pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    1- 1
    2- 3
    3- 5
    4- 8
    5- 11
    Myślę że tobie podoba się 1
     
  2. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Moja bugenwilla już trochę opadły przykwiatki ;) i Osteospermum(czyli stokrotka afrykańska z przetacznikiem)xD

    [​IMG]

    Moje typy
    I-3
    II-2
    III-6
    IV-12
    V-9
    dodatek dla Lwa to numer 5:inlove:
     
  3. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam serdecznie... a czy mogę zapytać Piotra, z jakiego ogrodu botanicznego pochodzą te piękne okazy ??? Troszkę tych ogrodów zwiedziłam i tak z czystej ciekawości pytam ...:)
     
  4. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Ogród botaniczny w Powsinie na fotkach :)
    no ta stokrotka zajefajna i jeszcze fajniej że ma jednak polską nazwę ale widać że i zakąska na krzaczku dojrzewa i nie trzeba bedzie taszczyć zakupów z Wolumenu ;)
     
  5. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dojrzewa już nawet była konsumpcja;)
     
  6. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    o_Oooo, proszę - dawno dawno byłam w tym ogrodzie, gdzieś ze 20 lat temu.... w zeszłym roku zwiedziłam Ogród Botaniczny w Zabrzu i Krakowie.... dzięki za info ...:)
     
  7. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Piotr chyba byłeś w moim ogrodzie :) Zostawiłam chyba furtkę otwartą sąsiedzie.

    1-9
    2-10
    3-3
    4-4
    5-6

    Piotr wybrał 9

    Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę

    Chyba zaglądnę tu częściej

    A czy mogę się moimi kwiatkami pochwalić
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 12 lipca 2020
  8. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Nawet trzeba :)
    To prawdziwa Królowa Róża .
    Nie ukrywam że własnie takiej poszukiwałem .
    Dawno dawno temu mój teść został właścicielem działki nad kanałkiem marymonckim . Z wielkim żalem sprzedało mu ją starsze mocno małzeństwo . Ze względu na wiek i zdrowie nie byli już w stanie zajmować sie swoją najcudowniejszą z farm jakie widziały moje oczy . To byli własnie pasjonaci róż . Wielcy znawcy upodobań najrozmaitszych ich odmian . Gdy kwitły było to coś niesamowitego . Wypstrykałem wtedy swoim aparatkiem wiele filmów tak mało oddających czernią i bielą urodę kwiatów . Wśród nich była właśnie niemal identyczna jak ta z fotki Jagody choć mam wrażenie że tamta była sporo ciemniejsza a aromat jaki roztaczała nie do opisania :inlove:
    Bez kitu potrafiłem wziąć stołeczek z altanki i siedzieć sobie przy niej i siedzieć siedzieć siedzieć .
     
  9. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Sorry to nie ten krzak to inna , muszę poszukać tamtej u góry :)
    [​IMG]
    To jest to
    [​IMG][​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 12 lipca 2020
  10. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    cudowna ale to jednak nie ta której szukałem :)
    inne światło i inne ujęcie i wygladaja jak dwa rózne kwiaty:)
     
  11. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    No właśnie,moja a i ja się mogę mylić.Poczekam aż ponownie zakwitnie nie chcę okłamać.Mam parę folderów kwiatów.
    [​IMG]
     
  12. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    już posadziłam, dwa kawałki, tyle miałam:) zobaczymy
    lubie storczyki, a i one mnie lubią, no i nie muszę się martwić ze znowu zapomniałam podlać:)
    sprawdziłam sobie trzykrotkę, urocze ma listki:),, ja szukam hoję różową:inlove: moja mama taką miała, od dawna o niej marzę ale idealną muszę znaleźć:)
    gratuluje:D
    kupowałam kiedyś perfumy o zapachu piwonii, by móc cieszyć się nim przez cały rok, lecz niestety przestali je produkować:cry:

    Tak mi zapachniało tu różami ze chyba w środę( o ile będę miała wolne) do Rosarium się wybiorę,
     
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    wszystkie kwiatule mają swój urok :inlove:Iza gdzie ty wyhodowałas taka bugenwile ja miałam trzy razy i nie wyhodowałam :eek:u mnie pomidorki jeszcze zielone ;)
    musisz:D



    lubie oglądać twoje kwiatuszki piękne są :inlove:

    na pewno cos wyrośnie :D chyba tez wsadze ;)
    dzień dobry :)
     
  14. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    sluchaj bugenwile, przywizlam w greckich wysp,wsadzilam w dobrą ziemię potem doczytalam ,że ona lubi glinę,więc wywalilam wszystko,dalam glinę,ten okaz ma 20 lat 'kwitnie co roku,na zimę wdomu latem na balkonie
     
  15. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    20 lat :music: ja kupowałam na giełdzie kwiatowej nie wiedziałam ze lubi gline kupie jeszcze raz i spróbuje może sie uda :p
     
  16. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Wsadź Danusiu, zobaczymy co nam wyrośnie:D Ja już naprawdę nie mam miejsca na parapecie w kuchni ale oprzeć się nie mogłam i kupilam czarne pomidorki koktaliowe, na razie postawiłam koło malinowek może mąż nie zauwazyxD bo moja kolekcja roślinek wszelakich zaczęła się rozrastać na szafki kuchenne
     
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    wsadze tylko musze pierw kupić dzis byłam i zapomniałam nie widziałam jeszcze czarnych koktailowych :pja jeszcze miejsce mam :pbalkon duzy a i parapety na nim jeszcze całkiem nie zapchane :D myslisz ze nie zauważy mój baran wszystko widzi xD
     
  18. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Czarne taki fajny smak mają, no moze nie zauważy bo i to łodyga pomidora i to łodyga pomidora, na razie różnicy nie widacxD Ja mam szerokie parapety, ale już upchnelam na nich dwie skrzynki 40cm i 7 doniczek. Nowa doniczkę postawiłam tak trochę z tyłu żeby od razu w oczy się nie rzucała ;) Już się chyba przyzwyczaił ze zawsze pełno mam wszystkiego na parapecie, szczególnie wiosną i latem:)
     
  19. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Ja na balkonie zrobiłam dżunglę bugenwille,cytryna ,kumkwat w skrzynkach pomidory koktailowe pelargonie ,stokrotka afrykańska i przetacznik z lawendą:p
     
  20. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    jak masz tak napchane to ma prawo nie zauważyć :D
    to u ciebie tak jak u mojej siostry wszedzie na lodówce na szafkach i parapecie xDa balkonik ma malutki ale tam tez pełno wszystkiego :D no lubi i ma :DxD