pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Brawo [​IMG]
    okaz jak się patrzy



    lubisz różowy :p ciekawe czy Ci w nim do twarzy xD
     
  2. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    Ja nie typuje nic bo nie znam się na tym, nawet nie wiem kto gra:) tak do końca
    Stale te same drużyny się kopią na koniec
    Niemcy-Włochy-Anglia
     
  3. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Jagoda, czyli coś już wiesz ;), a może akurat trafisz wszystkie wyniki i wygrasz konkurs? Przecież obstawiając, nawet totalnie w ciemno, nie mając pojęcia o piłce nożnej nic nie tracisz, a możesz zyskać :). Warto się zabawić :)
     
  4. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Lukasz ma rację :)
    Okazuje sie ze coś jednak wiesz a nagrody w tym oficjalnym konkursie forumowym fajne .
    No i nie da się niestety zapomnieć o covidzie który podejrzewam namiesza również na Euro . Są drużyny mocno osłabione brakiem wielu zawodników a i ci którzy zagrają a mieli problemy z pandemią tez nie zawsze będą w swojej najlepszej formie . Myślę że będa niespodzianki i ciekawe czy mimo to na koniec będą to Włochy - Niemcy -Anglia bo nie sposób też zapomnieć o tym jak wiele ekip startuje w roli gospodarzy Euro 2021 .
    Nie znoszę go a w szczególności we własnych ciuchach . W kazdym kolorze wyglądam tra tra tra tragicznie a ten polar akurat jest zdecydowanie czerwony i zdradzę że ostatnio był przyczyną wielkiej dyskusji w naszym kole wędkarskim .
    Posiada hafty z emblematami koła i mają go wszyscy działacze koła . Z uwagi na kolor sa widoczne z daleka czy to w czasie zawodów , czy festynów , czy w połowach z łódek. Wiele osób chciało miec takie wdzianko ale po dyskusjach stanęło na tym ze robimy dla chetnych polary z identycznymi emblematami w najrozmaitszych barwach tę jedną zostawiając jednak tylko dla "elyty".:)
     
  5. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    No ok jak tak zachęcacie to zobaczymy co z tego będzie


    Turcja - Włochy 1:2
    Walia - Szwajcaria 1:2
    Dania - Finlandia 2:1
    Belgia - Rosja 2:2
    Anglia - Chorwacja 3:1
    Austria - Macedonia Północna 1:1
    Holandia - Ukraina 2:2
    Szkocja - Czechy 1:1
    Polska - Słowacja 2:2
    Hiszpania - Szwecja 2:1
    Węgry - Portugalia 0:3
    Francja - Niemcy 1:2
     
  6. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    No i brawo Jagódka :)
    Dzięki
    No i właśnie dlatego przyszło mi do głowy by Was prosić o wsparcie w typowaniu :)
    Pamietam też ze naprawdę w tych konkursach mieliśmy tutaj prawdziwe tygrysy ;)
    Bo przecież nie trzeba byc znawcą danej dyscypliny by oprócz tego posiadac jeszcze najważniejsze w typowaniu intuicję , czutkę czy nieodzowne szczęście .:)
     
  7. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Hej Lwie
    pewnie byś chciał na swoje podwórko ;) pozamiatałam możesz włazić

    Dobry gorące ​

    i taka sytuacja [​IMG]
    ciekawe czy mu gorąco czy chłodno xD
     
  8. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    To się nazywa "uczucia ambiwalentne :D"
     
  9. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    O Zgredek
    coś tak bez galowego mundurku latasz
    gorąco ;)
     
  10. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    O to, to xD
    A tak serio, to jestem na wyjeździe i mam tylko służbowego laptopa, na którym nie mam zapisanego hasła.
     
  11. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    [​IMG]
    Dziś Dzień Pieseła :)
    Mojego najbardziej :)
    Choć dzien Bubci trwa juz prawie 15 lat .
    Zmieniła się Buba zmienił sie świat .
    Psina dalej jest przyjazna całemu światu .
    Świat odwrócił się odwłokiem .
    Zdrowia Bubciu :)
    A Wy swoim psiskom złozyliście życzenia ?:)
     
  12. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Piękne oczy...
    Piękny wiek :)
    Pomiziaj ją tam za prawym uszkiem od Złej Kobiety :)

    U mnie w tej chwili psiaka brak. Odczuwam pustkę, ale poczucie odpowiedzialności i rozsądek cały czas mi szeptają, że to nie pora na psiego przyjaciela. Oczywiście serce by chciało i czasem ostrą walkę z tamtą dwójką toczy.
    Wiem, że gdzieś tam ten mój przyjaciel jest/będzie i jak przyjdzie pora to się znajdzie.
    Tak samo wiem, że jak jakaś bida zabłąkana stanie przede mną, to wezmę nie pytając rozsądku o zdanie. :p
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dobry

    Tu była fotka pieska :inlove:
    i ni ma
    czy ja tylko nie widzę ?

    Psinę miałam jako dziecko w domu rodzinnym wesoły kochany mały Ami :D

    ale najważniejszym psiakiem była suczka Ala
    to nic że tylko przez czas wakacji /ferii
    piękne było to że byliśmy dla siebie ważni :inlove: i pamiętaliśmy
    tęsknię
    ale ona pewnie tak zawsze tęskniła za naszym przyjazdem :(
    a ja
    jako dziecko to co tam się nawet nie zdawało z tego sprawy
    eh to już tyle lat

    dobra starczy bo mi się oczy pocą
    chyba przez te upały ;)
    Świat nieprzyjazny
    ale jakby tak się zastanowić to raczej my robiliśmy kuku światu :sleepy:

    ***
    A w ogóle to co to ma być
    chałupa pusta
    wracać mi tu

    może ktoś się pochwali czymś zwykłym niezwykłym
     
  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Pieseła nie miałam, ale miałam takiego wakacyjnego kota (kotkę właściwie). Babcia zawsze wiedziała, że przyjeżdżamy, bo kotka zaczynała się niespokojnie kręcić i płakać pod drzwiami, żeby ją wypuścić gdy byliśmy jeszcze spory kawałek od domu (górzysty teren, więc nie mogła nas widzieć). Biegła na spotkanie i prawie wyskakiwała ze skóry ze szczęścia witając się ze mną:inlove:
     
  15. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Pamiętam z czasów mojej pracy socjalistyczną koteczkę Mobutu .
    Ktoś to imię wymyslił bo była czarna jak smoła i z cała pewnoscią setkom ludzi przyniosła nieszczęście przechodząc im drogę tuż przed kinolem.
    Nam z wdzięczności za zawsze pełna miseczkę znosiła z okolicznych działek miliony zamordowanych stworzonek .
    Jadła niewiele ale my tłumaczylismy to sobie tymi jej polowaniami sądząc ze jadła czasaem coś na żywo . Tymczasem niemal z każdym miesiacem okazywało się że Mobutu miała wielu właścicieli , wszędzie zawsze pełną miseczkę i inne równie czarne jak u nas imię :)
    A i tak nie ma jak psina :) Od zawsze na zawsze :)
    Nie wiem od czego to zależy ale mój pies każdy każdziutki trafi się z tych co to nie da się go nauczyć zbyt wiele za to one same bo to zawsze psice sa układaja sobie domowników tak jak chcą bez najmniejszych problemów :)
    A fotki poginęły mi wszystkie , sygnaturka takoż :(
    Ot jak to w pustych pozostawionych chatkach bywa :(
    wiesz Aga tylko to teraz dzieje sie w moim realu szkoda że częściej należy do tego dołączyc słowo niestety
    Miłego Dzionka Mili :)
    To niezwykłe ze ktos tu zajrzał :p
     
  16. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Piotr sporo ludzi na urlopach albo co inne , pogoda też różna
    Każdy tylko szybko farmę obrobić i fru
    Ale też i te zawieszanie nie sprzyja rozmową bo trzeba się co chwilę przelogować
    Czasem napisze się coś gdzieś i stop zawiecha, a to nie sprzyja rozmowie
    Życzę Wam fajnego dnia
    A pieski miałam w życiu dwa, teraz nie chcę już, bo za bardzo boli jak odejdą, to tak jak członek rodziny
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Fotki psinki to nie wiem gdzie są, a sygnaturkę to agniecha$ schowała tutaj.:pxD
     
  18. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Dziękuję Elu :inlove:
    Mam i ja to juz zapisane od jakiegoś czasu dzieki Twojej pomocy tylko zastanawiam sie czy problem z sygną i fotkami nie lezy gdzies po stronie hostingu z którego korzystam czy po stronie klienta na którym gram . Ostatnio wstawiałem sygnę chyba z miesiąc temu moze ciut dłużej i znowu wszystko poginęło . Wrzuciłem teraz hakunę przez tak chwalonego tu imgura zobaczymy jak długo wytrzyma :)
    Masz rację Jagódko .
    Ja tez na urlopie , przymusowym niestety i oby jak najkrótszym .
    A moze ktoś z warszawskich forumowiczów słyszał o etacie dla matuzalema to poprosze o kontakt bo to co wieszczą w jedynie wiarygodnych wiadomosciach o milionach miejsc pracy to duby smalone . Okazuje się gdy człowiek zatopi się w temacie że dziś nawet 40 latkowie to relikt niegodny uwagi a cóż dopiero ktos z moim peselem .
    Coś zwykłe niezwykłe :)
    Dwie niedziele wstecz odbyły się zawody w mojej ukochanej dyscyplinie wędkarskiej w spinningu .
    Po raz pierwszy w historii zrobiłem zero czyli przez 6 godzin ani jednej wymiarowej rybki . Byłem jednym z 24 takich łowców na 32 startujacych w zawodach . Żadne to wytłumaczenie . Dałem ciała i tyle .
    W minioną sobotę rywalizowaliśmy w najmniej z kolei lubianej przeze mnie dyscyplinie gruntowej . Dawno temu zdarzało się coś tam wywalczyć ale to czasy historyczne . Tymczasem na stare lata udało mi się wyłowić ponad 26 kg ryb w czasie zawodów co dało 3 miejsce i fajny pucharek :) Niezwykłe ? Dla mnie bardzo zważyszy na dyscyplinę no i potężna jednak wagę w sumie wyłowionych rybek . Zwykłe ?
    No tak wszak pucharków ze znacznie poważniejszych niż te zawodów nie brakuje w kąciku z którego jestem dumny :)
     
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dobry
    niezwykłe [​IMG]

    pojawiam się i znikam xD taką tu zabawę widzę
    Aj tam
    to jest tak jak w powiedzeniu
    uczeń bez jedynki to jak żołnierz bez karabinu

    każdemu
    nawet wielkiemu mistrzowi wędki :p może przytrafić się zła passa

    [​IMG]
    * dla Ciebie ​
     
  20. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Przytulaj ile wlezie - ja tęsknię by przytulić swoją :cry:
    Ostatni raz przytuliłam 27.09.2019 do dziś ryczę - nie pozbierałam się po jej stracie, nadal jej brakuje, choć też robiła co chciała
    - w sensie rządziła wszystkimi xD- od małego zbuntowana była, ale pilnowała nas wszystkich, domu i wszystkiego w zasięgu wzroku i węchu.
    W wieku 16 lat dopadły ją problemu wieku, a pół roku później odeszła za tęczowy most :cry:
    ..
    Statystyki i wiadomości to można sobie wiesz o co potłuc;)
    Niestety jest tragicznie i tak jak piszesz jak się ma 40+ to jakby się było a nie było, pomimo że wiele firm się "przejechało" na młodych uczących się- nic do młodych nie mam, bo są różni, ale młody raczej nie chce stale siedzieć w 1 miejscu czy na 1 etacie- a nam by pasowało nie?;)

    Obecnie sama "walczę" w nowym miejscu i mam wokół siebie młodzież jako konkurencję, dorabiającą na zleceniach- wpadną- wypadną, ale zawsze kogoś znajdą chętnego z miesiąca na miesiąc- bo wiesz jak jest- młody uczący się- pracodawca zwolniony ze składki- młody ma więcej do kieszeni za mniej godzin niż normalny pracownik za przepracowanie więcej - i wszystko byłoby super, bo młodym się należy zachęta do startu ku dorosłości, ale co z resztą obywateli?- mają tylko mieć dowód i głosować :p:oops:

    Ogólnie to i pracodawcy się "boją" i to tylko na "chwilę" 'szybkie zlecenie" jest wygodne jak nigdy dotąd- bo lato, wakacje a nie wiadomo, czy znów nie odbije:music: władzy z jakimiś 'zostań w domu", czy "zamkniemy was wszystkich" czy tym podobne.:p:mad:

    Aczkowiek wiesz że, gdzieś tam jest i miejsce dla 'starszej młodzieży":D- ciężej i dłużej jedynie się takiego miejsca szuka :cry:

    Ja szukałam b. długo i szczerze - nie wiem czy zostanę tu gdzie trafiłam - nawet jak się trafi, zawsze jest coś :oops:a to zaczynanie od początku, wcale nie odmładza :cry:

    Czyli peeling niepotrzebny już:p- odnowi się ciałko i będziesz jak nowy - skoro stare oddałeś ;)xD
    ....
    Wprawdzie na świecie mnie jeszcze nie było jak to śpiewano:p ale leciało i leciało często przez lata i w mej młodej główce;) do dziś się plącze ;)



    Dobry :)