pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    No i tak jeleń na płasko okazał sie tylko kanarkiem na boso , gad żaden nie ukrył się między gałązkami krzaczka i od razu wątek padł a chatka opustoszała .
    Ech umiec zadowolic kobiete to dar choc nie wiem czy są wogle faceci nim obdarowani ?
    Jutro znowu wojuję :)
    Druga tura mistrzostw spławikowych
    Lubię tą metodę ale braki sprzętowe zbyt duże by walczyć z najlepszymi więc bez stresu i napinki na wynik sobie posiedzę , powedkuję, poplotkuję, wezmę udział :)
    Obiecują jutro dzień oddechu od upału i bardzo na to liczę bo wysiedzieć w palącym słońcu w niecce kanału w taki dzień jak dzis to juz tortura . Usmiech w kierunku Białołeki rzecz jasna wskazany i liczę na niego jak zawsze :)
    Zrobiłem na swoich włościach neony i coraz bardziej czuję się przygnebiony naszą gierką .
    Na milion wsadów w oazy ani jednego fajnego przeskoku .
    Ani jednego .
    Ktoś tu sobie strzela w kolano choc zdaję sobie sprawę że strata gracza który nie inwestuje żywej gotówki nie jest dla BP żadna stratą .
    Miłego Wieczoru i fantastycznej niedzieli Mili :)
     
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dobry

    No ale pokazałeś ptaszka i sobie poszedłeś :pxD
    to ja myślałam że ani Ciebie ani ptaszka ni ma xD to cicho w krzakach siedziałam z nadzieją że zobaczę xD
    Ciebie rzecz jasna :p
    Reszta pewnie szuka jelenia na płasko

    Fajny gorący dzień
    słońce prażyło ale to dobrze tak mówią przysłowia bynajmniej

    Łap uśmiech :)
    O jakiej stracie gracza gadasz
    może i im nie żal będzie ale my musimy in na złość grać ;)
     
  3. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    ja to sobie gram na złość xD
    obiecuję sobie od dawna że wystarczy a klikam
    no wiem wiem nałóg jestem:)
     
  4. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    xD
    no właśnie o tym mówię
    albo na złość albo na przekór klikam albo i nie klikam xD
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Piotrze - i tak życzę Ci powodzenia i oddechu od upału, bo cały mój kierunek przedprzedwczoraj miał wycieczkę do ogrodu na Wydziale Inżynierii Produkcji (tak swoją drogą sezkoda że nie do planowanego Ogrodu Botanicznego w Powsinie) i nie dość, że musieliśmy czekać na resztę kierunku, bo ich babka umówiła się z nimi przy budynku Wydziału Rolnictwa (tak, ttak jedna grupa ma innego ćwiczeniowca) a potem ślę okazało, że mogli od razu przyjść do nas, to jeszcze czekaliśmy na naszego doktora a potem ustaliliśmy wszystkie poprawy i chyba też egzamin (aczkolwiek możliwe, że nie, bo nie pamiętam abyśmy się pytali o formę) po to tylko, aby w teorii godzinę a w praktyce prawie dwie pochodzić, postać i posłuchać o tych roślinkach i poprzyglądać im (pewnie i tak większość nie odróżni niektórych roślin, jak np. topinamburu od ziemniaka albo nie będzie wiedziała, który typ ziemniaka jest do czego (ja wiem, jeszcze wiem)), chociaż co poniektórzy skupiali się na ciągłym odganianiu komarów od siebie i innych. A to wszystko w pełnym słońcu a ja nie wziąłem czapki, bo pomyślałem, że mi będzie za gorąco w głowę. Na początku myślałem, że szkoda, że zoologii też nie mamy w tym Powsinie, ale po tych środowych przeżyciach przestałem.

    PS. Zaczęliśmy od nudnych zbóż (chyba żyta), potem ciekawsze rośliny energetyczne (a i tak jedyne co pamiętam to energia z kukurydzy (jak oni to robią?!) i to , że tytoń trzeba bardzo dokładnie obrać z listków (chyba) i umyć (tez chyba)), skończywszy na dziwnym grochu, który się cały zrósł, bo jak leciutko rozkołysałeś jedną stronę, to druga też się poruszała.

    Koniec tej historii a to, czy była ciekawa.. Oceńcie sami.
     
    dantic3, tigre oraz agucha31 lubią to.
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Eh nie wiem czy ciekawa
    ale na pewno nie słuchałeś uważnie ;)

    Krasnal ale jak nie odróżnić tego topinamburu od ziemniaka jak różnice są znaczące :eek:
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Podejrzewam, że niektórzy by potrafi nie odróżnićxD Ale nie ja:p
     
    pietruchin48, agucha31 oraz dantic3 lubią to.
  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :)

    usmiech leci :D

    [​IMG]
     
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Oj i tutaj też pusto, no nikogo zupełnie nie ma :eek::cry: No to ja tez przywitam sie , no ale chyba ze ścianami i juz sobie ide :cry:
     
  10. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Eeeeeeee gorąco :oops::oops::oops::oops:
    Na dokładkę swoisty sposób na upał ma moja psina bo cały czas się przytula gorącym czarnym onegdaj futerkiem !
    podwójnie wiec gorąco eeeeeeee
    Macie jakieś fajne pomysły na schłodzenie mieszkania , siebie i wszystkiego co rozgrzane ?
    Takie dziś wypatrzone gdzies tam :
    Dziadek do babci
    - Zobacz dostałem paczkę nabojów i instrukcję po arabsku !
    - Czyś ty stary całkiem zdurniał ! To czopki i recepta lekarska .....
     
  11. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ja mam patent bardzo prosty na chłodzenie i tani.
    Oczywiście można klimatyzację zamontować, czy wiatrak ustawić.
    Ale można też napełnić butelki po wodzie mineralnej zimną kranówą, włożyć na kilka godzin do zamrażarki a potem ustawić w miejscu, gdzie przebywamy. Pięknie chłodzi, czuć różnicę temperatur.
    Jeżeli obawiasz się o mokre palmy na podłodze, to wystarczy butelki wstawić do miski, czy ustawić je na jakiejś ścierce/ręczniku :)
     
  12. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    :)
    Jest wiatrak na maksa a mrożona w butelce woda stoi przed nim by jeszcze bardziej rozwiewać chłód lodu .
    Byłem się popałetać troszkę zjadłem lody z nowej superowej lodziarni i jest ciut lepiej :)
    Najgorsze że do upału dołączyła plaga komarów niczym kurtyna broniąca wstepu do lasu i okolic !
    Podjałem wyzwanie ale umieć przyznać sie do porażki to też sztuka ;)
    Zwiałem po 5 minutach xD
     
  13. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Widzisz Piotrze. Bo Ty dobry człowiek jesteś, to i komary Cię lubią. :)
    Ja taka Zła Kobieta jestem, że nawet komary mnie nie lubią i ode mnie uciekają. Wyobraź sobie, że od 5 lat nie użądlił mnie (ba nawet się nie zbliżył) żaden komar :DxD:cry:. Chyba trująca jestem albo toksyczna ;)
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Taka to ma dobrze... Ja przed chwilą musiałem zabić już 2 komary... Zgredku - jeśli to Twoi kumple, to niech trzymają się ode mnie z daleka (przynajmniej jak jestem q mieście a nie u babci), bo widzisz jak to się dla nich kończy. Za to w środę na wycieczce 2 próbowały ale bezskutecznie.
     
    dantic3 i agucha31 lubią to.
  15. Alicja211

    Alicja211 Koneser forum

    Witam wieczorowo- własnie wróciłam z działki, byłam tam 2 godziny,a komary objadły mnie tak, że szybko uciekałam do domu. Nie wiem co będzie jutro, bo chyba z 20 ich na mnie napadło, a ja zamiast się bronic zbierałam truskawki, mówię Wam cudeńka, a jaka słodycz. Zjadłam tylko 2., bo truskawkami to trzeba się delektować tz. no właśnie kto to wie, co to znaczy?
     
  16. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Buchachacha.
    To znaczy Magdo że owiane delikatnie mówiąc kiepską sława osiedle gdzie obcy bali sie zaglądac dzis jest oazą dobrych ludzi xD bo komarzyska maja tu używanie na całego !
    Cześć Alu:)
    Nie wiem co to znaczy w Twoim wykonaniu ale wiem jak delektowanie wygląda w moim
    Potrzeba do tego około kilogram świeżutkich umytych owoców
    Urywam pierwszy ogonek
    chrup chrup poszło
    kolejny ogonek i kolejne chrup
    porównuje z poprzedniczką
    no nie wiem chyba ta pierwsza była lepsza ?
    więc kolejny ogonek i chrup
    eeee nie ta druga była słodka ale pierwsza a trzecia przecież no sam nie wiem
    ogonek chrup ogonek chrup ogonek ......
    ups
    miałem ja miseczkę w misce truskaweczka teraz pusta jest miseczka ;)
    moze dlatego nikt nie zaprasza mnie na działkę gdy dojrzewaja truskawki bo ja uwielbiam nawet te nie do końca czerwone :p
     
  17. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dzień dobry


    Piotr [​IMG]
    to wszystko jest takie jest takie no łapie za serce

    poryczałam się :cry:
     
  18. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    O kurde !!!
    Że niby ja tym biednym truskawkom te ogonki tak na żywca bez znieczulenia a potem je chrup chrup chrup ?
    Fakt okrutne ale jak inaczej się z nimi obejść jak ślina cieknie z geby a pyszny soczek z owocków ;)
    ,
     
    krasnoludek10, dantic3 oraz agniecha$ lubią to.
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    xD
    no przecież wiesz że nie o ogonki chodzi ;)

    A masz Ty niech Ci cieknie :pxDxD ślina o xD
    [​IMG]
     
  20. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Mimo upału i cierpiącego kolana jednak dokonałem dziś bohaterskiego czynu i przyniosłem całą łubiankę takich pieknych pyszności :inlove:
    mrrrr
    część już zmiksowana z maślaneczką chłodzi się w lodówce część poddaję torturom na bieżąco aż się paluchy lepią do klawiatury !
     
    krasnoludek10, dantic3 oraz agniecha$ lubią to.