pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Piotr! Normalnie będzie lanie przy najbliższej okazji za takie gadanie (oby jak najszybciej, bo się stęskniłam za zlotami)!
    Unity to unity, ale poczytaj ogłoszenie, alternatywne rozwiązanie też już na ostatniej prostej i żadnego żegnania nie ma prawa być! :)

    A testy... nawet sama próba logowania jest ważna, bo wziąłeś w nich udział. Jak będziesz miał możliwość spróbuj jeszcze nieco później albo rano, bo podejrzewam, że w tej chwili gra jest najbardziej obciążona i może dlatego jest gorzej niż poprzednio.
     
  2. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Też mi smutno ale...
    Piotr nie będziemy się żegnać, najwyżej poczekamy dłużej na alternatywne rozwiązanie i poprawę błędów- trochę się cofniemy jakby do początków gry ale to nic - ważne byśmy byli prawda?

    Ja też czekać będę na tą alternatywę, w domu na stacjonarnym jakoś wejdę, ale ja rzadko bywam w domu- częściej bywałam ostatnio w Wa-wce a tam stary lapek, który nie dawał rady nawet na testach i nie wejdę na grę od nowego roku.
    Może z telefonu ale o eventach będę zmuszona zapomnieć całkiem, może będę siać tylko długorosnące pod misje- chwasty nie rosną, super pola są, jakoś będę, a że jakby nieaktywna za bardzo, to trudno.

    Ważne byśmy byli i że jak wejdę już jakoś, to bym mogła tu wejść na forum i "zobaczyć się" z Tobą i innymi graczami.

    Nie biorę opcji że kogokolwiek nie będzie z powodu Unity.

    Pamiętasz początki gry? Też było ciężko, przetrwaliśmy i teraz też mam nadzieję damy radę.

    W każdym razie będę czekać na te dobre zmiany.



    A póki co, do końca roku jeszcze jestem i jutro startujemy z eventem :)
     
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    mi tez jest smutno od dawna-.- ale nie zamierzam rezygnowac ;)i sie z wami zegnac :)to było by zbyt cięzkie po tylu latach znajomosci ;) ale jednak nie wyobrażam sobie tego :cry:
    bedziemy jeszcze długo :Dz unity damy rade :p
    no jak by inaczej :Dmusimy ;)
     
  4. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich :)
    Przyszłam kibicować Danusi
    [​IMG]
     
  5. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Mam nadzieję, że nie tylko Danusi, ale innym też :)
     
  6. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    W tym domku Danusi :)
    Oczywiście ,kibicuję wszystkim startującym pod flagą biało czerwoną :inlove:
     
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam :)
    a ja tobie Reniu :inlove: sobie xDi wszystkim naszym :D

    [​IMG]
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    E, jak śpiewy i klękanie nic nie pomogły to i żegnać się nie ma co.:pxD
    Nie martw się pogramy w alternatywy.;)xD
    A do topu to nie chcesz?

    No właśnie, Danusia cichutko wskoczyła do wora, nic nie powiedziała, nawet fotki nie udało mi się cyknąć. :oops:
    Przyznajcie się, gdzie macie miejscówki?;)
    Dzień dobry.:D
     
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    mnie juz za drzwiami chcą zostawić :cry: Renia sie wybija go góry :D
    gra mi strasznie muli -.-
     
  10. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Nie Elu nie ciagnie mnie tam :)
    Dla siebie zostawiam kibicowanie .
    Gdybym mógł wziać udział w zabawie i dołaczyc do Waszej Ferajny to tak ale sam ani mysle szarpac się z workiem bez dna :)
    Póki co mam jeszcze szmat drogi by choc zajrzeć do topu więc nie ma o czym mówić :)
    Nie zazdroszczę ale trzymam paluchy na ile to mozliwe za wszystkie siostrzane i bratnie dusze :)
    Dzis znowu wybrałem plener i nad wodą złapałem pierwsze płatki sniegu na twarz :)
    Było super wędkarsko i dzionek do zapamietania na lata po przegranej co prawda ale zacietej walce z ogromną sztuką :)
    Fajne te Wasze wspólne akcje w topie . Czekam na kolejne :)
    Acha co do miejscówki to moja o tej porze roku nie jest zadną tajemnicą . Okolice miejscowości Aleksandrów kanał żerański;)
     
  11. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    A nie za zimno już na te wypady?
    U mnie mrozi ostatnio wyjątkowo.

    Wiem, wiem Ty to taki niepokorny typ jesteś ;)ale jak już siedzisz i bujasz się w fotelu pod kocykiem, czy z naleweczką, to przyjdź tu, mrucz czy warcz, ale bądź :)
    "...nie musisz pasować do formatu...dobrze jest być innym...też jestem..." :music:

     
  12. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    hm.....
    ale ja tu jestem zawsze
    nie warczę
    czasem mruczę
    bywa że całymi tygodniami tylko sam do siebie ...
    jesień to pora wylinek
    zrzuca się stare skorupki i buduje nowe
    mocniejsze :)
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    a po co


    mam coś [​IMG]

    ale Lew jest zły

    warknij sobie to od razu lepiej się poczujesz ;)
    ***
    Dobry :)
     
  14. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Przetarłem ślepia o świcie i sru do kapci ...
    Hm pusto ...
    Może w butach ?
    Jebudu do przedpokoju
    Kicha...
    O co chodzi ?
    Byłem złym lwem ?
    Trudno nie obiecuje poprawy !
    Jeszcze pacnięcie w czoło
    Eureka !
    Pod poduszką ?
    Aż się sztuczne pierze posypało ...
    hm....
    może choc drobiażdżek pod jasieczkiem ?
    Kicha.
    To znaczy w sensie nawet kichy nie ma.
    Zaraz zaraz
    Kiedyś był prezencik w nogawkę spodni wsunięty !
    Wyjściowe , dżinsy , dres , łowieckie , szorty bez sensu , piżama... puknij się w głowe przecież były w nocy na odwłoku chyba byś poczuł ..
    Naprawdę nie przyszedł ?
    Nie jestem już dzieckiem to fakt
    Nie zależy mi ?
    Gupie gadanie .
    A może jeszcze przyjdzie ?
    A może Wy podpowiecie gdzie jeszcze zdarzyło Wam sie znaleźć prezent ?
    To sprawdzę :)
    Opowiedzcie co dostaliście dziś :)
    Napiszcie jaki prezent był spełnieniem marzeń a jaki największą klapą ?
    Ech co ja piszę ?
    Wszak odzewów będzie tyle co prezentów więc potraktujcie to jako bajdurzenie starego pod wpływem napoju na patyczkach z drzewa dębowego ;):p
    Wymarzonych podarków Mili :)
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Na razie nie dostałem nic, ale się nie zdziwię jak się to nie zmieni, bo z czegoś trzeba żyć, mnóstwo opłat jest a ja chwilowo do 10.12 nawet nie mam na prezenty świąteczne a co tam mówić o mikołajkowych:p
     
  16. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Poczekaj ...
    dzień jeszcze trwa

    Mikołajkowe prezenty hm
    częściej
    klasowa zabawa losowanie numerka nie wiesz kogo ani kto ciebie
    czasem bywało że chłopak dostał dziewczęcy prezent i na odwrót a śmiechu było a jakie emocje

    bardziej liczyła się zabawa niż ''prezent '' :D


    u mnie pod choinkę były takie '' klapa ''
    pamiętam do dziś jak mocno przeżyłam ten prezent
    miał być żartem tyle że mnie do śmiechu wcale nie było
    kiedyś o tym pisałam gdzieś tu na forum ale usunęłam
    za smutna była xD
    *****
    Dobry [​IMG]
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zazdroszczę Ci, Aga.. U mnie w gimnazjum jak raz wylosowałem dziewczynę na Mikołajkach i dostała tańszy prezent, bo mojej rodziny nie było stać na jej wymarzony, to powiedziała że nie taki chce i mam jej kupić właściwy-.- Jej koleżanki ją wspierały w tym narzekaniu jeszcze8) Od tego czasu nie lubię losowań mikołajkowych.
     
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A skąd wiedziała że to Ty ją wylosowałeś

    ja do tej pory nie wiem od kogo były prezenty
    nawet się domyślić nie szło
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie wiedziała. Dowiedziała się dopiero w Mikołaja, bo z tego, co pamiętam, to u nas był obowiązek podpisywania dla kogo jest prezent i możliwe że od kogo też, ale nawet jeśli to drugie nie, to przecież w każdej klasie jest jakiś wywiad, który poznaje człowieka po charakterze pisma czy czym innym. Ale wiedziała, że to nie taki prezent jaki chce8)
     
  20. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Chyba nawet złudzenia nikną .
    Mój sprzęt nie chce udzwignąć klienta a cóż dopiero unity .
    Póki co żegnam się na dwa dzionki a gdyby w tym czasie Ktos ogarniający temat sprzętu przeczytał ten tekst proszę o sówkę .
    Ciekawi mnie czy na tym co mam da się uszykować coś co pozwoli dalej siać orać i marudzić na forum .
    No troszkę Wam zazdraszczam .
    pa Mili