pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :) jak to dobrze z rana serniczka zjeść:D dziękuję Marzenko :inlove:pyszniutki a juz myślałam ze same okruchy zjem :D
    dwa loty zaliczone, ale do pnącza to ja nie do lecę :music:miłego latania :)
     
  2. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    [​IMG]
    kawę do tego serniczka przyniosłam :) ja też uwielbiam sernik:)
    Miałam dziś odespać zaległości a tu 7,15 kurier dzwoni ,odebrałam przesyłkę i poszłam jeszcze pospać ,zdążyłam przysnąć drugi kurier przyjechał:D widocznie nie dane mi się wyspać ,ten typ tak ma najwidoczniej:D miłego dzionka:)
     
  3. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Doberek
    na zdrowie Danusiu,
    jak nie dolecisz to Cię dopchniemy;)xD
    bo oni się zjawiają zawsze w nieodpowiedniej chwili;), gdybyś nie spała to byłby o 10 albo później:)

    a wiecie że dziś mamy
    [​IMG]
    :D
    Nieśmiertelnik żółty - październik,:D




    tak mi ta łódź spokoju nie dawała, gdzieś się coś po głowie błąkało i nie umiało się odnaleźć,aż przypomniałam sobie że to Czerwony październik:)

    Macie już żyrafę?,, mam kilka fl ,zastanawiam się czy jednej zagrody nie kupić
     
    Ostatnie edytowanie: 8 września 2017
  4. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Mam jedną :)czwarty lot zaczęłam ale badyla brak :)
     
  5. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Prawda że Łatwe :)?
    Super Marzenko brawo :)
    Podpowiedź naszykowałem wracając do domu zupełnie niepotrzebnie, przepraszam zapomniałem kto podjął się rozwiązania zagadki !!!
     
    Ostatnie edytowanie: 8 września 2017
  6. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    ja jestem w trzecim w koncowce, ale kanistrow brak, roslinki chyba wystarczy juz na wszystko,albo niewiele bede musiala dosiac
    gratki zyrafy, ja sie jeszcze nie zdecydowalam
    cala prace sie zastanawialam
    ser mi w piosence nie pasowal, wiec skupilam sie na dziurach i kolorze zoltym i ta lodz czulam w kosciach ze z nia cos nie tak
    Troszke szczescie mi dopisalo, wlaczylam radio jak obiad gotowalam a tam akurat Niemen i Wspomnienie, tak szczerze to ja nigdy nie slyszalam w niej slowa niesmiertelnik, zawsze to bylo niesmiertelny:)

    zagadka super, prosze o wiecej :D,ale juz dzis nie zgadne nic bo raniutko musze wstac do pracy, po pracy bardzo chetnie, zrelsksuje sie po bieganiu po marketach budowlanych, o tym moze jutro albo jak juz skoncze to pokaze:D

    ide spac, bo na tel. ciezko mi pisac
    Dobranoc
     
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    jaką żyrafę>:( a skąd niby sie wzięła ? :music:
     
  8. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Doberek
    z tsa Danus z tsa:)
    z jednego ts znajac moje szczescie zagrody nie dostane,wiec zostawie sobie te fl na mlynarza, bo ten juz ledwo zipiexD
    milego dnia:D kawa zaparzona w termosie czeka;) a ja lece do pracy:)znaczy w pracy juz jestem ale trzeba by bylo popracowac teraz:p
     
  9. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)
    Masz tak samo jak ja ,to miłej pracy:)
    To po kawce wypijemy :)
    [​IMG]
     
  10. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    A ja zaraz wybywam na Święto Wisły :)
    Oczywiście paradę syren też muszę zobaczyć :)
    Fajnie zrobione sa warszawskie bulwary naprawdę nie mozna sie tam nudzić i zachecam wszystkich którzy tam jeszcze nie byli po zakonczeniu prac do ich odwiedzenia . Najlepiej rzecz jasna w tak piekny dzionek jak dziś :)
    Cos nie leca mi te wypadajki więc robie focha na grę :)
    Miłego dnia :)
     
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    wprawdzie jedną juz wypiłam :)ale na twoja Halinko sie skuszę :Dtaką własnie lubię :)dziekuję, miłej pracy dziewczynki :)i super wypoczynku na świeżym powietrzu dla wszystkich :) do Warszawy mam bardzo daleko :ptrzy loty zaliczone i dalej wiruje w powietrzu :Dnie bede miała zyrafy tsów nie kupuje
     
  12. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Witam :)
    Żyrafy brak u mnie, kiedyś przytupta :D
    A event chciałabym skończyć, 3 wyścigi za mną. Z moich obliczeń do końca brakuje 13320 zielska i 740 wypadajek. Ciężko, ale może się uda :)
     
  13. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    Witam

    dasz radę, trzymam kciuki
    chyba w rachunkach się pomyliłaś jeżeli został ci 4 i piąty lot to potrzebujesz 8125 zielska i 454 wypadajki (21 szt paliwa xxl, 2 szt paliwa xl i 3 szt zwykłego)

    do mnie też żyrafy na razie nie przyjechały :cry:, ale wcześniej, czy później dotrą xD

    za chwilę kończę z roślinką, tylko gorzej z wypadajkami
     
    Ostatnie edytowanie: 9 września 2017
  14. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Melduję że event skończyłam:) trzymam kciuki za walczących , powodzenia:)
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dolecisz, dolecisz;) A do Rymków na pewno dolecisz:p
     
  16. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    gratulki wielkie :)i ja wylądowałam bezpiecznie na ziemię :D

    [​IMG]miłej, słonecznej niedzieli wszystkim życzę :)
     
  17. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Kurczę 2 razy liczyłam :D Mi wychodzi 44 sztuki paliwa XXL :D To dobrze będzie jeżeli się pomyliłam :D
     
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Gratuluję wszystkim ukończenia eventu [​IMG] i zdobycia żyrafy
    a dalej ''latającym '' życzę powodzenia

    ---------
    A Piotr dalej paradę syren ogląda xD

    Dzień dobry
     
  19. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witaj Aga :)
    podziękował :Dkurcze ale zyrafy u mnie nie ma :Dzabładziła :) Piotr taki zapatrzony w te syrenki ze o nas zapomniał:D
     
  20. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Nie w syrenki a w swoje Upiorki kochane :)
    Przyszli z zyczeniami i mus było zabrać ich na pyyyyycha lody i inne atrakcje :)
    A teraz próbuje coś ogarnąć na farmie ale jakoś weny brak :)