przeoczyłam
    no wielkie gratulacje Królu Lwie [​IMG]


    ja w mniejszości , mam to przed sobą xD

    Dobry [​IMG]
     
  20. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    hejka w 1 dniu Nowego Roku 2022:)

    [​IMG]