pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

    Stało się, wszędzie badyl rośnie. Jak jakaś plantacja tulipanów, nie podoba mi się. Wysieję i poustawiam na nowo, jeszcze ładniej :)
     
  2. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    i u mnie sie stało :)ale bede siała do oporu tego badylka:D skarby fajne prezenciki dają :Dna razie 8 wykopałam
     
  3. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

    Gdzie się Wszyscy podziali, na wakacje w maju pojechali? :) Widzę, że muszę zanęcić ;)
    Kawka
    [​IMG]
    i coś do kawy :)
    [​IMG]
    Dużo tego badyla trzeba, a ze zbioru około 1500 schodzi. Ja na razie sieję, w poszukiwanie skarbów potem się będę bawił. Muszę jakiś detektor wymyślić, tylko jak? o_O
     
  4. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    a ja zrobiłem sobie misję
    oddałem do niej wszystkie gałęzie więc skarby muszą poczekać
    dobrze że jest sporo czasu bo jutro zawody , w niedziele komunia w rodzinie
    wolałbym odwrotną kolejność ale nie mam na to wpływu
    właściwie to już weekend więc superowego wypoczynku Wam życzę :)
     
  5. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    wprawdzie już popołudnie ale biorę tę kawę :D
    u mnie burze się ganiają :p
    też tylko sieję na razie z marnym efektem, bo nie pilnuję jak rośnie xD
    a skarb no mam nadzieję że jakiś gdzieś odkryję
    wszystko przede mną :D

    ciastko też porywam a co tam :p

    Dobry :)
     
  6. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

    +200% na kole, aż mnie odrzuciło xD
    [​IMG]
    Sukcesów w łowieniu :) i hucznego świętowania :)
    Smacznego :) U mnie bez burz, za to duszno. Skarb nie zając nie ucieknie :) Może za te trudności z wywalaniem z farmy trochę przedłużą :)
     
  7. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    a to taka forma gimnastyki pewnie ;)
    aż mi się w głowie zakołowało
    a szukanie skarbów no przedłużyli ;)

    Ze względu na problemy z dostępem do gry zapadła decyzja o przedłużeniu eventu.

    [​IMG]

    Środa 16.05.2018 godz. 10:00

    Misja specjalna aktywna będzie do poniedziałku do godz 14:00 klik


    Misje machnęłam co by mnie skleroza nie dopadła :p
     
  8. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    No, dla takich łakoci to nawet do jaskini lwa ośmielę się wejść - może go nie ma
    Jakby co to tylko ,,dzień dobry,, przyszłam powiedzieć i mykam zanim jaki groźny pomruk się rozlegnie w okolicy - lew to jednak kociak duży i lepiej go nie drażnić.
    Dziękuję za poczęstunek i miłego popołudnia życzę Gospodarzowi oraz domownikom ;)
    No i gratuluję tego +200 - też mnie fortuna takim uraczyła ale niestety to +200% PD :p
     
  9. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

    O i to jest dobra wiadomość :) Ja też specjalną machnąłem w 5 min, z optymistycznym nastawieniem, że z pnączem jakoś to będzie :)
    Nasz Lew, to całe mnóstwo łagodnego futra :) Jak zęby pokaże, to tylko w uśmiechu :) Owszem mruczy, ale tylko pozytywnie :)
    Jeżeli chodzi o wygraną na kole, to bym się nie zamienił, ale gratuluję, zawsze to szybciej do kolejnego poziomu :)
    Zawsze zapraszamy :)
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    stres mobilizuje - to fakt, ale dla mnie jest bardziej wrogiem... U mnie króluje nadmiar.
     
  11. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Helloł:p
    W sobote choć jestem w pracy to kciuki będę trzymała, choć i tak wiem że z pucharem wrócisz:D Ja nie pamięta ile mi nałamało sie gałęzi, miałam wszedzie tą 24 godzinną roślinke
    dużo trzeba ale i szybko rośnie:) wczoraj trafiłam 2 razy po 100% więcej do stodoły:D normalnie pierwszy raz,w szoku byłam:)
    teraz mam ponad 16 000 roslinki ,15 gier zaliczonych, prezenty fajne leca ze skrzynek,misja zrobiona oprócz diamentowej w 5 zadaniu,basen dla homarów mam, drugi chyba mi potrzebny nie jest

    Dobrej nocy Wam życzę idę się wygrzać do łozeczka,pierwszy raz od dawna wybralam się gdzieś dalej bez samochodu i od razu na burzę wpadłam:sleepy: do domu weszlam jakbym dopiero co z wanny wyszła w ubraniuxD
     
  12. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    a buciki zdążyłaś zdjąć :p?:D
    [​IMG]
     
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :)wczoraj na kawke nie zdążyłam bo gałęzi szukałam :Dprzyniosłam trochę :)jak bedzie nadmiar to ognisko się zrobi :D

    [​IMG]
    miłego dnia życzę wszystkim :)
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A jak ognisko się znudzi, to zawsze można pograć w podchody:D
     
  15. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    hej Tomek widzę ze szczęsliwy jesteś :Dmatura na 5 :D
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    a tego to ja nie wiem, bo wyniki w lipcu a na studia nie wiem jakie chcę:p carpe diem:D
     
    marzena5275, dantic3 oraz cypiswp lubią to.
  17. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

    To już się myć nie musiałaś :)
    Badyl wysiany, ale gałęzie się przydadzą :)

    Widzę, że zanęcanie działa :) Dobry Wszystkim i kawka :)
    [​IMG]
    i ciacho
    [​IMG]
     
  18. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    wow kawcia i ciacho dziękuję pychotka :inlove: badylka też wysieje tylko gorzej z tymi gałęziami stoję i nie mogę skarbu wykopac :p
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja nawet nie zaczynałem tego eventu, bo nic mi się nie chce - nawet powtarzać do ustnych:p
     
    marzena5275, agucha31 oraz cypiswp lubią to.
  20. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

    U mnie się kręcą pochodnie, zaraz zacznę kopać. Krab mi się marzy, bo mam tylko jednego, a jest trochę misji krabowych i 100 lat minie, zanim je zrobię z 1 szt.
    Nie ma nie chce. To jedne z najważniejszych dni w Twoim życiu. Postaraj się, bo od tego może zależeć Twoja przyszłość.