pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Nie wiem , gdzieś uciekł .
    Ja też trafiam , ale z różnym skutkiem . xD
     
  2. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

    Musiałem się teleportować z pracy do domu i mecz z nagrywarki oglądałem. Co to za zwyczaje, żeby mecz się o 18-stej zaczynał.
    Ważne, że sukces :D
     
  3. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Ja nie oglądałam bo w pracy byłam :) ale jakoś nie żałuję , widocznie kibic ze mnie marny
    Dwóch bulionów mi brakuje do końca eventu , pnącze już odpaliłam
    A uporałam się z tym tak : kupiłam sobie pakiet wejściówek na koło no i sobie wykręciłam 3 x 100% do stodoły i 4 x plus 1 i tak zbierałam 17 szt roślinki z małego pola a zwierza mi przybyło że ho ,ho , o taka spryciula ze mnie xD no i oczywiście tego paskudnego cerbera na pnącze też mam
    witam wszystkich wieczorowo:)
     
  4. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

    Brawo :D Ja jeszcze dwa rzuty i będę miał pnącze, za jakąś godzinę. Mnie podczas eventów jakoś omija szczęście +100%. Na cerbera poluję, ale na razie bez skutku. Dopiero się pokazał, jest czas.
     
  5. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    To masz niefart , mnie ostatnio dopisuje szczęście do tego bonusu w czasie eventów , oby nie zapeszyć:)
    Dziś siałam na maksa żeby jak najwięcej skorzystać , wypaprałam cały super nawóz ale to się odrobi:)
     
  6. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

    Nawóz nie problem, nazbiera się. Ja muszę coś poczarować, żeby +100 w eventy wypadało :) Zrobię ognisko, wrzucę 3 pióra Ingrid, ucho zająca i na pewno pomoże ;)
     
  7. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)
    kawę Wam zrobiłam:D
    [​IMG]
    Dzień zaczął mi się paskudnie ,zimno i leje a jeszcze nie mogłam się zalogować do gry :(
    Dopiero teraz mi się udało jak wszystkie bonusy się skończyły :( ciekawe kto maczał w tym palce:D
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek !
    Gra padła , dobrze , że naprawili .
     
  9. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    A pewnie ,że dobrze , że naprawili :)
    Ze sklepu wikingów wzięłam wszystko co miało dla mnie jakąś wartość , nawet z różowością na farmiexD a nawet ładnie to wyglądaxD
    czyli event skończony , powodzenia walczącym:)
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Fajnie - gratuluję . Ja tym razem wolniej robię , pnącze jest , jeszcze item bym chciała zdobyć , różowa łąka już też jest u mnie .
     
  11. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)
    Jakoś tak pusto i smutno tu się zrobiło :(
    To chociaż kawy Wam przyniosłam:)
    [​IMG]
    Miłego dnia:)
     
  12. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Witaj Stokrotko.:)
    Ano jesiennie się zrobiło [​IMG]
    Jak to pogodzić?
     
  13. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

    Witajcie :)
    Każdy z toporem gania i brak czasu na forum ;) Jesień nastała, na zewnątrz brzydko, dni coraz krótsze, to tylko kwestia czasu i się domek zaludni.
    Pyszna kawka :D
     
  14. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Ja już nie ganiam bo nie mam za czym ,za mało fantów dla mnie w tym sklepie zrobili xD
     
  15. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

    Ja też wyczyściłem półki :) Co chciałem, to mam. Już mnie ręka od topora boli ;)
     
  16. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dobry wieczor :)no fakt pusto tu:sleepy:gdzieś dziewczyny polazly :Dale gdzie ich szukać ? :music:ja to na działce :DMarzenka wyleciała :DAnia nie wiem:wuerg: moze gdzies na wycieraczce śpi xDudało sie mi wykupić ze sklepu co chciałam jestem bardzo zadowolona :D a Zonkil wpada kiedy mu pasuje i ma czas i gitara :Dpozdrawiam wszystkich :inlove:ale Ewcia jest zawsze :Dnawet cypis wyczyścił półki brawo dla nas :D
     
  17. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ja od rana na grzybkach byłam w lesie :D:inlove:
    Ingrid została opuszczona wraz z problemami w grze ostatnimi doszłam do itemu wzięłam co nie co ze sklepu i brakło czasu
    dziś musiałabym siać eventówkę ale mnie nie było
    ale co chciałam to mam i spoko

    nie nadążam doba jest za krótka coś ostatnio

    Pozdrawiam Gospodarza i Wszystkich w domku i macham nawet tym w krzakach :D
     
  18. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    wiem widziałam :Dpiekne grzybki przytargałaś :Dmiód malina ,a ten zapach :inlove:tez pozdrawiam :)dla mnie dzień za krótki tyle by sie chciało zrobic a tu juz noc :D
     
  19. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

    Witajcie :)
    Zakręcili mi wodę, więc dziś kawa w ziarenkach :), w myśl zasady "prawdziwi twardziele nie jedzą miodu, prawdziwi twardzieli żują pszczoły" :)
    [​IMG]
    Nie dali odpocząć, od dziś znów sianie badyla. Zostało jeszcze trochę czasu, na rozkoszowanie się wzrostem roślin :)
     
  20. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    xD
    Skoro pozbawili cię wody, to zawsze możesz przerzucić się na.....piwko z rana (ponoć jak śmietana);)
    I w temacie twardzieli

    Główny bohater woli poczuć się dobrze niż umrzeć;) i bardzo chwali sobie piwny napitekxD