pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    śnieżną jodłę na farmie odkryłam , a reszta na wyspie rośnie ( już za florki nie odkrywam ) bo z torbami pójdę i boso . ;)
    A pociągu nie lubię - nic mi fajnego nie dał ( jakiś wybrakowany jest )
     
  2. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

    U mnie balsamowiec wyskoczył :) i ostrokrzew paragwajski xxl, reszta w pasek.
    Z zagród Hipcio, flaming i kosmos małp :)
     
  3. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    A ja sobie w internecie układam , rozłożyć się z puzzlami nie mogę bo kot mi porozwala i kawałków trzeba szukać:D
    Ja też o młotek poproszę , zresztą obrażona jestem i ograniczę zakupy do minimum , kara jakaś musi być dla BP jak to mówią chytry traci dwa razy:)
     
  4. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    ja mało czasu podczas tej edycji mam zeby jeżdzić, jak na razie tylko sejfy chomikowe dostałam reszta odjechała z powrotem, florków nie posiadam, wszystkie wydałam na licencji, więc kursów przyśpieszać nie mogę
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    ja co wyślę to wraca z powrotem - taki pociąg .xD
     
  6. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dziekuję za miłe słowa :):inlove: wypadajców miałam, badyla tez tylko czasu brakło nakarmic mopsiki :(weszła bym na pewno, pod drzwiami ale bym tam była :Dmówi sie trudno :oops: szkoda tylko ze tyle kropel wypaprałam :wuerg:ale co tam nazbiera sie :)
     
  7. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no tak kot zapomniałam ale w necie też można tylko miejsca mniej na rozkładanie xD
    ...
    ja właśnie odkryłam połowę polany ładunków - sejf jest a traszka przyjechała wcześniej poza kolejnym wsadem do pociągu xD to czerwony chlew, różowe myszki- fajnie zwróciły mi się po g&t :), 2 x perfumeria, żaglownia, kocyki rany zimno idzie czy ciepło
    pszczelarnie czy oni nam coś sugerują -.-
    pociąg pojechał obładowany xDna maksa
    i tego się obawiałam że braknie czasu na nakarmienie pisz do PT :DxD
    to nie Twoja wina że mopsy nie zdążyły zjeść :D
     
  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    gdyby ten kasztanek był 3 h przed czasem to spoko, ale 1h to stanowczo za mało :) po tym wszystkim wybrałam sie na dłuuuugi spacer żeby ochłonąć -.-
     
  9. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    , ja czerwona dostałam
    a one jeszcze pojawiały sie tak jakby wcale na zabawe ochoty nie miały
    strasznie długo mielenie tych zabawek trwało,nawet z turbo młynem
     
  10. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Dlaczego długo?
    Ja pakowałam do obu młynów. W częściach. Jedne miałam skończone, a kolejne były w trakcie.
    A psiaki rzeczywiście strasznie mozolnie wyłaziły.
    Same badziewie mi przychodzi z pociągu.-.- Odsyłam z powrotem.
     
  11. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Chociaż z pociągiem u mnie nie najgorzej , 5x biedronki , 3 x traszki ,3x sejfy ,no i kilka rżowości:)
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    No i super - gratuluję Halinko .
     
  13. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    ja tylko w jednym młynie mieliłam na wyspie, farmowy non stop s.pasze mieli
    na początku jak powoli wyłaziły to zmieniałam polanę, ale jak zauważyłam że lepsze fanty wypadają mi na głównej to starałam sie na nie cierpliwie czekać,,

    to ładnie, niech Cię pociąg rozpieszcza:)
     
  14. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ja to przechodziłam z pola na pole jak na jednym zniknęły to na drugim były szybciej aniżeli bym czekała i stronę odświeżała
    normalnie to nie problem ale po ostatnim zbiorze to już myślałam że rzucę lapkiem xD

    aa przypomni ktoś - jakiś item dał Franek wraz z tym 1+ co to było? ja nawet nie luknęłam xD
     
  15. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    u mnie jak znikały na wieczność;), to każdym polu ze świecą ich było szukać:D
     
  16. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no to dużo świeczek miałaś bo w efekcie ich bardzo dużo nakarmiłaś xD

    a z tymi ładunkami z pociągu to chyba lepiej wystawić ich kilka naraz pojedyńczo są do bani -.-
     
  17. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    coś z kwiatami w nazwie zaraz sprawdzę
     
  18. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Miałam jedną - gromnicę;)xD
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Franek dał item " Łąka pełna kwiatów " 3280 po daje - właśnie wystawiłam :)
     
  20. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Dzięki :inlove:
    xD no na taki patent bym nie wpadła miałam opracowany plan z którym się non stop o coś potykałam xD