pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    [QUOTE="trzeba iść zarobić by młynarza opłacićxD
    xDxD....faktycznie...xDxDxD

    Irminko to raka udawałaś......xDxDxDxD

    Ja na noc goździki posieje..ale bez SN..na małych polach.....Pnącza jeszcze nie ruszałam..cnotliwe się jakoś zrobiło...:oops::oops:
    Może jutro jak terrorystkę zakończę siać...
     
  2. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    No i pięknie więc jednak jest ktoś przed kim czujesz respekt i chodzisz jak po sznurku ! Już mi żal że nie jestem lamą i tego nie widziałem !
    Chyba skorzystam z Twojej rady Emi bo pełne uszlachetnienienie mam tylko w różach i gożdzikach ale róże nie są u mnie pewniakiem tym bardziej na małych polach . Chyba że z SN na polach superowych.
     
  3. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Boję się jeszcze modówxD Może zostań modem. To łatwiejszexD
     
  4. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Lipa i blaga xD nie wkręcisz mnie ! Jeszcze nie wysechł atrament jak pisałas jak to z Danusią rozrabialyście na forum !
     
  5. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Piotrek ale z Ciebie marzyciel....Waderka i smycz??? to nie możliwe i nie do uwierzenia....Tia modów się boi już to widzę xDxDxD
     
  6. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    nie rozrabiałyśmy, tylko liczyłyśmy w wątku do liczenia. Bo tam chyba trzeba było doliczyć do 10 000. Razem z modami. Mody do dołu liczyli a my do góry. No i chyba za szybko liczyłyśmyxDxD
    A w 1 banie pożartowałam sobie z Chrisa , za co go bardzo przepraszam, bo to głupie było. Ale ja wtedy byłam świeżo upieczoną forumowiczką:) A za co 3 to nie pamietam, bo chyba nawet sie nie pytałam:)
    ale chłopaki w pracu powiedzieli, że być zbanowanym to sprawa honorowa. I z honorami mnie w klubie powitali.
    Ja tam nie wiem, ale raczej nie lubie.;)
     
  7. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Ban? Nie wypowiadam się na ten temat.:wuerg:.Doświadczyłam tej przyjemności....:p
    Nakarmiłam kota do oporu..koza potrzebuje jeszcze 11 bukietów z wyznaniami miłości, panda 52 ciacha pełne miłości ma do zjedzenia...tak się zastanawiam, czy jej od tych słodyczy nie przybędzie w bioderkach?:cry:
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich .:)

    Ale płodni jesteście :) Kurcze chwile mnie nie było :p, a tu takie cuda :)
    Karmie te zwierzaki , ale może coś nie tak robie :oops:, bo słabe nagrody dają .
    Jeszcze 1 sianie i ewentowa roślinka będzie wysiana , a na noc gożdziki . ;)
     
  9. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    xDxDxDBa 5-ciu synów mam wiec i płodna byłam..xDxDxD

    Rzeczywiście słabiutkie te nagrody oj słabiutkie.Po Kleopatrze już żadne nagrody nie będą takie same...:cry::cry::cry::p
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    :):):) To szacunek Emilka , ja tylko dwóch :p
    Ale mi chodziło , że dużo piszecie , ale to dobrze , jest co czytać .:):):)
     
  11. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Wiem Ewuś wiem co miałaś na mysli...:)spokojna twoja rozczochrana....xD
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Skąd wiesz ? :p Rano jak się zobaczyłam w lustrze , to wnet zawału dostałam o_O Dobrze, że 1 wstałam . Muszę koniecznie
    odwiedzić fryzjerke , bo jeszcze ktoś ucierpi przez moje rozczochranie :p Może jutro ? ;)
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Hej Piotrek ;) Oj, Danusia, nie ładnie tak "lubować" posty w rymach i prowadzić je do śmierci:p
     
  14. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Nie będę tutaj się chwalić..taka skromniutka ze mnie kobitka..Jestem wiedźmą:p
    Zrób coś dla siebie..i zakryj wszystkie lustra..poczujesz się od razu lepiej..wiem to z autopsji...
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Matko kochana :eek: , aż tak żle nie jest . :p Rano tylko włosy mi stoją , jak chcą .:oops:
     
  16. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Należy je wytresować.....Jak się nie podporządkują...powiedz że je ogolisz do łysa...
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    o widzisz, to jest myśl :cry: Ale co rodzinka na to ? :oops: O mężu nie wspomne :oops:
     
  18. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    xDxDxDTo negocjuj z włosami a może z grzebieniem...:p
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    xDxDxD W czapce bym musiała spać :wuerg: Mam krótkie włosy :p
     
  20. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Było tu już wiele, niech będzie jeszcze coś:)
    [​IMG] [​IMG]
    Nie da sie opisać moich ostatnich godzin dziś:)
    Maks nie miał zamiaru opuszczać miejsca, gdzie było mu najlepiej. Wiec obrócił lekko główkę i choć była w dole, to sie zablokował i już.
    Sprytny chłopak:D Ale, że już długo po terminie, to skończyło sie cesarką.
    Dostawałam na whatsup-ie co chwilę zdjęcia. Na każdym ma minę zaciętą lub oburzoną. Dosłownie.
    Jest duży- 4200 i wzbudza sensacje, bo tam tak duże dzieci nie rodzą się. Ale to w końcu słowiańskie geny;)
    Ola urodziła sie 12 stycznia, a Maks 12 lutego. Niby nic, taka drobnostka.:)
    Nie da sie opisać tego co czuje, ale nie omieszkałam przylecieć do Was z ta nowiną:)
    Jestem szczęśliwa:inlove: choć nie do końca spokojna. Od 2 godzin nie mam z nimi kontaktu. Tam jest teraz popołudnie. Czekam.

    P.S.
    Wybór video przypadkowyxD:cry:xD