pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    Iza mam pytanie czy cytryna na zimę gubi liście ?
     
  2. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Też bym chciała balkon:cry:
    Nawet na sypialniany parapet się rozrosloxD Tam chilli mi rośnie obok storczykow
     
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    no to też masz dżungle xD a co:p kto zabroni :D

    dobry wieczór śpiochy :(
     
    Ostatnie edytowanie: 15 lipca 2020
  4. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Zielono mi.... wszedzie xD
    Po wczorajszym wolnym dniu jestem bardziej zmęczona niż po dniu w pracy:sleepy: No to mam jeszcze jeden dzień wolny by odpocząć po dniu wolnym:p
     
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    to odpocznij sobie przed strzelaniem goli :Dja to w piłke grac nie umie :pa co dopiero do bramki trafić :Dale bede próbować :D

    [​IMG]:)

    dzień dobry :)
     
  6. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Pierwsze to sobie muszę zielsko wysiać
    Dobrze strzelasz do bramki Danusiu:D A jak odpocznę jak wczorajxD A wolnego już wziąść nie moge;)
     
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    jednego gola mam :) reszte moze jutro jak troche nasion wysieje cos nic mi tych roslin nie przybywa długo rosną :p
     
  8. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    ja mam 325 talarów,trochę bramek nastrzelałam,raz nie trafiłam:p koło było łaskawe i przed samym zbiorem dało 200 % więcej na 12h ( z imprezówki) i +1/6h (ze zwykłej) to dodałam jeszcze +1 z sezonu no i się nazbierało. Posiałam teraz na sp żeby wykorzystać bonusy:)
     
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    a gdzie trenowałaś :D to świetnie ze ci sie udało:D migusiem zrobisz ;)ja mam 45 talarów :pkoło mnie najwyrazniej nie lubi :cry:
     
  10. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    mnie też nie lubi, ja to na kole na co innego polowałam,a wypadło nie to co chciałamxD
     
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    a co można innego chciec:D:p wszystko mam tylko % nie umie trafić :wuerg:
     
    Ostatnie edytowanie: 16 lipca 2020
  12. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    chciałam kupon bo ręcznie zbierać mi się pnącza nie chciałoxD

    taki % wystarczy?;);)
    [​IMG]
     
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    może być dobry i taki :D kupony tez rzadko mam ale cukru ,soli i perfum mam od groma -.-i po co mi to
     
  14. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    tego to ja nawet nie liczę
    no jak po co? upieczesz bułeczkę, ugotujesz dżemik ;)
     
  15. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    nie piekę nie gotuje wszystko na kole jest:D gotowce mam z koła :Dpółki sie uginają a co chcesz bułeczkę albo dżemik ?:D
     
  16. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    nio,taką konfiturkę czereśniową bym zjadła:p
     
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    jeszcze takiej do fabryczki nie wprowadzili :Dale przyniosłam ci własną :D

    [​IMG]:D
     
  18. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Przepraszam ,że tak późno odpowiadam.
    Cytryna część liści gubi a część zostaje ,po wystawieniu na balkon ,rusza z nowymi zielonymi i delikatnymi ,te stare są skórzaste i dużo większe.
     
  19. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    moja ulubiona:inlove::inlove: dziekuje

    Sama jeszcze nigdy nie robiłm konfitury z czereśni, nie mam tak silnej woli żeby je do gara włożyćxD

    W tym roku zrobiam mandarynkowo-morelową, i nawet skromnie powiem, zrobiła furorę wsród znajomych:p
     
  20. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    a widzisz i nastepny błąd zrobiłam :oops:moja gubiła liście myślałam ze usycha i ją wywaliłam :oops: dziękuje za odpowiedz
    ja konfitur nie robie kiedys robiłam powidła ze sliwek bo lubie kwaskowate ;)