pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Ukochana Narew nie obdarzyła rybkami tym razem za to komarami jak najbardziej a niech ich choroba !
    Wyjazd o 3:30 a o 11 decyzja że zmieniamy miejsce i rzekę i z Narwi przejazd na Bug na zupełnie nowe miejsce :)
    I strzał w dyszkę xD
    Przecudna wędkarsko woda
    rybcie gryzły i szybko nadrobiliśmy stracone przedpołudnie .
    No niestety chmary komarów nad Narwią okazały się tylko chmarkami wobec jednego wielkiego chmarzyska nadbużańskiego .
    O ludzie !
    Najmocniejsza muga pomagałą na 5 minut , do tej pory czuję na sobie jej "zapach" ( nie no myłem się myłem żeby nie było że fleja)
    Wytrwaliśmy w boju 5 godzin dzięki samozaparciu , mudze , papierosom ale przede wszystkim dzięki rybkom które szarpały nasze przynęty raz za razem ciesząc wędkarskie dusze :inlove:
    Serio zapytam macie jakieś pomysły na boje z komarami poza mugą offem czy innymi tego typu preparatami ?
    No tak macie zgadywać bez naprowadzaniaxD
    No tak macie zgadywać w nieskończoność wszak powiedziałem że łatwiej trafić milion w totkaxD
    No nie wiem czy się pojawił bo mam wrażenie że kiedyś juz coś było:p ale pewności brak i nie biorę za to żadnej odpowiedzialności ;) no to jaka to melodia :p?
    Chyba już mi uciekły rybki te eventowe niestety bo tam cos na godziny trzeba otwierać ale warto było :)
    Piątunio mamy i do tego leniuchujący :) udanego dnia wszystkim
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie wiem jakie są na dzień dzisiejszy ale kiedyś tam w odległej historii korzystałam z takich bambusowych pochodni. Są one z takim małym zbiorniczkiem do którego wlewa się odpowiedni płyn, wbija w ziemię i zapala. Pamiętam, że nawet dosyć skutecznie działały. Są też świece i spirale, chociaż te wydaje mi się, że działają słabiej albo też trzeba tego poustawiać więcej ;)
    A z takich naturalnych środków to ocet, czosnek, cebula ale to na zewnątrz szybko wietrzeje i raczej na takie wędkarskie spotkania nad wodą się nie sprawdzą ;)
     
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    ja tam mam off ! natychmiastowa ochrona :)widocznie dobry bo mnie jeszcze żaden nie dziabnął :D
    ale słyszałam ze olejek lawendowy jest świetny ;)
    dobry wieczór :)

    dobry wieczór :)
    nikogo ni ma w doma :p
    o kurczę napisałam pod soba modka poprosze o pomoc :oops:

    Posty połączone :)
    MOD_Cookie
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 26 lipca 2020
  4. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Jeśli o mnie chodzi, to czas wolny (którego od jakiegoś czasu mi brakuje), stałego dobrego łącza i bym tu kogoś zastała do pogadania, na jakikolwiek temat, nie dotyczący jedynie gry, eventu czy pd :p
    No dobra kulinaria też nie są moją mocną stroną ;)ale kto wie może kiedyś mi się odmienixD
    Wyszukany gust i jedyny w swoim rodzaju - genialne w prostocie - ale doceń nas, wszyscy ją zostawiliśmy dla Ciebie na wyłączność.:D- też jesteśmy genialni :music:

    A ta przyśpiewka na rybach, nie o rybach, to śpiewana jest po naleweczce czy przed? ;):p
    To może (ale nie musi) być wskazówką xD

    Dobry :)
     
  5. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    zacznij wstawać wcześniej i kładź się spać później ;)
    nawinę Ci na kłębek i rzucę ;)
    a kogo ciągle ni ma
    przecież nie mnie ;)

    e tam
    każdy temat to dobry temat do pogadania :p
    wody nie umiesz zagotować na kawę ;) no co Ty nie żartuj xD
    Danuś
    ale Ty byłaś xD
    ***

    Dobry dzień [​IMG]

    jedną nutkę poproszę ;)

     
  6. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Wczoraj wędkowalismy przy pięknej pogodzie z łódek na Narwi . Tam przy pełnym słoncu komary bzyczały symbolicznie za to przystaniowy podarował nam pojemniczek specyfiku w szpraju a jakże w barwach kamuflażu . Podobno to środek tylko dla armii i nie pozostawiajacy komarom złudzeń że nie tu ich miejsce . Nie wiem ile w tym prawdy ale jesli wydarzy się to co w czwartek nad Bugiem to nie zawahamy się go użyć !xD
    o_Ooo proszę i to jest ta nie do ogarnięcia dla typowego faceta przewrotność kobiecej duszy :p
    Wytłumaczyłaś temat genialnie AnnxD:inlove:;)
    No cóż coś co może się niektórym wydawać niemozliwe rzeczona przyspiewka choć może bardziej pasuje określenie "pieśń" śpiewana jest nie tylko na rybach ale też na innych spotkaniach i imprezach na których czasem jestesmy razem, i cos co niektórym wyda sie jeszcze bardziej niemożliwe wędkarskie wyprawy , opowieści ,spotkanie to nie zawsze imprezy gdzie naleweczki są obowiązkowe:p
    więc odpowiem tak zdecydowanie lepiej spiewa się nam ją po naleweczce , brzeczce , czy buteleczce ale sa tacy którzy robia to pewnie i łądniej bez kropli alkoholu xD pomogłem prawda ? Wszak jest tu już wiecej niż jedna podpowiedz :p
    [​IMG]
    Dla Ciebie złota i z brylancikiem
    Proszę bardzo :)
    A dla wszystkich Ann , Aneczek , Anusi
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 26 lipca 2020
  7. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    podobno(koleżanka tak robi) komary nie lubią zapachu kawy, na folię aluminiową wysypujesz trochę kawy( moga być fusy po kawie)ogrzewasz nad ogniem, świeczką itp, aromat palonej kawy podobno je odstrasza
    przy najbliższej okazji chcę wypróbować, za niedługo pod namiot się wybieramy na kilka dni
    fajnie działają też takie pieńki
    [​IMG]
    sprawdzałam ich działanie osobiście, polecam
    e no, już chciałam o nutkę prosić, ale już Aga dostała
    to niesprawiedliwe daj podpowiedź;)
    powiedz kiedy będziesz to zsynchronizujemy zegarki:p
     
  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :)
    no to przyznac sie :p ile zeście tych perełek złowili ? :D ja mam 4 :D
    miłego lezakowania na łowisku :D
     
  9. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    witajcie moi Mili, zycze spokojnego tygodnia:)

    Piotr, a moze to "sokoly" :):)
     
  10. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    byłam i sama se tu siedziałam :p
    a witaj ,witaj Myszko :)
    fajnie sie masz :) tez bym gdzies pojechała :p
     
  11. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    No nie to zbyt proste by było , wszyscy śpiewają sokoły xD
    ja nie mam żadnej
    gupia jest ta losowość >:( przynajmniej raz na iles skrzynek ta perła jednak powinna być gwarantowana
     
  12. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    Hm, to juz mi tylko aria Skoluby ze Strasznego Dwory przychodzi na musl:)
    :) to musialo by byc niezle widowiski, a wrazenie robiloby na maksa:):)xDxDxDxD
     
  13. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Jesteś ode mnie lepsza:D ja mam 3, zamiast perełek dostaję imprezówki i s.p:)
    Tobie również spokojnego:D
    tego wszyscy nie śpiewają:p
     
  14. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Na proch roztrzaskał serce i umysł
    Upalny poranek lipcowy
    Świat uwiązł w z promieni utkanej kracie
    I tak zawsze będziesz
    Bracie...
     
  15. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Piotrze, bardzo mi przykro, trzymaj się:cry:
     
  16. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    Piotrze, wyrazy wspolczucia. trzymaj sie:cry:
     
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :)
    nowy kodzik
    CHALLENGE
     
  18. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Pozostanie w sercu na zawsze...
    Bólu nie ukoją żadne słowa, ale bardzo mi przykro,
    trzymaj się dzielnie jak tylko możesz, dla siebie, dla brata i dla najbliższych.
    [​IMG]
     
  19. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Proszę przyjmij ode mnie wyrazy najszczerszego współczucia i żalu.
     
  20. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    Piotrze przykro mi :( wyrazy współczucia