pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Wtiam :)
    I już prawie po świętach :(
    Brakuje mi równe 400 wypadajek i mam 0 SN :(
    Ciężko to widzę...
     
  2. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Doberek

    Mam na dziś podobny plan:),wczoraj maiłam niezapowiedzianych gosci,i to wtedy jak poustawiałam sobie s.pola by troszke wypadajek nadgonić, tak co pół godzinki do kuchni biegałam,by na telefonie pozbierać i posiać,kalorie same się spaliłyxD
    takiego nie znam,nie piłam, wina z Ameryk nie są u mnie w domu popularne, chyba że takowe dostaniemy

    To ja się też zgłaszam, poza winem czerwonym wytrawnym lub półwytrawnym,żadnego innego alkoholu nie pijam
    w wodzie też mozna mieć wybór:)

    grzeczna nie byłam to i grzecznego prezentu nie dostałam:p

    [​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG]
    w większości sa to słodkie wina o smaku jaki przedstawia butelka, ja dla tych buteleczek je sobie za każdym razem przywożę

    Wieczorem będzie po evencie,brakuje mi już tylko 110 zawieszek

    miłego dnia
     
  3. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Znaczy się dostałaś niegrzeczny? :D
     
  4. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    tak,i tyle w tym temacie:D
     
  5. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Witam:)
    Okazuje się, że wielbicieli wina jest bardzo dużo i to dobrze, że tak wzrasta kultura spożycia. Wino* nie tylko jest smaczne, ale i zdrowe/ponownie kieruję do odnośnika/:).
    Też wolałam wina czerwone/oprócz słodkich/ do momentu kiedy nie poczęstowano mnie różowym Zinfandelem:). To włoskie wino różowe półsłodkie, ale smakuje, jak półwytrawne o delikatnym posmaku truskawek i arbuza. Pochodzi z regionu Puglia, to jeden z najpiękniejszych miejsc we Włoszech/dla mnie/. Jeżeli chcielibyście spróbować, to polujcie na oryginalne włoskie, bo jest też niemiecki Zinfandel, amerykański, australijski, ale to nie to.
    Marzenko, a gdzie to trzeba pojechać, żeby takie cudeńka znaleźć?


    * wino - spożywane w rozsądnych ilościach
     
  6. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    do Armenii, nie jestem pewna ale w Gruzji też chyba widziałam
    Ormiańskie wina można w Polsce kupić przez internet, ale w zwykłych butelkach, a szkoda
     
  7. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Co prawda to nie moje kierunki, ale dobrze wiedzieć, dzięki:)
     
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Swego czasu w Małopolsce też można było dostać :)
    [​IMG]
     
  9. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

    Gruzja, Mołdawia, Armenia robią naprawdę dobre wina. Kierunek turystycznie mało popularny, ale w Polsce można kupić bez problemu :)
     
  10. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :) takiego nigdy nie piłam ,ale kupiłabym je ze względu na butelki :D
     
  11. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Miłego dzionka,
    u mnie wczoraj królował rossolis różany z Łańcuta,którym zaczęłam delektować się od wizyty w Małopolsce na początku lutego.
     
  12. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Dobry dzień
    to fakt że kierunki mało popularne a szkoda:(, bo są warte zobaczenia
    w Takich fikuśnych buteleczkach wina już tak łatwo się nie dostanie , raczej sprzedawane są w klasycznych butelkach
    W Armenii czy to wino czy brandy dostaniesz w butelce w jakiej tylko sobie wymyślisz, w Polsce ormiańską brandy też już sprowadzają w ozdobnych butelkach, szkoda że wina jeszcze nie, czasami brakuje mi by dać komuś w prezencie;)
    w sumie tylko dla butelek je przywożę, bo one raczej słodkie są a ja takiego nie pije, z granata udało mi się dostać wytrawne

    nazwa ciekawie brzmi:) to likier czy wino?
     
  13. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Witam poświatecznie miłośników wina :)
    Event zakończony rzutem na taśmę i zakupem jednego koszyczka :(
    Hmmm wino... Ciekawy temat :) Chociaż trunku nie lubię.
     
  14. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    gratuluje, a tu już następny zapowiedziany jest
    może kiedyś polubisz:D
     
  15. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

  16. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    wczesnie wstałam :Dale kawusi chętnie sie jeszcze napije :)dziekuję tylko wyciągnij z niej kotka :D
     
  17. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

    Już się robi :) kici kici
     
  18. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    gratuluje Kasiu :) no teraz kawusi mogę sie napic :D
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim !
    Jak po świętach ? Mocno objedzeni ?
    Kasiu gratuluję .
    Kawy z wkładką jeszcze nie piłam , ale wszystkiego w życiu trzeba spróbować .
    Wina lubię czerwone , białe , wytrawne i słodkie , ale nie piję .
     
  20. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Marzenko niby nazwa rosa ze słońca sugeruje likier ale procentowość 38 vol w połaczeniu ze słodkością pozwala wypic tylko na jedną nóżkę;)