pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    hmmm no to musimy przemyśleć sprawę czy grzecznie skorzystać z zaproszenia czy próbować wejść bez, no ale tam tyle sprzątanie przecież toż to tornado przeszło, ale ok zobaczymy jak reszta dziewczyn przyjdzie :)
     
  2. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    tam po prawej jest wejście chyba wiem którędy tam wejść xD
     
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Coś mi sie wydaje że to właśnie to wejście ukryte w podłodze pod tym dywanem, no chyba że są tam dwa wejścia , ale to możemy jeszcze sprawdzić :)
     
  4. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Klucz od loszku masz ale wiedz że my mamy wytrychy:D i taran jakiś też się znajdzie:D
    Dobry wieczór:)
     
  5. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    tylko ta pierwsza opcja wchodzi w grę i serdecznie do niej zachęcam :)
    taka armia z porządkami poradzi sobie w mig a potem już tylko zapach kawki , ciacho , ciepełko i spokojne pogaduchy bez siekier , noży i tasaków xD
     
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No on chyba naszych możliwości nie docenia, to co dziewczyny chce wam sie po tym tornadzie sprzątać i czekać aż wpuści czy same tam wejdziemy?
     
  7. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Nie zapominajcie że to Wy same byłyście tym tornadem xD
    Ja tam bym po sobie posprzatał sto razy i miał święty spokój a Wy knujcie , knujcie ....
    A nalewki coraz mniej :p
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A było sie tak chować? żeśmy krzyczały, wołały a nawet sie darły a Ty nic, no to żeśmy szukały gdzieś sie schował noo też wiesz normalnie każdy gospodarz po gościach sprząta , tak więc liczymy na te opcję , czyli posprzątanie po gościach przez gospodarza :) :)
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    tragedia... brakuje mi 150 kamieni do końca głównego paska, aby zrobić główny i prawą stronę:(
     
    cypiswp, marzena5275 oraz dantic3 lubią to.
  10. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    normalnie po normalnych gościach tak :)
    no a część z tych gości to też domownicy bądź stali bywalcy :)
    i nie tylko same się darłyście ale tez darłyscie wszystko co popadło !!!
    no cóż jesli z wyliczeń wychodzi Wam że tak jest lepiej to ja nikogo do niczego nie zmuszam :)
    może jutro z zamknięciem mrocznych krain w chałupce się troszkę przejaśni :)
     
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No wiesz, samo sie raczej nie posprząta :) a wiesz też co złego to nie my, no i ten bałagan to też tak nie całkiem my, noo to tak noo jakoś samo sie zrobiło ;);)xD
     
  12. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Ja tam sprzątać nie lubię:D
    Przecież my jesteśmy najnormalniejsze na świecie:Dtylko jak się szuka szybko to wychodzi małe tornado:D
     
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No dlatego tak ogólnie to przecież nie my tylko tak samo sie zrobiło podczas szukania, co nie?
     
  14. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    No święta prawda i to wina Piotra po co się gdzieś zakitrał , jakby grzecznie z nami pogadał to nikt by go nie szukał i tak by się nie nabałaganiło:D no nie ?:D
    Powiem grzecznie -Dobranoc o 4,30 pobudka ale ,jak uda mi się wcześniej wyrwać z pracy to mogę posprzątać ten bałagan , a niech tam sobie ma xD
     
    Ostatnie edytowanie: 5 lutego 2018
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No ja od samego początku to powtarzam ze mógł sie tak nie chować :) dlatego sam sobie winny to teraz musi posprzątać :)
     
  16. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    No proszę xD
    To dopiero hipokryzja !!!
    Kto jak kto Halinko ale Ty akurat doskonale wiedziałaś gdzie wtedy byłem i powiedziałas że mnie Dziewczyny szukaja jak po domciu zgliszcza zostały !!!
    No to ci dopiero .
    Dobra konczymy temat sprzatania xD
    Zawsze powtarzam każdy kto tu wejdzie jest u siebie więc każdy po sobie zostawia porządek xD
     
  17. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    O kurcze a to takie proste , dziewczyny pokasujcie te foty i będzie posprzątane xD
     
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No po sobie ok, ależ przecież to nie my noo to sie tak samo zrobiło :)
    No a nie chciałabyś Piotra sprzątającego ujrzeć? :p toż to może być ciekawy widok a on juz tak sie niech nie tłumaczy że wiesz gdzie był, no Ty jako pierwsze go znalazłaś, ale po jakim czasie jak my juz żeśmy sie poddały
     
  19. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Za mało tu bywasz bo to akurat nie jest wydarzenie .
    Sprzatanie dla mnie nie jest problemem a już po sobie sprzatam zawsze ( i po suczysku też )xD
    no tam gdzie byłem to akurat u Halinki za płotem ale widzę że i Ona Diablica nie od parady !!!
    Dobranoc i kolorowych :)
     
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No częściej z krzaczków podglądałam niż do domku wchodziła, tak zgadza po sobie tak ale to wtedy nie bałagan, a zobaczyć podczas takiego tornada przy sprzątaniu gdzie wszystko ze wszystkim i ciężko sie odnaleźć to już inna sprawa :) :)
    A Halinka to wiesz trzyma z babami nie wiesz ze pakt jajników jest zawsze :)
    Też już mówię dobranoc i zmykam do siebie, na szczęście po moim domku żadne tornada nie latały :)