pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek !

    Mam to wyczucie , żeby na kawkę się załapać .
    dnia miłego bez burz i zawieruch życzę .
     
  2. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    U mnie weekend bez wędki , wody , zawodów , społecznej działalności :)
    Aż gupio jakoś xD
    Na obiadek przyjdą upiorki może jakąś zagadkę wymyślą a napewno rozniosą chałupę !!!
    Cały czas mi po głowie lata ten dowcip z nocnej rozmowy Irminy i Piotr o włamywaczu i papudze xDxDxD
    Jezus jest blisko
    Kto to powiedział ?
    Ja papuga Gonzales .
    Uff , ale co za idiota nazwał papugę Gonzales ?!
    Ten sam co nazwał rotweilera Jezus xDxDxD
    Nie muszę mówić co myślę widząc psa tej rasy xD
    A Pokera i Pusię widuję codziennie często kilka razy łażąc z suczyskiem .
    Dziś chyba największe psie święto nie zapomnijcie obdarować swoich prezentami !!!
    Ja idę do sklepu xD
    Milego dnia :)
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    I wzajemnie:)
    A już myślałem, że nauczysz mnie łowić rybki w realuxD


    Mi ciągle chodzi po głowie taki żart <państwa mogą się nie zgadzać>
    - Jaki jest tradycyjny napój w Stanach?
    - Cola.
    - A jaki niemiecki?
    - Cola.
    - A rosyjski?
    - Cola, podaj wiadroxDxDxD


    Piotr - o co chodzi z Pokerem i Pusią? I jakie to święto, że mam siostry psa i całej rodziny obdarowywać prezentamixD ??? Do Wigilii i jego urodzin jeszcze daleko:p
     
    Ostatnie edytowanie: 1 lipca 2017
  4. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Poker i Pusia to rotweilery z sąsiedniego bloku które spotykam chodząć ze swoją sunią każdego dnia .
    Dzis też widziałem Pokera i od razu myśl z dowcipu : Jezus jest bliskoxDxDxD
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzięki za wyjaśnienia:)
     
  6. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Doberek

    A ja jeszcze nie zaczełam łowić, na razie mam wpadam na chwilkę zbieram drzewa i tyle ,, jutro jak wrócę do domu to zajmę się roślinką i zbieraniem tego co z niej ma lecieć
    Ewuś gratuluje, idziesz jak burza

    Spóźnione ale szczere życzenia imieninowe dla Piotrów, nie ważne czy obchodzili czy nie imieniny, życzen nigdy za dużo,
    dużo uśmiechu i szczęścia:D
    pieska nie mam to nie świętuje, ale coś mi się przypomniało:)

    Biegnie zziajany pies przez pustynię i myśli:
    " Jak zaraz nie znajdę jakiegoś drzewa to się posikam"

    Po wyjściu z kina mężczyzna zaczepia kobietę, która przyszła na seans z psem na smyczy.
    - Przepraszam, że panią zaczepiam - tłumaczy się - ale podczas filmu pani pies płakał w najbardziej wzruszających momentach, wiercił się w fotelu podczas dłużyzn, a kiedy było trzeba śmiał się do rozpuku! Nie widzi pani w tym nic dziwnego?
    - Prawdę mówiąc widzę - przyznała kobieta - Książka w ogóle mu się nie podobała...
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja mam odwrotny "kłopot" - jutro wybywam do babci na minimum tydzieńxD Pieska mam, ale już straszny śpioch z niego:( Dobrze,, że chociaż lubi połazić po dworku jak jest ciepło;)


    Dzwoni telefon. Pies odbiera i mówi:
    - Hau!
    - Halo?
    - Hau!
    - Nic nie rozumiem.
    - Hau!
    - Proszę mówić wyraźniej!
    - H jak Henryk, A jak Agnieszka, U jak Urszula!
    xDxDxD:cry::cry::cry:xDxDxD
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dzięki Marzenko - jakoś idzie , byle do przodu . :)
     
  9. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Coś mi to wędkowanie nie idzie . Marliny omijają moje łowisko a bez nich monet przybywa beznadziejnie .
    Jeszcze jeden najtańszy itemik do zapełnienia pnącza potrzebny a Wy już pewnie zapomnieliście o evencie :)?
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ależ skąd - gorzej od Ciebie mam:(
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    No ja już zupełnie na luzie , a ten item to na nowe pnącze potrzebujesz?
     
  12. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Na nowe stare miałem juz wcześniej zrobione :)
    Dziś zakończę i jeszcze może na inne zakupy coś uzbieram :)
    Ja to lubię takie własnie eventy jak ten robi się praktycznie sam bo raptem jedno pole zamieniłem na las drzewek :)
    Mam pojedyncze itemy z poprzednich wędkarskich eventów więc gdyby ktoś poszukiwał to na g&t podaruję :)
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    czyli będziesz miał ten item i niepotrzebnie się już martwię . Ale myślę sobie , że warto itemy dodatkowe mieć , bo ktoś może potrzebować . :)
     
  14. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Czytałem po sąsiedzku że tam się niektórzy do trzech pnączy przymierzają to im mogą się przydać jakieś itemki .
    Zresztą na itemy zawsze znajdą się chetni więc warto je mieć :)
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja już na stare pnącza itemy mam dla potrzebujących .
     
  16. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Niewiarygodne kiedy i jak to wszystko zdobywasz Ewa !!!
    Szacunek :)
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Mam dużo czasu Piotr , przecież wiesz , zbieram , robię przynęty i łowię . Nie mam tylko itemów na nowe pnącze dodatkowych , ale wszystkiego nie dam rady zrobić , niestety .
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jutro o 7:50 zbiór:) Niestety swój plan wykonam w 2/3, bo nie wiem czy 500-600 haczyków mi starczy na przynęty luksusowe:( "Inne" jakoś zdobędę <może nie wszystkie, ale trudno - najwyżej wezmę tylko gwiazdki, banany, skrzynie i CMJ, bo naklejka już jest, bo zostało mi po wszystkich wydatkach 76 talarów>, stare uroki też, ale z nowych chyba tylko uda mi się rząd a i to ledwo8) Oglądam na Disney Channel "Przyjaciela świętego Mikołaja" - piękna opowieść o utracie rodziców w dzieciństwie, przyjaźni i innych takich życiowych sprawach, pomoc nawet gdy ktoś jest niemiły wobec Ciebie - w szkołach powinni puszczać filmy głównie tego typu <nade wszystko w gimnazjach póki nie zlikwidują> a nie jakieś magie i inne badziewia - uczy to wrażliwości przynajmniej:) Niestety pazerni ludzie też tam się znajdą, złodzieje i inne ziółka - samo życie.
     
  19. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór:)
    Zdobyłam wszystko co można było , ze sklepiku wykupiłam wszystkie fanty i mam 270 talarków na zbyciu , jak komuś trzeba kupić jakiś itemik to bardzo proszę:)
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Potrzymaj dla mnie, bo pewnie czegoś mi zabraknie do nowego pnącza:)