pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :)

    [​IMG]:D

    9 jam ogarów mam :Djak ja mam ich wszystkich wykarmić :p

    miłego dnia wszystkim życzę :)
     
  2. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    kto? no powiedz, po nalegamy żeby się ujawnił
    paszę nonstop kręćxD
    ja nie mam ani jednej, ale czerwone ulepszenie czeka w paskuxDze skrzynek ich nie dostanę bo w kości nie gram
    37 gierek za mną, z każdej min.3 skrzynki dostałam a w skrzynkach znalazłam....... elfich różdżek
    no ile czekam na prawidłową odpowiedź:p

    no to do kawy;)
    [​IMG]
     
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    no sie czestuję ciasteczkami akurat jestem po obiedzie to deserek jak znalazł :)

    znalazłas 9 butików :D zrobimy fifty-fifty :D
     
  4. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    :cry:nie, a chętnie bym zrobiła
    ;)
     
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    czyżby jeden sie trafił ;)
     
  6. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    też nie
     
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    do trzech razy sztuka :Dz przykroscią napisze całe 0 :cry:
     
  8. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    i bingo:DxD
    jaka tam przykrość:), jeszcze szansa jakaś jest, muszę 4 zrobić by dwa brakujące itemy wykupić, bo jednego pnącza nie miałam, z tych wcześniejszych, a może i więcej uda się zrobić gierek, buteleczki mam, teraz brakuje mi roślinkixD
     
  9. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    porywam ciasteczko :D:inlove:
    Kurcza Marzena no weź te elfiki łap no :p
    Ja już przeszłam na drugą stronę mocy xD:cry:i nic :cry: ogarów dostałam 4 a różdżkę, to sobie chyba wyrzeźbię sama xD:cry:xD
    I nucę sobie - " ...tam dokąd chciałam już nie dojdę - szkoda zdzierać nóg ...":music::p

    Dobry :)
     
  10. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    łapie łapie z każdej strony rączki wystawiam ale znikąd one spadać nie chcąxD, a na drugą stronę to juz mi się nie chce przechodzić
     
  11. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Zagrałem 18 razy w memory i ze skrzynek dostałem skrzynki i żadnej zagrody .
    Coraz trudniej mi się przemóc by zrobić cokolwiek na farmie a jak już to i tak kicha.
    Chyba gra też ma mnie dosyć :)
     
  12. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    oj sam nie jesteś, ja też same skrzynki ze skrzynki dostaję, no czasem jakiś dodatkowy talarek wypadnie
    a warsztat to chyba u Jacka trzeba sobie wysiać;)
    forum na pewno nie ma Cię dosyć, a wręcz mało Cię ma:)


    wpadłam dzisiaj na śmieszne horoskopy
    śmieszne, dla żartu, antyhoroskopy a jednak ziarno prawdy się w nich znajdzie;) nie podkreślę tego ziarna, moze sami się domyślicie a moze pozostanie to nieodgadniętą zagadką:p
    no to posłuchajcie o mnie
    oczywiście to co mozna na forum:pxD

    Zimna, ponura i tajemnicza planeta Saturn straszy ciągle nad horyzontem. Na świat przychodzą Wodniki, dzieci-wampiry wysysające soki z Bogu ducha winnych matek. Sprytne i wścibskie, i tak wiedzą lepiej.
    Idealna partnerka dla głuchoniemego. Rozgdakana histeryczka mówiąca bez przerwy, ciągle gdzieś pędzi, ciągle czegoś nowego wymaga. W domu nigdy nie wiadomo gdzie stoi fotel, bo namiętnie dokonuje bezsensownych przemeblowań. Pozornie pełna fantazji i bezinteresowna, lubi pieniądze i potraf i je bezpardonowo wyłudzić od męża. Dzieci zadręcza ciągłą kontrolą i tyradami wychowawczymi. Nawet dorosły syn nie ma szansy wykąpać się w spokoju. Mama dla pewności wpadnie do łazienki pod byle pretekstem.
    Jako nastolatka infantylna, lodowata w środku, gaworzy i chichocze niczym dziecina. Żałosna i nie mająca pojęcia o autentycznych emocjach, jest urodzoną aktorką. Jako dziecko gra wspaniałe dziecko, jako kobieta gra kobietę. Jest sentymentalna i nierówna. Jest urodzoną przełożoną zakładu dla dziewcząt. Prawdziwa tragedia zaczyna się po ucieczce zdominowanego męża. Wtedy Pani Wodnik obnosi się gdacząc swoją klęskę i całą energię kieruje na wysysanie resztek indywidualności z dziecka, które choćby było Leonardem da Vinci, dla niej jest zbyt lekko ubranym idiotą ze źle ostrzyżonymi włosami. Na starość zostaje radiestetką mierzącą wahadełkiem swoje ciśnienie i sprawdzającą przy pomocy jajek na bekonie stan swojej wątroby.

    oto cała ja:DxD:cry:
     
  13. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    :)
    To teraz z łapką na sercu przyznaj się co jest prawdą ?
    Kiedyś się zastanawiałem nad tym jak fajnie by było znalezć jakiś poczytny tabloid do którego mozna by pisać codzienne horoskopy xD
    Piszesz co ci do głowy przyjdzie a zawsze znajdą sie tłumy które coś w tej pisaninie znajdą o sobie :)
     
  14. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    a jak myślisz?
    nie bój się ja mam ogromny dystans do siebie( gdybym nie miała bym go tu nie wkleiła) nie obrażę się.

    Masz rację, nawet w największej głupocie coś można znaleźć co do nas pasujexDxD, a może co byśmy chcieli żeby pasowało:p

    Najbardziej jestem zainteresowana końcówką horoskopu. Może kiedyś za ileś tam lat, kupie sobie wachadełko, a później będę smażyła jajka od rana do wieczora, ciekawe ile wątroba to wytrzyma?;)
     
  15. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Gdybym chciał napisać co myślę musiałbym napisać sam ten horoskop xD
    Nie zaryzykuję bo być może jakiś inny wodnik , lew , świnia , małpa , brzoza czy wiąz pozbawiony poczucia humoru poczuje się obrażony .Do licha moja psina najtrudniej przechodzi zmianę czasu :sleepy: już się zaczyna kręcić i nie chce słuchać że do spaceru jeszcze daleko :)
     
  16. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    ale ja to dałam o sobie a nie o innym wodnikuxD, a tak poza tym to świnią też jestem i na jeszcze dodatek wiązemxD piąte i szóste zdanie świetnie do mnie pasuje:p

    no napisz mi horoskop, napisz, napisz:D
     
  17. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    mi też napisz ,napisz :Dchetnie cos o sobie poczytam :D
     
  18. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    teraz już nam odmówić nie może:D chyba go piesunia na spacer wyciągnęła :)
     
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    e ze spacerku to już przyszedł :)mysle ze horoskopy pisze :p:D
     
  20. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    ale chyba nie dla nas:cry:
    [​IMG]

    obiadu też dziś nie będzie;)xD
    ale kawa tak
    [​IMG]