pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ta losowość jest do bani . Pawie już wystawiłam , bo mało mam w stodole i chyba jeszcze dokupię zagród .
     
  2. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór:)
    A to dziwne bo u mnie na targu nr 1 , który uważany jest za najdroższy pawie są po 16 500
    Ewcia pawie jak mówi Grecia mamy kolorować w marcu ,zdążysz nazbierać:)
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dla mnie to dobrze , bo jakoś ich nie mam w stodole .
     
  4. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    Ja też mam mało , ciągle problem z miejscem , jak coś nie potrzebne to się tego nie hoduje :)
    Niestety nie da się mieć wszystkiego , żeby wystawić wszystkie zagrody i drzewka to jeszcze ze trzy plansze by się przydałyxD
     
  5. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    co prawda to prawda 3 to o wiele zamało
     
  6. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    na moim targu,chyba 32 lub 34 , nie pamiętam który są w podobnej cenie,, dwa dni temu były po 5 tyś, to kupiłam 300,więcej nie było, resztę wyhoduję
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Nie , żadnych dodatkowych planszy . Ja teraz wymieniam zagrody - dawno nie hodowałam zwierzaków - zawsze kupowałam ,
    ale teraz ceny są wysokie .Dzisiaj pawie po 14800 na moim targu .
     
  8. .stokrotka1951.

    .stokrotka1951. Chodząca legenda forum

    To fakt , wrzuciłam pawie do menażerii do marca się nazbiera, żab tylko mam mało :)
    Bardzo chętnie bym sobie ze dwie menażerie dokupiła ,skoro są za floreny to nie rozumiem dlaczego jest ograniczenie do dwóch sztuk
     
  9. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    W menażerii mam żaby , jak nazbieram to wsadzę pawie .
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja pawi nie robię:p Nie lubię hodowlanych. No chyba, że neonki:D A zagródki żabek i nietoperków dokupię/dorobię;) Te drugie chyba się dostaje za mroczne plony a te pierwsze dokupię, sprzedając 300-350 piesów na targu;) I tak do lutego będzie ich około 800xD
     
  11. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Doberek

    Poradnik poczytałam i potwierdzam że nie robię a Wy?

    miłego dnia słoneczka i wiaterku zeby nam smog rozwiał i można było korzystać ze spacerów
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Witaj Marzenko !
    Szału w nagrodach nie ma - jeszcze nie wiem - musiałabym pakiecik kupić sp i jeszcze nad tym myślę .
     
  13. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    nagrody mnie nie przekonały, a kupowac nie mam zamiaru,fabryczki i tak siedzą w większości w pasku,nie mam gdzie ich wystawiać,,coś sobie może poklonuje ,ale do tego eventu nie jestem przekonana,, będę miała jakiś cel na gt;)xD, bo będę mogła szukac czegoś czego nie mamxD
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja jestem w rozterce - muszę pomyśleć , bo w lutym neony będą , a one się przydają - ciągle sp potrzebna - nie wiem jak to wszystko pogodzić - bo chciałoby się mieć , ale czy się da . Mi paru rzeczy brakuje , ale czy je zdobędę na G&T ?
     
  15. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    wolę tą super paszę zostawić na neonki,one fioletowe są a ja lubię ten kolor:D

    A co Ci takiego brakuje ? Ja tam uważam że prędzej czy później( raczej później) i tak je znajdę:) to co szukam
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja i tak muszę sp kupić , więc mi to nie robi .
    Najwięcej drzew , ale teraz będzie znowu możliwość zakupu , to może trafię . Nie mam biedronek , łasicy i tego najnowszego
    zwierzaka - ale może kiedyś wpadną do mnie .
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Hejka:) Nie robię tego eventu - nie ma bata8)
     
  18. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

    Witajcie :) Za szybkie tempo życia sprawiło, że organizm się zbuntował i złapałem jakieś przeziębienie, czy coś tam. Mięśnie bolą, z nosa leci, ale w każdej sytuacji trzeba się doszukiwać plusów, zatem:
    po pierwsze primo - w końcu mam czas odwiedzić chatkę :)
    po drugie primo - mogę się trochę polenić :)
    po trzecie primo - leczę się grzanym winkiem :D

    Co do gali sportowców też uważam, że Agnieszka Radwańska jest nie doceniana. Jest naszą najlepszą tenisistką w historii i moim zdaniem osiągnęła więcej niż Fibak. Nie kwestionuję pierwszego miejsca Anity Włodarczyk, ale Aga spokojnie mogłaby zastąpić Lewego, a to dlaczego. Damy Agnieszce piłkę i powiemy strzel karnego, jakaś szansa jest :) Damy Lewemu rakietę i powiemy odbierz serwis Sereny Williams, uuuu nikłe szanse ;)
     
  19. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Tych najnowszych też nie posiadam,ale jak się zestarzeją to do mnie trafiąxD
    Bardzo dobre podejście:D
    Zdrówka
     
  20. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    doberek :)oj tak potrzeba wiatru a moze bardziej wichury :D,zeby smoga wywiać dwa dni siedziałam w domu i szl,,, mnie trafiał ,ale dziś wybyłam nie umiałam wytrzymać :) a ewent wiadomo zaczne jak zawsze :Dna punkcie ewentów mam fioła :D miłego wieczorku życzę :) a cypiskowi zdrówka zyczę