pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. barozd

    barozd Wszystkowiedząca wyrocznia

    Chyba zdziecinnienie na stare lata:) bo jak inaczej można nazwać sianie wirtualnej marchewki:)
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Zawsze możesz hodować kury , albo inne ptactwo , a marchewka zdrowa jest :)
    U mnie pytają, jaki ewent robie i ile potrwa.:music:
     
  3. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    A może miałam zostać farmerką, tylko mi nie wyszło:D, bo za miastowego sie wyszłoxD
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    O to , to , mój ślubny mi obiecał dom z ogrodem , to mam i sama moge się gospodarzyć. Żyć nie umierać , ino moja ona farma , a ,że
    wirtualna, nie szkodzi , jestem zadowolona . :p
     
  5. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    że się do niej wraca:D
    mój powiedział że jak już kupimy dom, to dokupi mi pole żebym mogła sobie barany hodować i prawdziwą marchewkę siaćxD tylko nie wiem czy ja tego chcę:oops:znaczy siania i hodowania, bo dom chcę:)
     
  6. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    obsiałam swoje pola, budzik nastawiony:pna nocne zbiory:D. 6-o godzinne to niefajowy pomysł.:(
    Coś dziś utrudzona jestem, nie wiedzieć czemu.
    Dobranoc farmereczki:)
    Piotra nie żegnam, bo jak wstanę na nocne zbiory, to on tu pewnie będzie w ciszy i spokoju wzdychał do gwiazd.:D
    Uprzedzam Piotr! Może tu w nocy coś przelecieć na miotlexD
    [​IMG] Dobranoc:)
     
  7. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Dobranoc Irminko
    pogoda dziś taka
    jeśli Twoje zbiory wypadną ok 1 to może się jeszcze gdzieś spotkamy:)
     
  8. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Ja już dziś nie zbieram, nie wstaję w nocy :)
    Niechcący dziś znaczną część tortu zgarnęłam :)
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Takiej to dobrze , ja mam 3 godz do zbioru , 9 części tortu odkryłam , to chyba nieżle, jak na kogoś kto nie mial ewentu robić .
    Dobranoc Irminko , dzisiaj to ja mam dyżur , na to wychodzi .:oops:
     
  10. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Wiesz Ewuniu, mam takie przeczucie, że ten event zrobisz szybciej niż ja :)
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    zrobiłam te łatwiejsze , reszta musi poczekać na roślinke , spoko nie ważne w jakim czasie kto zrobi , ważne , że się robi .
    U mnie zawsze problem z wypadajkami , więc nie pójdzie tak hop , ale staram się .xD:cry:xD
     
  12. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam i zmykam :) torcik doszedł 2010 :D 5 świeczek zdmuchniętych :Dnie mogłam sie powstrzymać taki pyszny :) to już nałóg :D dobranoc wszystkim
     
  13. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    tort urodzinowy jeszcze mam nietkniety
    sieje sobie na razie roślinkę, bo oba młyny do rana są zajęte
    Bardzo proszę o nie wysyłanie mi wypadajek na chwilę obecną mam ich troszkę ponad 400, może komuś bardziej będą potrzebne:)
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Hej dobrej, spokojnej nocy wszystkim życzę xD
     
  15. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Dobranoc Ewa
    słodkich snów
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Tobie też kochana , do rana i dzień dobry,xD
     
  17. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Ale z Ciebie łasuch:D;)
    Dziń dobry:D choć deszczowy.
    Ciekawa jestem ile czasu zajmie mi wysianie wszystkich eventówek. Musze sie z nimi uporać szybciutko, bo w mojej stodole miejscami pojawiły się prześwity:( A wszystko przez szklarnię:D
    Zaniepokoiły mnie ciut te uszlachetnienia, bo.........
    Goździki(które miałam): miłość do SN wiąże sie z 2,5 % ryzykiem, że na każde pole zostanie zużytych 2 jednostki SN>:(
    ale jest w nich też takie uszlachetnienie, że jest 1,25%, że nie zostanie zużyte w ogóle SN:inlove: - tego nie mam:(
    Róże (właśnie zdobyte): znowu (ryzyko mniejsze) 1.8%, że SN zostanie zużyty podwójnie na każde pole>:(, inne uszlachetnienie w nich daje 1,35% szansy, że w ogóle nie zabierze SN:inlove: - tu mam wszystko:D
    Cebula: w miłości do SN nie ma żadnego ryzyka:inlove:, a w innym uszlachetnieniu jest aż;) 3% szansy, że SN nie zostanie zużyty:inlove: - tu ni mam z tego nic-.-, choć mam inne też atrakcyjne, ale nie na kasztanka.
    Zatem cebula jest najbezpieczniejsza, choć łzy wyciska:D.
    Dobrze, że mam te uszlachetnienia w różach, bo pomyślałam sobie, że jak oba uaktywnię, to może zminimalizuję ryzyko utraty dodatkowo bezcennego SN, choć nie wiem czy dobrze myślę:eek:
    Czy komuś, kto używa kasztanka, zdarzyło się, że pożarło mu dodatkowe ilości SN? Muszę to koniecznie wiedzieć;):D
    No to jeszcze raz, dziń dobry:D czekają na Was torty:D
     
  18. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dzień dobry :)

    wstajemy xD Miłego dnia Wam życzę:)
     
    Ostatnie edytowanie: 27 stycznia 2016
  19. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Oj! PojęłamxD
    Będę siać ciecierzycę do samego końca. Oj, ja biednaxD Problem będzie z wypadajkami wiec nie mogę tylko ją siać-.- Truskawki muszę siać, a dopiero je sprzedałamxD:cry:xD:cry:
    A chwilę wcześniej wydawało się to takie prostexD Nie lubię słodyczy.:p
    Też już zjadłam część tortu i dostałam olśnieniaxD
     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Hej kochani:) Ja dzisiaj przed 6 wstałam , żeby roślinki zebrać . :sleepy:

    Udało się 5 świeczek zdmuchnąć ;) Teraz żmudne sianie , sianie , sianie .:cry:

    U mnie mokro, ponuro i jak mam iśż z wnusią na spacer ? :oops:
    Mimo tego życzę miłego dnia wszystkim :)