pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Dzień dobry,
    Bardzo zaintrygował mnie ten konkurs:) i spokoju nie dawał, więc wlepiałam oczy w to arcydzieło chyba z 2 godziny ;):p Według mnie brakuje jednego ślicznego kwiatuszka (albo tak dobrze się schował), ale ta odpowiedź już padła, więc się powtarzać nie będę, zdaje mi się, że Ania ma dobre oko do roślinek ;)
     
  2. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    No tak mi się wydaje i na moje oko nie chce być inaczej ;) Popatrz na te kwiatki i znajdz wszystkie 3 na zdjęciu...no nie ma opcji :p
    [​IMG]
    Od lewej: rumianek, margarytka. stokrotka...:p
     
  3. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Właśnie rumianek, margarytkę i szarotkę znalazłam na zdjęciu, a stokrotki nie;)
    Pewnie właściciel przekopał ją do doniczki i zaniósł do BP z życzeniami sto lat :)
     
  4. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    chyba koło drugiej jedynki z róż jest tak w środku

    a te dwie z lewej na dole
     
  5. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    po lewej na dole jest rumianek i pod rumiankiem szarotka. Koło drugiej jedynki margarytka. Stokrotki nie ma :p
     
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    kurcze zaraz wypatrzę ślepia xD
    zobacz z jednej strony jedynki tej drugiej jest biały kwiat i z drugiej strony też podobny biały kwiat koło ławki a nawet trzy jak by się uparł

    no i dwie na dole
    Zaznaczyłam gdzie widzę białe kwiaty
    ale nie znaczy że to stokrotki ;)
    [​IMG]

    widzę idziesz w zaparte xD
     
  7. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    To zaznaczone, to na moje oko szarotka, rumianek, margarytka, śnieżna róża i biała lilia, stokrotki brakuje ;) (wg mnie)
     
  8. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    A więc idąc od lewej u Ciebie: szarotka,rumianek,margarytka,śnieżna róża i biała lilia ;)
    Dam się w sznurówkę postrzelić za stokrotkę :pxD:cry:
    Spryciarz z tego naszego Pietruchina-kwiatki podobne do siebie i naprawdę trzeba się spiąć żeby ich nie pomylić. :p
     
  9. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Aniu, a czy przy arbuzie to nie jest stokrotka? Takie mizerne, białe kwiatuszki..
    Ja nie mogę znaleźć pora a był potrzebny do obiadu.. xD
     
  10. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Greciu, ja nie jestem Anią, ale nie pogniewasz się jak odpowiem, mam nadzieję :)
    to przy arbuzie, to marzanka wonna
    [​IMG]
    a por jest w kółeczku ;)
     
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Dokładnie to marzanka ! :D
    25 minut rozsiewałam na 2 farmach badyl eventowy:sleepy:-.-
     
  12. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Zdecydowanie marzanna wonna. :)
    W takim razie brakuje stokrotki. Ania dobrze wszystkie rośliny sprawdziła :)
    Por też się znalazł.. :)
     
  13. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    u mnie też rozsiewanie trooochę trwało i chyba z 5 razy odświeżałam grę, ale to i tak postęp w porównaniu do pierwszych unitowych eventów, gdzie przez 2h w ogóle nie mogłam wejść na farmę, więc widzę światełko w tunelu xD:p

    Ps. mam nadzieję, że gospodarz się nie zdenerwuje, że wchodzę tak bez zaproszenia i się w jego chatce panoszę...
     
  14. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    W sumie ja też wlazłam bez pukania. Niby w sprawie konkursu a od wczoraj się zasiedziałam xD:cry:
     
  15. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Witam popołudniowo :)
    Fajnie się rozwinęła dyskusja i poszukiwania :)
    Normalnie jak Borewicz, Columbo , Kojak , Holmes i Alex w jednym :)
    Przypominam , że każdy ma jeden strzał i liczy się ten pierwszy więc proszę o przemyslane i dobrze sprawdzone odpowiedzi :)
    Myslę że warto jeszcze się dokładnie przyjrzeć bo są w obrazku pewne nazwijmy je dodatkowe haczyki :p
    Tyle i tylko tyle z mojej strony choć aż mnie łapy swędzą by podyskutować o Waszej dyskusji ale skoro obiecałem milczeć jak grób w temacie obrazka przez tydzien to musze wytrzymać ;).
    Zapraszam do zabawy i poszukiwania wszystkich :)
    Być moze to właśnie Ty bedziesz pierwszą , pierwszym najbardziej spostrzegawczym :)
     
  16. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    uuuu szkoda :p Mogłeś napisać w poście konkursowym to może bym była mniej wyrywna xD:cry:...ale się i tak cieszę najbardziej , że strzeliłam w stokrotkę ! Na nagrodach mi serio nie zleży - sam fakt odnalezienia jest super!! A cieszę się podwójnie z tego , że Marmlada obstawiła stokrotkę ! :inlove:
    Team stokrotki hihihi:p Trzymam kciuki za Agę!
     
  17. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Cześć, a ten drugi kod to HAPYBDAY21 i nie pamiętam o kiedy był ważny.
     
  18. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Wielkie Dzięki Maryniu :)
    Jeden zadziałał jeszcze :)
    Ależ zrobiłem to Aniu :)
     
  19. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    A mówiłam , że ślepak jestem? :pxD:cry:
    Ja się ewidentnie do konkursów i loterii nie nadaję!! To kolejny dowód na to xD:cry:xD:cry:
    haczyki powiadasz?hmm... nieee nie ja już na ten obrazek nie patrzę bo jeszcze mnie wątpliwości dopadną :p
     
    Ostatnie edytowanie: 28 stycznia 2021
  20. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    no własnie brakuje mi stokrotki kto sie domyśli sie wie o czym piszę :(