pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Dla kazdego cos innego :)
    są na tym forum osoby ,które nie lubią G&T ,wolno im ,ale jednak zdecydowana wiekszośc lubi ,szczególnie balon co nie lata :D i myśle ,że w innych panstwach jest podobnie
     
  2. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Ja myślę że najwyżej małe rozgoryczenie będzie gdyby faktycznie się potwierdziło że G&T to już przeszłość . Graliśmy gdy go nie było i będziemy grać gdy go nie będzie :) Moim skromnym zdankiem handel licencjami to jednak też dopływ żywej gotówki i tak szybko z niego nie zrezygnują :) Zgredek ma też rację pisząc że ostatnie eventy z tej serii to było polowanie na czarownice :) Na jednej farmie mam 6 kwiatoładowarek na drugiej żadnej pnącze szare . Na jednej mam 3 strachy których nie mam na drugiej . Drzewek do dziś nie kupowałem okazało się że nie mam chyba 11 z nich bo nie można było wymienić . A kto z graczy wymieni się na itemik z pnącza , 1 na kilka tysięcy. Zabawa fajna i sam chętnie biorę w niej udział ale to na czym twórcy gry mogą zarobić a graczom zależy i tak sprzedają za kasę więc az tak bardzo nie trzeba się martwić na zaś :) Będzie G&T chyba że jest jakiś problem techniczny z tym eventem :)
     
  3. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Ja lubię mimo że niejednokrotnie dawniej przy niektórych wymianach miałam stan przedzawałowy
    wtopy się zdarzały
    nawet wymiana w jedną stronę też a podarunkiem być nie miała
    albo odczucie nie wiem gdzie jestem :D itp
     
  4. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Hejka słodziaki:)
    Lubiłam Nagietka i chętnie z jego, hm, usług korzystałam.
    Ale...... mam dość. Ileż nam można ładować nowych drzewek, pod przykrywką;) wymiany. I z zachęta na nowe misje.
    Bo do niczego więcej nie są one potrzebna.
    O, sorki! Żeby na nich zarobić SG:D Na osłodę po stracie florków;)
    Jeśli chodzi o mnie to.....basta.
    Trala la, trala la.:D
    Zarobić SG mam na czym, to i będzie za co kupić unikatowe:p owoce:)
    Nie mam obaw, że GT nie będzie.
    To jeden z najbardziej ulubionych mini eventów dla farmerów.
    Nie odważą się;):D
    Może zmienia formę w jakiś sposób, a le zmiany nam nie zaszkodzą;)
     
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    a właśnie:) pamietacie dawniejsze GT ? jak była adrealina ? wyśle nie wyśle :Dwysle nie wysle :Ddzis wymieniaja sie farmerzy tylko między sobą których sie zna ,nie oszuka :)pamietam jak wysłałam mojego niedżwiedzia jedynego juz nie pamiętam za co miał być i zostałam oszukana :Dpózniej niedzwiedzie były do zdobycia wrócił do mnie przez jakis chyba ewent :D:) a z drugiej strony człowiek sie cieszy jak komuś można coś podarować za frre i to jest fajne dlaczego by tego nie miało być? to juz by nie była gra:( tylko siać i siać i zdobywać coś tylko dla siebie i po co? to ma być zabawa nie widzę tej gry bez GT ;) dobranoc wszystkim :)
     
  6. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    :inlove:
    Dokładnie:D
    Choć może właściciele gry nie znaja sie i nie doceniają naszej słowiańskiej fantazji;)xD
    Że my lubimy dać i nawet, jak kiedyś Zgredzio zachęcał, anonimowo:D
     
  7. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Masz rację Danusiu , cała frajda z G&T to była taka że mogłam komuś sprawić odrobinę radości ,uszczęśliwić kogoś tym co mnie było zupełnie niepotrzebne i zalegało w pasku:)
     
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Tylko ja od jakiegoś czasu nie gram zbyt aktywnie. Nie kupuję drzewek ani zagród, więc z fantami do wysyłki u mnie raczej krucho. Nie to, że nie ma wcale, ale były czasy, że było ich dużo więcej.
     
  9. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    A ja nie wątpię, że jeszcze jakieś unikaty za pazuchą chowasz:D co dla kolekcjonerów ma znaczenie.
    Ja cenię sobie to co sama zdobędę.
    Raz mi sie chciało, bo bardzo mi się spodobał, taki strach na wróble, który jest tylko ozdobą.
    I danticzek, po sąsiedzku, akurat go miał.:D
    I jeszcze było drzewko/palma z serduszkami, też tylko dekoracyjna i też ją dantik miał:D
    To tak, żeby utrwalić, dobrą tradycję, której na drugie jest Anonimka;)xD
     
  10. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Stracha nie mam, palmy też :)
    Mam trochę starych rzeczy, których nie da się wysyłać :D
     
  11. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    o_O
    A to ciekawostka:)
    Myślałam, że tylko nowości nie da się wysłać:D
    Pewnie jakieś modowskie nagrody;)
     
  12. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Modowskie to mam owieczek kilka (tak się to chyba nazywa) - item na dwa pola, na którym owieczki trzymają transparent z napisem MOD Team czy jakoś tak. Item jest bardzo stary i na dzisiejsze czasy daje jakieś strasznie marne profity. Zresztą nawet jak go wprowadzali, to już wówczas nie urywał niczego :)
    Mam parę niemodowskich rzeczy, których nie da się wysłać. Jeden item pamiętam, że był zadośćuczynieniem za jakieś błędy na koncie premium. Przez kilka dni dawał wyrównanie a potem zamienił się w totalnie nic nie dający zapchajpasek.
     
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :) itemy stare tez zbieram ale dziś trudno o nie :p pamietam jak szukałam choinki z bombkami dostałam ją od Ramony45 moja radość była tak wielka:inlove: ze dostałam od niej druga jejku cały miesiąc na buzi miałam banana:D nigdy tego i Ramony45 nie zapomne :D nasza stokrotkę1951:inlove: tez nigdy nie bedzie przez wielu zapomniana :D uratowała mi wiele pnączy i wiele wiele innych wspaniałych farmerów miłego dnia wszystkim życzę :D
     
    Ostatnie edytowanie: 18 stycznia 2017
  14. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    No! Ze stokrotką to dopiero jest zabawa:D:inlove:
    Nie! Nie! Gdyby coś miało zagrażać GT to wyjdziem na barykady:D
    Dzień dobry:)
    [​IMG]
     
  15. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    no własnie do roboty :D w tym tygodniu służbę mam do wnuków jezdżę :D jeden chory babcia potrzebna :)


    [​IMG]:):D
     
  16. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)
    Danusiu ucałuj ode mnie wnuka ,zdrówka mu życzę
    No kobitki to dlatego tak jest że ja też uwielbiam się z Wami bawić:D:inlove:wszystkimi co by nie było że jakieś rodzynki tu są:D
    A dziś sąsiedzi kochani dostaniecie w prezencie pd bo właśnie wbiłam 140 level:D
     
    Ostatnie edytowanie: 18 stycznia 2017
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim !
    Gratuluję Stokrotko wysokiego lewelka :inlove: - matko -dla mnie to jakiś kosmos - .:p
    Miłego dnia kochani życzę , bo dzisiaj już środa - coraz bliżej wolne znowu . xD
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Gratulacje Stokrotko. :D:inlove: Podziwiam.
    Fajne są takie okrągłe liczby, nie wiem czemu bardziej cieszy 140 poziom, niż 141.
    Uświadomiłam sobie jakie lata świetlne nas dzielą. ;):)
     
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Racja 100% Nie zapomnimy tych podarków i stokrotki [​IMG]
    Nie tylko zresztą jej
    Mnie to sporo farmerów obdarowało ot tak po prostu ''dziękuję ''[​IMG]
    Brawo!!! [​IMG]
    Kto dogoni Cię ? Kto tak szybko gna ...
    Może ja ,może on, może właśnie WY :D
    Gdzie Ci się tak spieszy :p poczekaj stój ,zadyszki dostaniesz ;)xD

    Miłego dnia i ćwiczcie celność jutro nadjeżdża Renzo
     
  20. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Bardzo Wam wszystkim dziękuję za gratulacje:)
    Ja się nigdzie nie spieszę samo tak wychodzi jakoś:D