pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    ale to nie było złośliwe, nie chciałam żeby to tak zabrzmiało:oops:

    ala mnie motywacja do nauki jezyka rosyjskiego była pewna planszowa gra i okazało się to dla mnie po latach bardzo przydatne bo tylko w takim jezyku się z teściową porozumiewam

    dlatego ja uważam że nawet mały powód jest dobry
    Dobranoc Wam mówię i znikam
     
  2. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    oczywiście, że tak:) Dlatego, i sama się o tym przekonałam, trzeba pisać bez skrótów myślowych tutaj, bo można różnie interpretować:)
    Nigdzie nie znikaj, bo ja tu coś wesołego chcę opowiedzieć. Bez Ciebie nie opowiem:)
    Melduj sie, że jesteś dalej:)
    Obstawiam, że sie nie zamelduje. Nie Marzenka.
    Ale kiedyś opowiem, bo historia jest prześmieszna, i to za przyczyną, niczemu nie winnego, Piotra!!!xD
     
    Ostatnie edytowanie: 16 lutego 2016
  3. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Nie ma spawy , te zdania napisane na forum , zawsze można odebrać je inaczej.
    Nie idź , Irminka opowie coś ciekawego :)
    Przeczytam jutro :)
     
  4. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Eeeee tam i tak zawsze wyjdzie , że to moja wina . Zresztą słusznie biorę wszystko na klatę . Reniu nie smutaj to nie brzmiało złośliwie z tym językiem :) Powiem wam , że jednymi z pierwszych moich znajomych w necie były dwie panie poznane na Facebooku przy okazji koncertu Dire Straits . Coś tam razem polubiliśmy i okazało się że jedna jest Australijką a druga Belgijką :) Jedna angielski wiadomo druga po flamandzku ja ten pierwszy słabo z drugiego kilka słów :) Poczatki netu i internetowi tlumacze żałośni jeszcze :) Jakie my tam bzdury do siebie pisalismy o Matko Jedyna xDxDxD. To bylo i zabawne i pouczajace bo naprawdę trzeba bylo wysilku gdy zależało nam na zrozumieniu :) sporo z tego wynioslem :) dziś internetowy tlumacz jest naprawdę milion razy madrzejszy o czym przekonalem się biorąc udział w survivorze u Kamela :) Chyba faktycznie podusie Wam już za przyjaciół więc garstka piasku od dziadka na kolorowe spokojne sny :)
     
    Ostatnie edytowanie: 16 lutego 2016
  5. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    To jest właśnie słabość neta. Nie widzisz człowieka, jego twarzy, mowy ciała. Widzisz tylko słowa. Napiszesz i poszło! I do głowy by nie przyszło, że ktoś odbierze je w takim zestawieniu, którego w ogóle nie miało sie na myśli.

    Marzena nie wróci. Znam ja tak samo jak Wy. Ale wiem, że sie już zakopała. Minie, przejdzie.
    Ale historię opowiem.:D
    Przez pewien czas na mojej liście sąsiadów, Piotr był obok innego sąsiada. Też mężczyzny, jeżeli to cokolwiek może tłumaczyć;)
    Z tym sąsiadem, nazwijmy go X, miałam dobry kontakt, ale pisaliśmy do siebie od czasu do czasu. Aż do czasu, gdy.....:cry:
    Pewnego dnia napisał mi, że on nie jest żaden pietruchinxDxDxD
    Zbaraniałam, ale szybciutko pojęłam, że nieopacznie, zamiast do Piotra, słałam sówki do XxD
    Oczywiście nic w nich specjalnego nie było. No chyba, że byłoo_O
    W każdym razie gość sie obraził i od tamtej pory nic mi nie wysyła, nigdyxD Ale się nie wyprowadziłxD
     
  6. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    No to pycha xDxDxD. Facet pewnie czul się dosyć guuuupio . Ale wiesz Irminko przypomniałaś mi tą historyjką dwa zdarzenia z moich autentycznych . Omyłki, jedna z której w duszy rechoczę do dziś choć jest z czasów za siedmioma gorami za siedmioma lasami i druga niewiele mlodsza która o mały figiel mogla się zakończyć najgorszym:oops:. Pewnie każdy miał w życiu takie sytuacje i może ktoregoś dnia popłyną opowiesci . Pora potopić pchły bo mnie zagryzą !
     
  7. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    hmmm nie raz odczułam ,że Piotr jest "Twój ":Do_O:p:cry: więc sąsiad musiał być w szoku :music::p:D
     
  8. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Wiesz Reniu, że możesz mieć rację:Do_O:p:cry:Nie myślałam o tym w ten sposób:)
    Jesteś pewna, że nie jesteś złośliwa?

    Dlaczego guuupio? Wystarczyło po pierwszym poście dać mi znać. Normalna rzecz. A nie czekać, a potem sie oburzać. Bo nie wątpię, że do dziś jest oburzonyo_O
    Kiedy wysyłam info o bonusie, a wysyłam wszystkim. Zawsze odpisuje krótkie: WiemxD
    Dobranoc:)
     
  9. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Zalajkowałem ostatnie posty tylko jako fakt ich przeczytania :( i żal , że nie ma opcji zaznaczenia nie lubię bo nie podoba mi się ich treść :( smutne i przykre i jakieś takie ................ech zawsze musi być tak że jak jeden dzień jest fajny to kolejny musi wyrownać bilans w dól :( miło jest gdy komuś zależy na przyjaźni ze mną i staram się WSZYSTKIM na sympatię odpowiedzieć sympatią chyba z kiepskim skutkiem :( staram się i zalezy mi na tym by atmosfera w tym miejscu była pełna ciepła i zachęcała każdego do zaglądania tu jak najczęściej po usmiech , po wspomnienia , po optymizm .............. mimo poczatkowych obaw polubiłem to miejsce i WSZYSTKICH którzy się tu spotykają , mam nadzieję że potrafimy na przyszłość uniknąć takiego jak ten rozwoju sytuacji inaczej nie widzę sensu istnienia pokoiku o nazwie pietruchin :( dość każdy z nas ma problemow w realu, to nie jest miejsce na kolejne ale wręcz przeciwnie . Z nadzieją choc pełen obaw niepewności i smutku życzę Wszystkim udanego dzionka .........
     
  10. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Nie tylko Ty dostałeś obuchem, a o dobry nastrój staramy się wszyscy.
    Jeżeli nie jestem czegoś pewna zadaję pytanie. Zwyczajnie.
    Dzień dobry:)[​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 16 lutego 2016
  11. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry

    Jeżeli kogoś wczoraj uraziłam to przepraszam, nic złego nie miałam na myśli

    Miłego dnia życzę
    zajrzę później
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Wnusia śpi to wpadłam na chwilkę , zobaczyć co tu słychać , a tu nikogo:sleepy:
    No tak jak ja mam czas , to reszta nie ma , nie będę sama siedzieć .
    Nawet zwierzaków nie ma o_O na spacer poszli ?
    Pójdę obiad dokończę , wpadnę póżniej, może się zjawią na pogaduchy .
    Miłego dnia wszystkim życzę .:)
     
  13. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Witaj Ewa. Zwierzaki są zawsze i wszędzie ich pełno
     
  14. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Hm.......... ja po prośbie tym razem . Chyba jednak takie wspólne akcje w jakimś celu wychodzą nam najlepiej . Kofani moje na pietruchin52 brakuje mi dokładnie 28 pand do nakarmienia by odblokować pnącze . Z tego co poczytałem są tacy którzy poszczególne itemki dostają wielokrotnie więc przy g&t zapewne będzie opcja by je zdobyć . Dziś chcę powalczyć o odblokowanie pnącza więc gorąca prośba kto może niech podeśle tam wierszyk miłego dniamimo wszystko dla WSZYSTKICH

     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Przepraszam, nie zauważyłam , spieszyłam się , a zwierzaki pewnie się pochowały po kątach . :)
     
  16. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    pochowały się pewnie by nie zbudzić Twojej wnusi
    [​IMG]
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    O widzisz , jak dobrze mądrej koleżanki posłuchać,:) i poczytać:)
     
  18. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    ostatnie dni chodzę jak ten piesek
    [​IMG]

    Ciekawe czy jeszcze jakiś chomik tam się zmieści
    [​IMG]
     
  19. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Nie ma poprawy? Do łózka szoruj. I wygrzewaj się.
     
  20. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    ogarnełam troskę mieszkanie i leżę


    poprawa jest , ale jak już choruje to jednak troszkę mnie trzyma choroba