pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Takie trzy widoczki z wypadu.
    Te z naszymi facjatami nie nadają się do publikacji bo podobno dzieci też tu zagladają :)
    też bym chciał jeszcze kiedyś oszaleć z radości
    ale z takiej prawdziwej
    tą rekordową rybkę moze wrzucę jak uda sie z fotki usunąć moją gębę na razie z tym walczę :)
    a co do eventu to bym działał jak zawsze ale jestem taki dumny ze swoich leśnych polanek że nie ma opcji bym je zniszczył
    odpuszczam
     
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Widoki zapierające dech [​IMG]
    aj tam wrzucaj jak leci
    przecież nie będę na Twoją ''gębę '' patrzeć ;):p i podziwiać ino te rybkę xD
    jak bum cyk cyk [​IMG]



    Dobry :)
     
  3. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Cudowne widoki i pięknie spędzony czas :inlove:
    I gdzie ta rybka była do zjedzenia? dlaczego się nie załapałam? :pxD
    Dobrze że w końcu słoneczko grzeje :inlove:


    Dobry:)
     
  4. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    To ta rybcia :)
    Największy mój okoń jak do tej pory .
    Ktoś powie nie za wielka i bedzie miał rację ale tez okon nie jest ryba osiagajacą rozmiary karpia suma czy szczupaka :)
    Za to walory smakowe tego gatunku zaspokoją z pewnością najbardziej wybredny gust .
    Okoń żyje w sprzyjajacych warunkach około 20 lat tego spokojnie można okreslić na jakieś 15 .
    No i ten konkretny dostał szanse przeżycia kolejnych :)
    Inne miały mniej szczęścia za to my niewatpliwą frajdę pojedzenia rybnego przysmaku z patelni :inlove:.
    Fajne koncerty towarzyszyły tym wieczornym zwłaszcza widokom i nocnym mrokom :)
    Żaby grały pierwsze skrzypce a w tle sowa i jakiś pieknie spiewający ptak . Może ktoś wie jaki ptak w odróznieniu od wiekszości śpiewaków dziennych wykonuje swoje serenady nocą ?
    A lato i słoneczko dla mnie moga trwać cały rok .
    Najgorsze ze ktos z równie jak ja poparana psychiką juz dzis sie martwi że to ostatnie dni wiosny, lato zleci jak z bicza strzelił i znowu szarzyzna , zimno , mokro i wietrznie :oops:
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jak to jaki ptako_O Sowa Wam tak pięknie śpiewałaxD:cry:xD
     
    dantic3, AnnDżelina oraz pietruchin48 lubią to.
  6. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Ja bym obstawiała słowiki :) Mnie często budziły w godzinach 3-5 rano. Zwykle koncerty zaczynały się w maju, ale trwały dłużej niż tylko maj. Aczkolwiek wszystko zależy co u Ciebie znaczy " w nocy" ;) no i nie wiem czy te moje przydomowe akurat takie pory wybierały czy inne mogę śpiewać wcześniej.


    Edit:
    Od momentu 12:38 (nawet pasuje to co ten pan mówi, bo dom nad rzeką ;) )
     
    Ostatnie edytowanie: 9 czerwca 2021
  7. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    orzeszek wow:D
    A może to nie był ptak ;)

     
  8. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Tego słowika obstawiam cichutko i ja .
    Widziałem go w dzień wiele razy . Taki niby mało efektowny ale głos to maestria :)
    Zwykle takie trele jednak towarzyszą wabieniu partnerki i to mi troszkę nie pasuje do całości bo widziałem kilka razy tego samego słowika z zapałem i sporym hukiem dziobiącego skorupki slimaków a potem lecącego gdzieś ze zdobyczą w dziobie czyli najprędzej do gniazda z rozdartą i wiecznie głodną dziatwą :)
    Chyba jednak ptak bo to ze rano był tupot białych mew pod czaszką to pewnik :p
     
  9. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Ja się nie znam, ale tam mówił (tylko o tym innym słowiku - gdzieś na początku) że śpiewa nawet wtedy, gdy go goni jakiś drapieżnik, więc to chyba wszystko zależy :)
     
  10. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    A ja od chłopaka mam do czynienia z naturą w naturze i ubolewam jak wiele kryje ona przede mną tajemnic .
    Zostańmy przy słowiku choc zastanawiam się czy nie jest w tej sytuacji potężnym nietaktem stawianie go w orkiestrze za chórem żab i sową ?
    Moze sie nie pogniewa albo jeszcze lepiej nie dowie sie o tym nigdy ;)
     
  11. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Nie pogniewa się ;) każdy szanujący się solista, śpiewa przy akompaniamencie chóru :D A że chór zamiast śpiewać, to rechocze, to tym bardziej solista ma pole do popisu ;)
     
  12. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    ech kolejny dzionek nad wodą zaliczony :)
    Łowisko specjalne więc o rybę dużo łatwiej .
    Nie zawsze się to sprawdza ale wczoraj była baaaaja :)
    Złowiłem 12 karpi najmniejszy z nich ważył 2,3 kg największy około 4.
    Do tego super pogoda i tylko te meszki choroby jasne nie do poskromienia !
    Nie działa na nie nic a wanilia jest przereklamowana no chyba ze na ten szczep akurat ją uwielbia .
    I tak super dzionek zaliczony i gitara jak mawia Ewa.
    A teraz jeszcze jeden temacik.
    Euro startuje .
    Konkursów nie będzie bo i chętnych by się nie znalazło wielu a i na nagrody mnie nie stać w dzisiejszych czasach :)
    Kiedyś własnoręcznie wyprodukowany chutney był bodzcem wystarczającym dziś każdy by chciał , parasolki , jaśki , sraśki i grom wi co a tego to ja tez wypatruję :p
    Za to mozecie mi pomóc w wygraniu fortuny bo jesteśmy wszak wszyscy fachowcami we wszystkim .
    Czyli tak Wy typujecie ja obstawiam Wasze typy jak najbardziej realnie u buka .
    Pomożecie Staremu ?
    Na poczatek pierwsze w turnieju spotkania wszystkich drużyn w kolejnosci rozgrywania
    Turcja- Włochy w Rzymie
    Walia - Szwajcaria w Baku
    Dania - Finlandia w Kopenhadze
    Belgia- Rosja w Petersburgu
    Austria -Macedonia Północna w Bukareszcie
    Holandia - Ukraina w Amsterdamie
    Anglia - Chorwacja w Londynie
    Szkocja- Czechy w Glasgow
    Polska - Słowacja w Petersburgu
    Hiszpania - Szwecja w Sewilli
    Wegry - Portugalia w Budapeszcie
    Francja- Niemcy w Monachium
    jeden i tylko jeden wynik do kazdego meczu :)
     
  13. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Piotrze, może te typowania Ci pomogą ;)
    https://board-pl.farmerama.com/threads/konkurs-piłkarski.81930/
     
  14. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    :) Dzięki Łukasz nawet nie wiedziałem że jest na forum taka zabawa .
    Ot nie bywam wszędzie :)
    Mimo to prosze o Wasze typki bo weź pod uwage że bedzie obstawiał prawie juz bezrobotny wiec nie ma opcji by obstawić wszystkie możliwe warianty xD
    A tam tez sobie poanalizuję a jakże i pewnie coś sam też wytypuję ;)
     
  15. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    No to ja mogę powtórzyć :)

    Turcja - Włochy 1:3
    Walia - Szwajcaria 1:1
    Dania - Finlandia 2:0
    Belgia - Rosja 2:1
    Anglia - Chorwacja 3:0
    Austria - Macedonia Północna 1:0
    Holandia - Ukraina 1:2
    Szkocja - Czechy 1:0
    Polska - Słowacja 2:1
    Hiszpania - Szwecja 3:1
    Węgry - Portugalia 0:2
    Francja - Niemcy 2:2

    Czy u bukmachera bym tak obstawił? Tego nie wiem, nie biorę za to żadnej odpowiedzialnościxD:p
     
  16. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Dzięki Łukasz :)
    Widzę że optymistycznie podszedłeś do tematu naszych Orłów :)
    Obyś miał rację :)
     
    dantic3, krasnoludek10 oraz Miśkowo lubią to.
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Pamiętam jaka była fajna zabawa, nawet gdzieś jest wątek sportowy, razem oglądaliśmy mecze, razem cieszyliśmy się ze strzelanych goli, działo się.:)
    Obstawiłam w konkursie, a że to tylko zabawa to obstawiając kierowałam się tylko intuicją, na rozum przyjdzie czas później.;)xD
    To moje typy w konkursie:
     
  18. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Bo ja z natury optymista jestem :);)
     
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Witam

    a ja nie gram :)
    ale mogę jednego typa dać Polska -Słowacja 1- 0
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Proszę, Piotrze, moje typy:p;)


    Serce z minimalnym udziałem rozumu mi tak podpowiadało, to tak obstawiłem:D Do bukmachera nie chodzę, bo jest mi nie po drodze:pxD


    PS. Łukasz jest optymistą a ja realistą, bo wiem jak nasi grają na Euro po tylu latach oglądania ich gry na MŚ i tych zawodach (rozumieć - Euro) :)
     
    dantic3 i pietruchin48 lubią to.