pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek !
    Ja już skończyłam i do misji sieję roślinki .
    Może mały chce być duży jak Tata ? :)
     
  2. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Gratulacje Ewuniu :)
    Misje mam wszystkie zrobione ,ale jak się uporam z eventem to coś posieję , przyda się na zaś:)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 lipca 2017
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Szybko go zrobiłam , bo z czasem teraz kiepsko u mnie - wakacje są i babcia potrzebna - właśnie czekam na wnusia - 5 miesięcy ma słodziak i potrzebuje dużo uwagi i czasu . :)
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej, już od pierwszych godzin dnia:music:

    Panie, jutro będzie lepi:p Panie! Lepi to się koszula do spodni!xD
     
    Ostatnie edytowanie: 14 lipca 2017
    marzena5275 i xBabciaEwa lubią to.
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek !
    A co tu taka cisza , wymiotło wszystkich ? :music:
    Hej , hej jest tam kto ? :p
    Jak ewenty Wam idą - robicie czy odpoczywacie ? xD
    Piątek już mamy , uwierzycie jak szybko ten czas leci ?;)
    To miłego wszystkiego na dziś życzę . :)
     
  6. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    uprasza się o nie przyspieszanie czasu, cyfrzak do nd 22iej ma urlopik i chce trochę korzystać, no a ze czas leci jak nienormalny to inna sprawa

    siema wszystkim :)
     
    cypiswp, marzena5275 oraz xBabciaEwa lubią to.
  7. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Dzień Dobry Wieczorkiem :)
    Po ratunek wpadłem choć chyba ratownicy wyjechali na wakacje i urlopy bo gwarno tu aż uszy bolą :)
    Gdyby wpadł ktoś troszkę zorientowany to proszę o pomoc .
    Właśnie wróciłem z pracy zrobiłem zbiory , posiałem miętę i na koncie mam:
    1300 mięty
    530 bambusa
    290 muszli
    210 girland .
    Totalnie nie wiem o co chodzi w tym evencie ?:(
    Jutro mam maraton karpiowy praktycznie cały dzień poza domem i farmą .
    Jeszcze dziś zbiorę miętę przed północą .
    Czy jest sens coś robić a jesli tak to podpowiedzcie bo naprawdę zero koncepcji .
    Mam w głowie poukładane co na jutro naszykować by spróbować przechytrzyc jakiegoś karpia a co na farmie nie mam pojęcia :)?
    Niech mi ktoś namaluje plan na najbliższe dwa dni !!!
    Ja się biorę za robotę bo maraton to wyjątkowo długie zawody a co za tym idzie mnóstwo szykowania przede mną :)
    Ale lubię to kombinowanie :)
    Czy spróbować zwabić karpia słodyczą ( miodek , karmel , melasa , czekolada )?
    Czy bedzie miał ochotę na owoce (truskawka , malina , ananas , orzech tygrysi , kokos )?
    A może to dobry dzień by zwabić go wyjątkowo waniającym zapachem wręcz smrodkiem ( halibut , kryl , tuńczyk ) ?
    A może same proteinki ?:)
    Chodzę i kombinuję aż pod auto wlazłem wracając w pracy . Dobrze że kierowca bystry i milion razy rozsądniejszy ode mnie xD
    Niby lato to chyba owocowo , ale smrodek zawsze je kusi , a może .............
    Ratunku .
    Będę jeszcze i bardzo liczę na wsparcie eventowe:)
    Rzecz jasna jutro też trzymajcie kciuki !!!
    Albo nie bo to za długie zawody wystarczy jak wesprzecie ciepłą myślą starego a ja obiecuję powojować o jak najlepsze miejsce :)
    Podium to marzenie :)
    Pierwsza 6 satysfakcja .
    Pierwsza 10 minimum :)
    Poniżej skaczę w odmety Halinowskiego stawu !!!
    Milego Wieczorku :)
     
  8. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    3k zrob, karmel w kokosowym krylu :D

    :)
     
  9. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Tego bym sam nie wytrzymał produkując !!!
    O wsparcie eventowe proszę :)
     
  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Tak w skrócie potrzebujemy
    11450 bambusa
    3000 mięty
    660 girland
    1560 muszli

    dobrze by było abyś jak najszybciej zabrał się za kręcenie w młynie 200 moktajli a potem też w miarę uzbierania 360 girland to zrobić 60 prezentów powitalnych
    potem to tylko oddać same girlandy i bambus i robić ulotki żeby skrócić czas oczekiwania na recenzje

    chyba nic nie pomyliłam :)
    No Ciebie Lwie to szczególnie słychać xD
    I trzymam kciuki [​IMG] łap podium
    Powodzenia
     
  11. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Hej Piotrze ;)
    no niezłe wyzwanie przed Tobą ;) I na farmie ;) i w realu.
    Za oba mocno trzymam kciuki ;)

    Moim zdaniem wypadnięcie weekendu nie pozbawi Cię szansy na realizację eventu. Fakt, że trochę trzeba pokombinować i jak się da coś dosiewać.

    Na początek dobrze zebrane plany Brzustinki i uwagi do tego Andżi ;)

    Brzustinka napisał:
    Ja robię tak:
    • wysiewam 3000 mięty i kręcę z tego 200 moktajli (trzeba na raty bo ogranicza woda)
    • sieję bambusa 2400 (bo musi zostać jeszcze na dalszy siew)
    • jak mam już 360 girlanda, 300 muszelka i moktajle to kręce 60 prezentów
    • potem zbieram kolejne 300 girland
    • 140 moktajli, 60 prezentów, 2000 bambus, 300 girlanda oddaje do pierwszych 4 zadań
    Mam nadzieję, że rozjaśniłam:)

    AnnDżelina napisał:

    siać trzeba obie eventówki wg swojego czasu zbierania
    ale skupić się warto od początku wpierw na posianiu mięty eventowej - i kręceniu w młynie - miętowy moktajl- bo z tym zejdzie- jednorazowo można nastawić 15 sztuk bo ograniczeniem jest woda
    w skrócie- jak posiejesz miętę to to co Ci zostaje idziesz i kręcisz moktajl
    w 1 zadaniu do oddania jest 140 i ja od tego zacznę bo tu nie trzeba wypadajek
    pozostałe 60 moktajli potrzeba do zrobienia powitalnego prezentu i tu już są potrzebne wypadajki obie :)


    I jeszcze tabelka Zosi
    razem z tym co trzeba ukręcić, trzeba maksymalnie (na 6 ulotek do każdej recenzji) tyle co w tabelce:

    bambusmiętagirlandamuszelkatrzcina
    12000
    2300
    321002100
    4900360300900
    594501260
    razem11450300066015603000
    Tabelka Zosi zawiera zestawienie wszystkich potrzebnych składników - ale w wersji maxymalnej - czyli robieniu 6 ulotek na każdą recenzje, czy jak się to nazywa.


    Musisz koniecznie zadbać o wypadajki, bo one tutaj są podstawą. Dobrze całkiem lecą, no ale trzeba siać, żeby się nazbierałoo. Ale melon wcale nie daje pewności, że CI dużo wyleci, a z eventowych roślinek leci bardzo dobrze.

    Dziewczyny ratujcie, jak coś źle napisałam, albo coś w ogóle źle gadam. Jakieś dobre rady, czy cuś.
     
    Ostatnie edytowanie: 14 lipca 2017
  12. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dobry wieczór :)
    "Czy jest sens coś robić" - zawsze jest sens robić, zrobisz tyle ile dasz rady, będziesz miał itemy, są ładne ale nie są powalające jeżeli chodzi o PD. Event trwa aż do środy, sianie do pierwszych czterech zadań zajmuje "na czysto" trochę więcej niż dobę i maksymalnie kolejne dwie doby do piątego zadania (tu się zdobywa pnącze). Mimo, że super lecą i girlandy i muszelki, to jak do tej pory masz tylko 210/290 oraz 1300 mięty i 500 bambusa, to możesz mieć problem z wypadajkami. Postaw na jutro jak Ciebie nie będzie najdłuższą możliwa roślinę jaka masz i tyle, co zrobisz innego, bambus urośnie po niecałych 6 godzinach i będzie niewykorzystane pole.... Rośliny od niedzieli zdążysz wysiać, ale czy wyleci z nich tyle co trzeba tych wianuszków i muszelek? nie wiem. Im później skończysz robić cztery pierwsze zadania, tym więcej bambusa i muszelek musisz mieć, żeby zrobić piąte zadanie.
     
    Ostatnie edytowanie: 14 lipca 2017
  13. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no to taki skrót był wczoraj i przymiarka plan się ciut rozjechał w trakcie ale mięta najpierw
    kolejność zadań to już bardziej gdzie co było czy będzie
    w zależności od czasu
    rano zbierzesz miętę to posiej bambus i już
    no chyba że wracasz dopiero w niedzielę to może super pola? a potem będziesz nadganiał?
    nie oddawaj nic nigdzie tylko siew - wyjątek koktaile w młynie trzeba nastawiać na raty - nie da się hurtem
    ja zrzuciłam wszystko pełna demolka sieję wszędzie nie mam nic ani drzewa ani zwierzaka z pól spoko leci z eventówki

    najwyżej podgonisz jak wrócisz - jak będzie potrzeba
    nic innego tu się nie da wymyśleć - trza wysiać :oops:ukręcić i mieć nadzieję na deszcz wypadajek :oops:
    a jednak się da zanim skończyłam nasza kochana Zosia najlepiej to wytłumaczyła i pod Ciebie :)


    pogoda powinna dopisać i będę też myślami wspierać - wiem że powalczysz ale najważniejsza jest atmosfera nastawienie i pogodny nastrój :) - no dobra i naleweczki dobre :p

    Masz rację większość na wakacjach chyba na wyspach siedzi :p
    :music:- tralalala

    wypadajkę na 48 czy 52? czy i tu i tu? :p
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Strasznie jestem do tyłu z wakacjami na Baha, ale za to brakuje mi tylko 72Ł:p Piotrek - powodzenia:D
     
    Ostatnie edytowanie: 14 lipca 2017
    cypiswp, marzena5275 oraz xBabciaEwa lubią to.
  15. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Słusznie, słusznie - to był plan na wczoraj. I u mnie też się rozjechał w praktyce. Ale był doskonały w celu zrozumienia eventu i ogarnięcia go myślami i poukładania w głowie własnej strategii ;) Bo na początku to strasznie pogubiona byłam w tym wszystkim ;)
     
  16. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    dlatego nawet fajny i ciekawy ten event - poradnik nie do ogarnięcia wcześniej plan dla zrozumienia a w trakcie wychodzi inaczej i staje się mniej skomplikowanie i ciekawie do momentu aż się utknie na wypadajkach :p
     
  17. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    No ciekawy ciekawy ;) Trzeba kombinować i myśleć co nieco ;)
    A potem - jak w każdym planie - po wymyśleniu strategii przychodzi czas na realizację ;)
    W tym przypadku proza życia - czyli eventówka i wypadajki xD:pxD
     
  18. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Przypomniałaś mi właśnie o istnieniu tej grupy:). Strasznie lubię ten utwór, a jedyne skojarzenie to film Koktail z Tomem Cruisem.
    Jest jeszcze jeden ich utwór, który bardzo lubię:)
     
  19. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :)
    Fajne te Wasze poradniki ,to i ja skorzystam z gotowca:)
    Zwykle wchodzę na planszę eventową i zaczynam robić na wyczucie , poradników nie czytam bo jakoś nie przemawiają do mnie:)
    coś na forum zawsze znajdę ,poczytam co ludzie piszą i wszystko wiem , wygodna jestem:D
     
  20. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    extra kawałek :D bardzo przyjemny rytm :)
     
    cypiswp, marzena5275 oraz MOD_Yasmina lubią to.