pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    dobrze ze karaś , bo już mi obrazków z rybami brakowało:)


    Brawo dla Agi za wszystkie prawidłowo odgadnięte obrazki:D
     
  2. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Czy ktoś jutro dzieli ze mną los wykorzystywanego pracusia czy wszyscy śpią do góry odwłokami do południa ?
     
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Wszyscy żeśmy pracusie
    szczególnie my farmery ;)
     
  4. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    ja z Tobą dzielę ten los,a i w sobotę i niedzielę w pracy jestem,najbliższe wolne chyba nie prędko będzie
    dwie roboty mamy;)
     
  5. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Dzielę Twój los..
    Co prawda nieco lepiej - bo z domu pełnię dyżur, nie z biura.. Ale jestem jedyną osobą w swojej firmie, co pracować będzie jutro :cry::cry::cry:
    No ale mam nadzieję, że cisza i spokój będzie, i że wszyscy co by mi mogli gitarę zawracać długoweekendują się.. I będę w spokoju ten dzień pracowy spędzała.
    W perspektywie mam urlop dopiero w październiku. Do tego czasu - praca, praca i jeszcze raz praca. No oczywiście zostają weekendy.
    Ale jak pojadę to aż na 6 tygodni - z dala od wszystkiego, od farmy chyba też..
     
  6. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór:)
    A co wy tu łowicie?xD

    Zdecydowanie odwłokami, ale nie do góry, preferuję na boczku;)xD
    Właśnie wróciłam z nad Bałtyku. Wyjazd był z prędkością błyskawicy. Siedzenia nie czuję:(
    Międzyzdroje zeszły na psy:cry: Nawet zapachu morza nie czułam.
    Szukałam smażalni ryb, a wszędzie tylko Donat, gyros i tradycyjnie gofryxD
    Nawet zapachu morza nie poczułam tam. Za to wszystkie inne zapachy pochodzenia ludzkiego;)
    Ale kropnęliśmy sie szybko w kierunku Międzywodzia i tam.... juz było bajecznie:inlove:
    Czyściutko, morska bryza, brak ludożerki;)
    Na koniec, już zawodowo, Szczecin i do domciu.
    W sumie 18 h w samochodzie. Chyba diabeł mnie podkusił;), ale ślubnemu było miło.:D
    W drodze powrotnej haltowanie:D i słyszymy:
    Panie kierowco! Za przekroczenie prędkości ponad 50km/h nalezy się 300-500 zł grzywny i 10 pkt karnych
    oraz przekroczenie linii ciągłej i wyprzedzanie 500 zł grzywny i 5 pkt karnych.
    Od począ tku miałam wrażenie, że policjant chciał zatrzymać samochód przed nami. Ale kiedy wyszedł z suszarką;)
    to było już na to za późno.
    Mąż nie dyskutował, tylko delikatnie zaznaczył, że na pewno przekroczył prędkość, ale żeby aż tak???;)xD
    Ja na to wsiadłam na ślubnego;), że nigdy mnie nie słucha. On, że jestem zołza i utrudniam mu życie:D
    Do rękoczynów nie doszło;):pxD
    Skończyło się na 100 zł grzywny i 5 pkt karnych.
    Odjechaliśmy trochę na najbliższy parking i podalismy sobie ręce za skuteczną współpracę ;)xD
     
  7. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Buhahahahaha xDxDxD
    Padłam xDxDxD
    Myślałam, że takie rzeczy to tylko w dowcipach xDxDxD
     
  8. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    scena jak z filmu,tylko jakiego?;)xD

    witaj
    siedzenie się rozmasuje ;)xDxD
    widzę wypad udany,bardzo się cieszę:D

    to podobnie jak ja też w październiku dłuższy urlop się szykuje ale tak do 3 tygodni, weekendy mam pracujące, ale jakieś pojedyncze dni w tygodniu wypadną wolne:)

    A gdzie się wybierasz aż na 6 tygodni, jeśli to nie tajemnica:)
     
    Ostatnie edytowanie: 15 czerwca 2017
  9. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Z Misia może być:D
    Od początku było widoczne, że przedstawiciel władzy jest zbyt, hm, delikatny:D, usłużny.
    No to zagraliśmy vabank:D
    Już kiedyś mój mąż sądził się z policją. Trwało to długo, a na sprawy musiał jeździć do Zielonej Góry.
    Oczywiście na kolejne posiedzenia sądu policjanci nie stawiali sie, bo urlop, bo L4, bo służba itd.
    Usprawiedliwienia były dawane w ostatniej chwili.
    Ostatecznie mąż wygrał sprawę, ale co się najeździł:cry:
    Dziś przewinienie jego było oczywiste, prędkość, ale nie takie jak wymienili. No to vabancxD
    Myślę, że ujął policjanta, kiedy powiedział: tak zgadza się, jechałem zbyt prędko, proszę o łagodny wymiar kary.
    ale to już było po tym jak wsiadłam na niego, że nie słucha, a on sie zołzą próbował wywinąćxD
    Taka skrucha ne happy end;)xD
     
  10. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Scena jak z Chmielewskiej xDxDxD
    Za ocean polecę i będę zwiedzać obcy kontynent - cały czas w drodze, codziennie inny hotel ;) Super wyprawa ;)
     
  11. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    .
    nie z Misia , nie z Chmielewskiej:),choć może i tam takie coś było
    skojarzyło mi się to ze sceną z Galimatias , coś podobnego było ale chyba na przejściu granicznym:)
    Na pewno będzie super:)takie zwiedzanie mi się podoba:D
     
  12. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    :inlove: super
    Ja mam jeden problem: nie latam:(
    Panicznie boje się latania. A, że latałam, to wiem jak reaguję.-.-
     
  13. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Gdy dwa lata temu udawałam się na pierwszą część wyprawy - to leciałam wtedy w zasadzie pierwszy raz samolotem. I przekonałam się, że nie boję się latać - bo kompletnie nie wiedziałam jak to ze mną jest w tej kwestii ;) A w samolotach wtedy w jedną stronę spędziłam ponad 15godzin (z trzema przesiadkami).
    Na szczęście okazało się, że lubię latać i jest to dla mnie ekscytujące xD Szczególnie jak mogę siedzieć przy oknie i wyglądać ;)

    Chociaż przyznam, że dopadło mnie chwilowe uczucie klaustrofobii i przytłoczenia.. Ogromny samolot, ciaśniej niż w napchanym i starym autobusie PKS.. Samolot duży, ale ciasny masakrycznie, ja wciśnięta pomiędzy okienko i kolegę - i zobaczyłam ile to ludzi, koszmar jakiś, wstać nie można, pomiędzy rzędami nie można pospacerować..
    Ale trzy głębokie wdechy i odzyskałam panowanie nad sobą.
     
  14. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    To super, że tam podchodzisz do latania:)
    Ja, niestety, nie.-.-
    I do mojej córci w Argentynie, wiem, że nigdy nie polecę:(:(:(:(:(:(
    No chyba, że w 1 stronę:D To przetrawię jakoś. Tabletki, drinki:music:xD
    Ale świadomość, że muszę wrócić tą samą drogą-.-, zepsułaby mi cały pobyt u niej:(
    Dlatego zapowiedziałam jej już, że owszem i proszę bardzo, i dam radę, ale...... w jedną stronę:D
    W odpowiedzi entuzjazmu nie wyczułam;)xD
     
  15. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    żonkilku nigdy nie mów nigdy ;)ja tez miałam obawy, ale jak zaczałam latać czuje sie bardziej bezpieczna u góry niz na lądzie wspaniałe uczucie :)a te turbulencje :Dsama radosć :Dadrealinka to jest to :Dw końcu lądowanie i oklaski super :Dpowrót zawsze sama :)oczywiscie muszę być zawsze przy oknie :Ddobry wieczór albo dzień dobry :D
     
  16. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Doberek

    Gdzie się podziewacie,może kawę by ktoś zrobił;)

    moj pierwszy lot miałam z przygodami ,latanie mnie przerażało, ale jak trzeba to trzeba,miałam wylot o 18 ale przekładali,przekładali aż wreszcie o 21 wpuscili nas na pokład, siedziałam juz w samolocie, gdy bardzo miła stewardesa zakomunikowała że niestety ale musimy opuścić samolot gdyż z powodu jakiejś awarii nie polecimy, przebukowanie biletów,zapewniony hotel ja cała heppi że jeszcze nie lecę, następnego dnia zamiast do Wiednia, poleciałam do Paryża bo jedynie tam miałam tego dnia inny samolot na przesiadkę,stwierdziłam jednak po tym locie ze latanie jest ekstra, dużo lepsze niż jazda autem, z mężem zamieniłam się miejscami i siedziałam przy oknie

    zatęsknisz za domem i w drugą stronę nawet nie będziesz wiedziała kiedy przylecisz:)
    może jakaś herbatka uspokajająca, mocniejszy drink na pokładzie, albo tabletka na sen,,
    najgorzej jest opanowac swój lęk i wejść na pokład, później juz jest lepiej :)

    ostatni raz zasiałam melona na 4 polanach, wieczorkiem będzie po evencie,, a jak u Was?
    ten jest dużo fajniejszy niz ten kukurydziany, tamten jakoś mi nie leżałxD
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim !
    U mnie pnącze już działa , ale dosiewam melony , żeby 2 i 3 zadanie skończyć - jakoś tak głupio zostawić nie zrobione do końca .
    Samolotem leciałam 1 raz do Turcji - wrażenia ogromnie przyjemne i mogę powtarzać jak będzie okazja .
    A kawa [​IMG] już jest .
     
  18. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Jak dorwę w łapki mojego jedynego wnusia, to nie zatęsknię za niczym, dopóki wnusio nie dorośnie;)xD
    Event skończyłam. Sympatycznie było:D ale jeszcze przy żadnym innym tyle się nie naliczyłam. xD
    Nie lubię liczyć, ale chyba czasami warto;)
    Ale, ale! Tylko ciii, żeby się nie wydało;)xD
    Na jutro mam w planie podążyć szlakiem pewnej Złej KobietyxD
    Ślubnego już urobiłam, ale on nie wie, że ja nie tylko Złą tropić będę, ale.........na szanowne rycerstwo zerkać będę:D
    I spodziewam się miłych memu oku wrażeń;)xD
     
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Mowę mi normalnie odjęło po łowach xD ja to nie wiem jakim cudem zgadłam te ryby
    Proszę bardzo spełniam życzenie
    kawa zrobiona [​IMG]

    Event już machnęłam
    nawet fajny był mimo zamotania się :)
     
  20. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    mi jakos się tak roślinki wysiały ze od razu miałam na wszystkie kampanie
    no nareszcie tego mi od rana brakowało a czasu nie maiłam nawet na jedną,, dziękuje:inlove:
    zostaw w domu synusia albo mężusia, i wadera to zatęsknisz za którymś:D, może kiedyś;)xDxD

    ja chce taki kubek:D:cry:chce , chce, płakac będę jak nie dostanę
    a ja nic nie liczyłam i dlatego wszystkiego mam za dużo i jeszcze nie skończyłam, ale do wieczora powinnam:)