pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Brawo!!!!! I o to chodziło :) Gratuluję :)
     
  2. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Dobry Wieczór pozytywnego myślenia :)
    Kiedyś to było proste zadanie ale życie nie zawsze pozwala nawet pomyśleć pozytywnie no bo jak przekształcić w takim teście np zdanie " Nie chcę by dłużej żyli po tym jak stworzyli mi piekło na ziemii " ?
    Oby podobne dylematy nie stały się udziałem nikogo z Was :) To taka moja pozytywna myśl dla wszystkich przyjaciół z forum:)
    Z nauczyciela stałem się uczniem i moja wiedza na temat rybków chyba znacznie się poszerzy o tak fajne ciekawostki jak te z posta Marzenki czekam na kolejne a Wy zapamietujcie bo byc może zostanie coś z tego użyte przeciwko Wam !:)
    Superowo że będzie g&t choć nie zostałem pozytywnie zaskoczony i moje szare pnącza będą dalej straszyły brakiem kolorów :(
    Jeśli komus coś obiecałem to proszę się przypomnieć tutaj albo sówką :)
     
  3. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Ja mam dobrą pamięć ale krótką nie mam szans ;)
    Marzenka to się nam tak dokształci że sama zapoda test i wtedy i kto wie nawet mistrz może będzie go rozwiązywał ;)
     
  4. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Moze na początek wystarczy" Chcę zeby w moim zyciu zapanował spokój i szczescie":)

    spróbowac warto,nic to nie kosztuje, a wiem że nie jednej osobie pomogło, wiadomo nic nie dzieje sie z dnia na dzień


    ale to nie miało byc przeciwko komuś:) xD,,
    Tobie to kwiatki brakują, ale ja cos miałam Ci wysłac, drzewko czy zagroda to miała być

    Dobry pomysł,xDxDxD,, Bój się Piotrze pytań;)xDxDxD
     
  5. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    pozytywnie podchodząc do tego powiem
    No i co z tego że tak mało wiem xDxDxD!!!
    Nie mam zęba mądralińskiego to mi wolno !!!
     
  6. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    bez tego zeba to sie mądrzeje:D

    rybki to bardziej niebezpieczne sa niż mi sie wydawało, myslałam ze jedyne niebezpieczeństwo z ich strony to niezauważona ość

    • Jeden z sumów ogłusza ofiary impulsem elektrycznym. Wyładowanie elektryczne może przekraczać 350 V!
    • Sumik wandelia (Vandellia cirrhosa) potrafi wpłynąć do cewki moczowej ssaków, w tym człowieka, zakotwiczyć się tam i odżywiać się krwią. Usunięcie ryby z cewki moczowej jest niezwykle trudne i bolesne

    • Łosoś atlantycki może nie jeść nawet przez 22 miesiące.
    • Śledzie komunikują się w nieprawdopodobny sposób. Używają przy tym wysokich częstotliwości za pomocą pęcherzyków powietrza, które wypuszczają z odbytu.
    • Czy ryby wydają dźwięki? Oczywiście i to jakie! Ryby z rzędu batrachokształtnych szczególnie podczas tarła wydają takie głośne dźwięki, że aż nie do zniesienia dla ludzi znajdujących się w pobliżu.
    • Niektóre gatunki potrafią zmieniać płeć.
    • Największą ikrę na świecie składa rekin.
    • Karp w warunkach naturalnych nie jest zdolny do samodzielnego rozrodu w Polsce.
    • Wędrówki łososi atlantyckich są wielką naukową zagadką. Ryba z oceanu potrafi wrócić w ciągu czterech lat wędrówki do miejsca, w którym sama przyszła na świat. Większość ryb, szczególnie samców, po tarle ginie.
    • Niektóre gatunki ryb, w tym nasz ciernik, przejawia instynkt tacierzyński. Samiec nie tylko buduje gniazdo i opiekuje się ikrą, ale także pilnuje młodego narybku.
    • Płodność dorszokształtnych jest zdumiewająco duża. W ciągu roku mintaj może złożyć nawet 15 milionów jaj, dorsz aż 7 milionów!
    • Prawdopodobnie węgorze europejskie i amerykańskie odbywają tarło w jednym miejscu w Morzu Sargassowym. Niezwykłe jest to, że larwy żyją wspólnie, po czym oddzielają się i wędrują w stronę, z której przybyli ich rodzice!
    • Niezwykły jest sposób porodu u orlenia cętkowanego, pospolitej płasczki, który odbywa się w ... powietrzu. Samica wyskakuje nad powierzchnię wody i dokonuje porodu.
    • Prawie wszystkie młode strzępiele to samice. Dopiero z wiekiem niektóre stają się samcami.
     
  7. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    nie ogarniam za dużo tego
    nie mieści mi się w moim małym rozumku xD
     
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ja nie wiadomo skąd a od zawsze miałam pozytywne myślenie mimo wszystko , nawet jak się nie dało rady tak pozytywnie myśleć to i tak jakoś one właziły do mnie
    Były moją siłą w życiu ...inaczej nie wiem ,choć ostatnie lata już trudniej o pozytywne myślenie ,człowiek chyba z czasem się poddaje .
    A co Ci brakuje z itemów na te pnącza ?
     
  9. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    przecież uczyć sie tego nie musisz:)
     
  10. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ściąga nawet dużo miejsca zajmie xD
     
  11. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    poprosimy Zosię to nam jakąś tabelkę wysmerfuje :)
    Jednego kwiatka , jednej chatki , jednego stracha buchachacha xD
     
  12. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no tyż masz wymagania -.-
    inny zestaw wybierz :D xD
     
  13. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    drzewko, zagroda albo inny item:)
     
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Marzena,ło rany my przecież tylko na kartę wędkarką chcemy zdawać a nie pisać prace magisterką ;)xD
    Hahaha no trzeba było tak od razu xD już wszystko wiem xD
     
  15. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    No i pomogły !!! ( patrz avatarek)
    Chyba nigdy już go nie zmienię !xD
     
  16. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Szukam na G&T:
    -Trening czyni mistrza
    -Walkiria śpiewa
    -Nektarowe przyjęcie
    -Błękitne akrobacje
    -Hipopotam

    Jak ktoś ma na wymianę to może się dogadamy :D
     
  17. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    szkoda sie poddawać, bo moze to taki sprawdzian Twojej wiary, Twoich pozytywnych mysli, a tuż za rogiem czeka spełnienie Twoich marzeń
    ja tam nie wiem o co pytają na takim egzaminie,,
    a ja Ci nie maiłam go dać,komus obiecałam ale komu to nie pamietam
    o itemy popytam

    bo jak pomóc jak nie można:)
     
    Ostatnie edytowanie: 2 lutego 2017
  18. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    nawet tak nie mów ! włącz pozytywne myślenie xD
     
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    To ja z samej ciekawości kiedy ten róg znajdę się nie poddam ;)xDxD
    xDxDxD
    Przybij piątkę Piotr !!!!!
     
  20. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    na razie nie mozemy Ci pomóc, ale to na pewno się zmieni i wtedy dostaniesz to co Ci brakuje:D jutro zmienią listę:p