pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Zajrzałam tutaj i... wyjdę cichutko zostawiając tych kilka wersów
    ...Gdy za życia horyzont odchodzi któreś z nas
    serce krwawi
    Łzę co płynie policzkiem obetrze kiedyś czas
    niech nie dławi
    Każdy początek ma swój koniec
    choć kiedy życia pełne dłonie
    nie chcemy myśleć że ten kres
    gdzieś tam jest...

    - choć to bardzo trudne musimy godzić się z tym co nieuniknione, nawet jeśli czasem staje się zbyt nagle, albo za wcześnie

     
  2. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Dobry Wieczór.
    Bardzo dziękuję Wszystkim za słowa współczucia i wsparcie .
    I tutaj i na sówkach i wogle .
    Jakaś pustka zapanowała w środku i jak rzadko kiedy zwyczajnie nie wiem co mógłbym napisać .
    Trudno zebrać myśli , trudno sklecić proste zdanie .
    Trudno nie myśleć , nie wspominać .
    Prosił by się nie zamartwiać , nie opłakiwać , by zapamiętać takiego jakim był zawsze .
    Przez taką prośbę to jeszcze o wiele trudniejsze .
    Był moim jedynym Bratem .
    Starszy o 4 lata był zawsze .
    Był Bratem , Rodzicami ,Nauczycielem , Kumplem , Wsparciem...
    Gosia napisała by się nie zamykać , by coś o Nim poopowiadać , może ulży .
    Może kiedyś .
    Chyba niepotrzebnie napisałem co się wydarzyło bo i tak pusta chatka całkiem przestała istnieć .
    Troszkę szkoda ale rozumiem to doskonale .
    Na farmie sobie klikam raz dziennie nie koniecznie mając jakiś konkretny cel .
    Zapuściłem sie jeszcze bardziej w rozdawaniu upominków ( nigdy nie byłem w tym zbyt sumienny ) i od razu znalazło to odbicie w składzie sąsiadów . Na pietruchinie zniknęło jedno ze światełek , na cierniku aż trzy .
    No cóż po co komu sąsiad gbur i milczek . Wszystkiego dobrego im życzę i fajniejszego towarzystwa za miedzą .
    Kolorowych Mili .
     
  3. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    Piotr, nie ma slow, ktore ukoilyby bol jaki masz w sercu.
    'chatka pusta, gdyz wszyscy szanuja Twoja zalobe i nie chca zaklocac czasu Twojej zadumy nad strata jaka Cie spotkala.
    trzymaj sie i nie poddawaj.
     
  4. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Piotrze, przyjmij także ode mnie szczere wyrazy współczucia.
    W takich momentach trudno pisać, że będzie dobrze, że się poukłada, bo to takie banały i jak mamy je mówić to czasem lepiej przemilczeć. Niestety z każdym odejściem bliskiej osoby umiera także cząstka nas samych. Najgorsze to to, że wiemy, że już się z tą osobą nie porozmawia, nie przytuli się do niej, nawet i nie pokłóci się z nią...
    Pewnie kolejny banał, ale jednak prawdziwy, tylko czas w pewnym stopniu ukoi obecny ból. Tak jesteśmy skonstruowani, że na szczęście zazwyczaj nawet po ogromnej stracie jesteśmy z czasem w stanie się podnieść. Życie już nigdy nie będzie takie samo, ale nie musi być gorsze. Tak więc życzę Tobie, aby czas koił Twój ból jak najszybciej.
    A to, że chatka przestaje istnieć to wcale nie prawda. Tak jest wszędzie, w innych domkach czasem przybędą posty w ciągu dnia, a czasem także nie, więc nie martw się o to, jak tylko będziesz się odzywał, choć od czasu do czasu, to my także będziemy coś pisać. Sąsiedzi odpadają, bo zwyczajnie przestają grać, to na pewno nie jest wynik braku prezentów, czy jak to nazwałeś "sąsiada gbura i milczka".
    Trzymaj się Piotrze!!!
     
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Piotrze, wyrazy współczucia :(
    Chatka wcale nie przestaje istnieć i nie przestanie, na te chwile jesteśmy przy Tobie choc daleko ale jednak sercem i myślami gdzieś tam obok Cisza w chatce nastała no ale nie bedziemy przecież Ci pisać ze bedzie dobrze itp. W takich chwilach nie ma słów które by ukoiły ten ból i czasem lepiej przemilczeć :(
     
  6. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

  7. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Renatko wszystkie jakże mi bliskie od dawna .
    Dziękuję bardzo.
    I jeszcze raz dziękuję za każde słowo wsparcia jesteście wielcy i potrzebni takim jak ja w takich chwilach...
     
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Czas !!!

    krótki długi
    dla każdego inaczej
    to samo przyjdzie
    gdy żal smutek łzy zamienią się w piękne wspomnienia :) a wtedy mimo przeglądania kartka po kartce tych wspólnych chwil
    i smutek i łzy będą inne

    Trzymaj się [​IMG] jakoś
    E tam
    bo to lenie (z nas ) ;) pisać się nikomu nie chce
    wpadną szum w krzakach narobią i tyle ich widać

    złap ich w sieć :p xD
    nie znam typa xD
    ***

    Dzień dobry [​IMG]
     
  9. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Wielkie Święto dzisiaj Mili .
    Naprawdę wielkie i ważne dla losów naszej Polski nawet jesli nie jest dziś ta wymarzona krainą mlekiem i miodem płynacą .
    Nawet gdy z takim trudem wyrwana wolność nie jest wolnością której pragnęli wtedy prawdziwi patrioci i której wciaż pragną dzisiejsi .
    Ja z pełną świadomością i od zawsze gupim uczuciem do tej naszej ojczyzny pochylam z szacunkiem siwą głowę dla tych którzy równe 100 lat temu dokonali cudu nad Wisłą .
    Bo cud to najwłasciwsze okreslenie .
    A ja dziś troszkę odpłynąłem .
    Na Narwi do moich zimorodków .
    Jaka szkoda że to tak blisko dla dzisiejszych wodnych ścigantów docierających na swoich drogich i wypasionych maszynach wszędzie .
    Do 10 było to czego potrzebowałem i za czym tak bardzo tęskniłem . Potem to juz wyjatkowo przykre widowisko i pokaz debilizmu .
    Pedzace na pełen gaz łodzie czasem wielkości pełnomorskich jachtów czy szalejące skutery wodne zagrażające wszystkiemu i wszystkim :(
    A że natura 2000 , ze rezerwat , ze zakaz ...
    Phi przecież nie dla nich .
    Dobrze że są jeszcze te magiczne poranki .
    Dziś połowiłem fajnie rybek prawdziwych jutro spróbuję z tymi eventowymi bo perełek wciąż okragłe zero .
    Wy pewnie juz zapomnieliście o tym evencie .
     
  10. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Cud nad Wisłą [​IMG]
    pamiętam o tym
    A nasz Piłsudski wiedzie chłopców rój,
    Wszyscy pójdziemy z nim na krwawy bój.
    Póki Boże słonko świeci,
    Bronić będziem matek, dzieci.
    Czy teraz było by podobnie ?Czy ktoś bronił by matki i dzieci ?
     
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    halo jest tu kto :)

    dobry wieczór :)
    przyszłam powiedziec ze jutro na rewie mody trzeba sie wybrać :ppamiętajcie o 14 stej sie zaczyna :D
     
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dobry

    gąski gąski do domu
    boimy się
    czego
    lwa złego ;)
    a gdzie on jest
    za płotem ( albo pod xD)
    co pije
    piwo pije
    co gryzie
    ogon gryzie
    farmerzy bez ociągania mi się
    do domu marsz

    no wiem wiem
    chyba nie powinnam :oops: trochę to
    był i się zmył ;)
     
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    no o tej godzinie to ja zawsze z działki do domu wracam ;) no nie zawsze czasami to siedze dłuzej :D
    melduje sie ze juz jestem :D
    komarów :D

    acha byłabym zapomniała kodzik jest
    SPEED
     
  14. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    chyba gąski gapy bo boją się kogoś kogo tu nie ma ?
    no tak wczoraj jakieś tam było na rybciach ( znowu nic nie wygrałem z zawleczek :mad: tylko pij dalej i pij dalej a może graj dalej tam było napisane ?)
    Wreszcie popływałem po mojej Narwi w środku tygodnia i powiem że różnica jest kolosalna . Raptem kilka skuterów i innych ścigaczy na cały dzionek a tak to spokój i najprawdziwsza natura i do tego rybki reagujące na moje gumki . Fajne okonie , duży leszcz i jako unikatowy bonus dwa sandacze . Hmmm... ależ mnie wprawiły w zakłopotanie !
    Są takie pyszne i nie ma co ukrywać nie tanie ...
    No była chwilka zawahania przy wypuszczaniu oj była .
    Ale popłynęły w swoje zielonkawe odmęty i oby więcej nie dały sie złowic nikomu a ja tam zjem jakąś pangę na obiad ,gupie co ?:)
     
  15. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Hmmm ja jako ryba ryb nie jadam xD
    O co chodzi w obecnym evencie sama nie wiem , aczkolwiek coś tam sieję :p
     
  16. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    hmmm w tym przypadku jest takie ale że zdecydowana większość ryb jada ryby a wiele z nich odżywia się tylko nimi i słusznie bo to smacznie i zdrowo :)
    a event wyjatkowo prosty tym razem sianie na dwóch poletkach i szukanie wypadajek potem rzucasz toto na wybieg bezpośrednio albo przez młyn przemielone i tyle
    kolorowych Mili
     
  17. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Faktycznie , jestem zdrowa , wirus nie dla mnie , boi się mnie zaatakować :oops:xD
    Ryby , Lwy to dobre znaki zodiaku , sami fajni ludzie :)
    Jam jest Lew :pdo rany przyłóż ....skromna , nie oczekuję sławy ...jak nie lew ...ha hahaa
    Pozdrawiam bywalców domku Piotra :)
     
  18. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witaski ryby i lwy i inne zodiaki :D toc ja ryba :D w zodiaku:) i rybki bardzo lubie bo Renia rybek nie jada :oops: a ze ryby fajni ludziska to wiem :D:pwiem ,wiem samemu nie wolno sie chwalic ale to Renia powiedziała ja tylko potwierdzam :D witaj Renato :inlove: witajcie wszyscy :D
    acha kodzik jest Grecia podała

    STRDY
     
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dzień dobry

    a barany są najfajniejsze :p
    szczególnie owieczki [​IMG] xD to nic że czasem uparte jak osły xD

    pozdrawiam wszystkie znaki :inlove:
     
  20. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :)
    dzisiaj pełnia nawet o nie nie wiedziałam :p za mało czytam :music:
    miłej niedzieli wszystkim życzę :)