pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Hej:) Dzisiaj o najczęstszym powodzie obsesji - nieszczęśliwej miłości, a więc i o zdradzie:( Ale niekiedy wprowadzającej w sylwestrowe nastroje ("Małgośka");)
    Morał: Jak się zakochać, to raz a na poważnie;)





    PS. U mnie na święta rodzinne osobiście zawsze był bigosik, barszczyk i śledziki:) A w tym roku nie wiem jak to będzie.. Stałe są tylko barszczyk (większość ja pochłaniam) i śledzie oczywiście z ziemniaczkami, które sam obieram:) To jest to jedyne, co mi pozwalają robić w kuchni w związku z obiadem - przynajmniej w stolicyxD Nawet choinka nie jest stała:p Oprócz tego odkryłem, że tak głęboki sen mam po tatusiu - babcia ledwo co jego może dobudzić i w ogóle ktokolwiek, jak cokolwiek ma zrobić; tak jak ze mną:p Dzisiaj nawet zasnąłem w 185 w okolicach Mostu Gdańskiego i pojechałem aż do Gwiaździstej i przesiadłem się do 122:D Dobrze, że mi się kierunki autobusu nie pomyliły, bo nie wiem jak bym z Ursynowa Zachodniego dojechał bardzo szybko na Żoliborz8) I zawaliłem bardzo trudną kartkówkę z tkanek roślinnych-.- Przez co jutro zamiast do 14:30 jestem w szkole do 15:30:mad:
     
    Ostatnie edytowanie: 19 grudnia 2016
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja o tym wracającym dobrze pisałam ze swojej perspektywy i doświadczeń życiowych, ale może ja po prostu trafiam na jakieś wyjątki albo mam wyjątkowego pecha, zresztą czas też mi za szybko ucieka :p

    Miłego wieczoru i nocy ;)


    krasnoludek10 do wklejania muzyki jest specjalny wątek: Czego wlaśnie słuchacie.
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    Co przynosi nam kalendarz 19 grudnia ?

    [​IMG] [​IMG]

    Co to jest dobro? Co to jest zło? Gdzie granica?
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ale to do kalendarza adwentowego;)

    Co do świąt - obowiązkowo jeszcze pierożki (możliwe krokiety również), sernik i makowiec chyba (a może to na Wielkanoc?) - w stolicy wszystko kupne ze sklepu albo z mamy szkoły (i tak dobre) :p;) A u babci od strony mamy (od taty nie pamiętam) przy każdym świątecznym obiadku jest najczęściej kompocik z wiśni:inlove: A co do ryb i owoców morza - nie próbowałem ani tatara jeszcze (zasada "Albo zjesz całego, albo wcale" prosto od mamy), ani krewetek, ani nic:p Tylko czeski (a może słowacki?) rosół i schabowego jak byłem w Karpatach i pojechaliśmy za daleko:wuerg:
     
    Ostatnie edytowanie: 20 grudnia 2016
  5. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Był czas, pora na miejsce:)

    "- Popatrz, jakie to proste: kreślę trzy linie, a ich przecięcie daje mi wymagany punkt – tu jestem.
    W tym zakątku kuli ziemskiej stoi szeregowy Grzywacz Kazimierz. Znalazł swoje miejsce na świecie.
    Boże, gdyby tak można było w życiu. Tak łatwo znaleźć sobie w życiu miejsce."
    Ryszard Kapuściński

    Zawsze się wydaje, że w innym miejscu będzie lepiej.
    Antoine de Saint-Exupery

    [​IMG] :)
    Miłego dnia:)
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    I pa:) Pora do szkoły;) Ostatni dzień z lekcjami w tym roku kalendarzowym:inlove:
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek !
    Moja kartka do kalendarza
    [​IMG]
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    20 grudnia mamy w kalendarzu dzień ryby.

    [​IMG]



    I co? Idziemy kupić karpia? -.-
     
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :) karpik już zamrożony PO :) a u ciebie jak ? jeszcze w sklepie czy już w wannie ?;)

    [​IMG] miłego dnia życzę wszystkim
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja bidulka nawet wanny nie mam , więc karpia żywego nie będzie .
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A u mnie karpia nie mam, choć nie z przyczyn ideologicznych. Po prostu rodzina nie chce jeść karpia. Będzie łosoś i pstrąg. :)
     
  12. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    karpia też nie jem :) ale łososia owszem :)dziś dokupiłam łososia ,ale goscie moi lubią karpia :Dwięc go bedą zjadać
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Z karpiami trzeba uważać
    [​IMG]
     
  14. cypiswp

    cypiswp Nadzorca forum

    U mnie karp będzie, bo lubię i rodzinka też lubi :)
    Kartka do kalendarza:
    Jeśli wierzysz, że Ci się uda, że potrafisz,
    w większości wypadków rzeczywiście Ci się uda,
    to władza umysłu nad ciałem.
    :) Polecam przy eventach
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Bardzo wierzyłam , a ewentu nie ukończyłam - wielbłądy mnie nie lubią .
     
  16. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    nie ty jedna;) ja tez nie ukończyłam :)
     
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Nie powiem , że się cieszę , ale jakoś lepiej mi na sercu .
     
  18. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Dobry

    a ja skończyłam:), dokupiłam jednego sułtana( chyba) i oddałam do ostatniego zadania:)


    [​IMG]

    dużo szczęścia Wam życzę
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja Tobie też :inlove:
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Od razu kartka na jutro (od niedawna mam okropnego lenia) :)
    Zastanówmy się - czy cierpienie jednego z narodów jest niezbędne do wolności całej Europy? Dlaczego padło akurat na naród nasz ukochany - Polskę?
     
    Ostatnie edytowanie: 20 grudnia 2016