pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Co to znaczy ,,wyjść po angielsku"xD??
     
  2. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Wychodząc po angielsku wychodzimy po prostu nie żegnając się z nikim i nie informując nikogo o naszym zamiarze. Intencją jest nie zawracanie innym głowy i nie przerywanie zabawy naszym wcześniejszym opuszczaniem towarzystwa.
     
  3. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Wychodzenie po angielsku – zasady

    Wychodząc po angielsku wychodzimy po prostu nie żegnając się z nikim i nie informując nikogo o naszym zamiarze. Intencją jest nie zawracanie innym głowy i nie przerywanie zabawy naszym wcześniejszym opuszczaniem towarzystwa.
    To by było wszystko, gdyby nie fakt, że mamy nieco problemów ze zrozumieniem tej zasady. Zdarza się bowiem, że osoby chcące wyjść po cichu „tylko” powiedzą o tym kilku osobom siedzącym najbliżej i „tylko” dadzą znać gospodarzom. Gospodarze oczywiście „tylko na moment” przerwą swoje dotychczasowe zajęcia i „tylko” szybciutko odprowadzą żegnających się po kurtki i do drzwi, a tam „tylko kilka chwil” wszyscy będą wymieniali uprzejmości i plany kolejnego spotkania. Tak tego się nie robi!

    Okazje nadające się do wyjścia po angielsku
    Do wychodzenia po angielsku nie nadają się wszelkie kameralne przyjęcia, zwłaszcza te, na których ubytek kilkorga gości będzie wyraźnie zauważalny. Świetnie do tego nadają się za to duże oficjalne przyjęcia i bale. Tam każdy jest zajęty sobą i sprawne wyjście nie będzie odnotowane. Niestety większość z nas ma niewiele takich okazji w roku. Znacznie łatwiej o wesele. To doskonały przykład przyjęcia nadającego się do angielskiego wyjścia. Inną sytuacją może być większe garden party, gdzie i tak goście rozchodzą się na rozleglejszym obszarze.
    Sam musisz ocenić czy ciche wyjście nie będzie w danej sytuacji zauważone. Żeby trochę lepiej zobrazować ten typ przyjęć odwołam się do porównania z wizytą w pubie. Tam jest wiele osób, a gospodarzem są niejako barmani. Nie żegnamy się jednak ze wszystkimi, kiedy chcemy wyjść, tylko robimy to po cichu nie zawracając nikomu głowy. O taki efekt chodzi.
    Jak wychodzić po angielsku
    Zasada jest prosta i twarda: nie mówimy nikomu, tylko wychodzimy (żegnamy się jedynie z osobami, które nas przyłapią i zapytają gdzie się wybieramy). Staramy się w jak najmniejszym stopniu zakłócać tok przyjęcia.
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dziękuję za wyjaśnienie :)
     
  5. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Tłumaczenie własnexD: jestem wdzięczny xD
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jakim cudem masz 20 000 postów i 60 000 polubień jak ja mam tego i tego po 4 000 xD ??
     
  7. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Bo ona zawodowo siedzi i pisze i za to dostaje polubienia 8);):)
     
  8. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    To cud;) Statystyki prowadzisz? Czy mnie podglądasz?:p
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Podglądam :pxD Ile hajsu dostajesz za tą pracęxD??
     
  10. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Nie pytaj o to tak publicznie 8) Nie odpowie Ci tu na forum 8)
     
  11. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Dziś nie liczymy, dziś sie bawimy:)
    Zapraszam:) sorki, że sie powtarzam, ale Tomek to zaproszenie przeoczył:(
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Z chęcią z Tobą zatańczę :) A wcześniej nie wiedziałem, że to prośba - myślałem, że już mnie do tańca zaciągnęłaśxD
     
  13. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Nic na siłę, Tomku!:)
     
  14. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Tańczcie, ja tym razem popatrzę :)
     
  15. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Taki mi się apetyt zrobił na tańce:) A poszłam tylko nosek przypudrowaćxD
    [​IMG]
     
  16. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Uważaj z tym pudrowaniem, może się skończyć boleśnie :)
     
  17. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    A teraz nam Marzenka zaśpiewa:D
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Przeklęte umywalki :p Zawsze śliskie :D:D:D Czemu nie zadzwoniłaśxD?? Ja też mam zasadyxD Jedną z nich jest, aby nie podglądać kobiet w damskiej ani żadnej innej łazience:pxD
     
  19. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    No wymiękłam :) hehe
     
  20. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    :):inlove::)
    Dzięki Wam wszystkim za kolejną super zabawę:inlove:
    Dobranoc:)
    8) Ja nie sprzątam8)
     
    Ostatnie edytowanie: 7 lutego 2016