pietruchin48

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika pietruchin48, 3 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    [​IMG] Proszę , herbatka , świeżo zaparzona .
     
  2. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Zaśpiewa Ewo kiedy tylko zechcesz . Te najpiękniejsze utwory które znają i lubią wszyscy powstały już daaaawno temu . On odszedł one zostają .
    Irminko chyba na prawdziwą wojenkę nie pali się nikomu . Tych podjazdowych pokazujących oblicza naszej niedojrzałej demokracji nie unikniemy jeszcze długo . Zgadzam się z Tobą co do tych dat :) Też przyszło mi w nich uczestniczyć :) Choć w tych pierwszych nie do końca jeszcze świadomie :) A prosząc Was o jakieś przykłady patriotyzmu miałem na myśli bardziej jakieś ciekawe prywatne sytuacje . Gdzie zetknęliście się , słyszeliście , widzieliście objawy polskości :)
    Kilka lat temu byliśmy na wycieczce w Wiedniu .
    Nad pięknym modrym Dunajem w okolicach stolicy Austrii w niewielkim hoteliku mieliśmy swoją bazę wypadową . Lato długie dnie dużo czasu . Oczywiście spacer nad Dunaj obowiązkowy :) A tam słupek z tabliczką z nazwą rzeki a nad nią na kartonie starannie wymalowany napis Wisła :)
    Albo most w Paryż na Sekwanie . Obwieszony kłódkami z okazji ślubów młodych par tam będących . Na pamiątką i szczęście :) Najrozmaitsze kłódki pięknie lub mniej ozdobnie grawerowane ale wśród nich tak bardzo rzucająca się w oczy kłódka białoczerwona :)
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Uwielbiam Pana Leonarda:) I nigdy nie przestanę;) Chociaż niestety anioły go dzisiaj zabrały do nieba8) Jak to mawiają "Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba". Ale jak tu się z nią zgadzać jak wielcy sercem albo/i rozumem ludzie umierają:cry::cry::cry: Także skomentuję to tylko tak: Nigdy nie wolno nam zapominać o wielkich (i to nie tylko naszym zdaniem) bohaterach narodowych:)!!! Bo według mnie to jest równoważne z grzechem-.-;) Kochamy Was, ZAWSZE będziecie w naszych sercach - zarówno jak ojczyzna sielska, ale też jak bardzo cierpi; dnia świątecznego i powszedniego:inlove:!!! Dlaczego? Byliście i jesteście takimi świętymi na ziemi! Dlatego powiadam nam - Polakom: Amen! Niech się stanie to, co powyżej napisane!!!
     
  4. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Ale z Ciebie mocium panie:D
    Tak jest – zgoda,
    A Bóg wtedy rękę poda. :D
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    [​IMG] Dzisiaj mecz chłopaki grają - oglądamy?
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No jasne, że tak;) Rzecz jasna - jak nam nerwów starczyxD
     
  7. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Tomek meliskę polecam xD
     
  8. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Nie mogłam się oprzeć.
    Dla Cypisa, jak się tu pojawi, piseneczka:D

     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niedobra kobietoo_O:D To ja na rozluźnienie nastroju prosto z TVP2:p;)
     
  10. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    super piosenka xDxDxD
     
  11. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    A gdyby Ciebie tak ktoś wymalował farbką, też byłabyś śliczna? Takie coś to jest zwykłe znęcanie się nad zwierzętami i nic go nie usprawiedliwia.


    Po przeprowadzce w nowe miejsce administrator budynku pozwolił nam trzymać część gratów na korytarzu dopóki nie poustawiamy wszystkiego. No i tak trzymaliśmy ze dwa lata aż ostatnio kazał nam w końcu je pozabierać. No i musieliśmy trochę poprzestawiać meble. Wszystko było elegancko, dopóki nie przesunęliśmy stołu i nie zobaczyliśmy plątaniny kabli, jaką zastawiał :D
    Trzeba było spruć wszystko i pospinać od nowa. Oczywiście długości kabli świetnie pasujące do starej plątaniny nijak nie chciały pasować do nowego układu, więc musieliśmy przekopać dwa wielkie pudła w poszukiwaniu innych. I oczywiście te inne też niekoniecznie pasowały, więc dalej mamy bajzel, tylko w innym miejscu, ale stół zastawia, więc póki wszystko działa, nie ma się czym przejmować :D
     
  12. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    taaak, prowizorka to najtrwalsza rzecz na świecie :p wiem coś o tym...
     
  13. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    Witajcie


    W Gruzji,w Tibilisi jest polska lodziarnia,a także
    [​IMG],, w Armenii na targu można kupić polską flagę, a nawet porozmawiać po polsku ze sprzedawcą,, wyroby producenta Twoich baryłek są bardzo tam cenione:)Wałęsa,Kwaśniewski i Komorowski mają swoje beczki z koniakiem w Araracie
    [​IMG]

    zdjęcia niestety nie moje, muszę kiedyś swoje uporządkować, to jeszcze kilka by się znalazło,takich polskich ciekawostek

    Będąc w Baku, moja koleżanka kupiła sobie pęto kiełbasy krakowskiej:D
    już jeden od godziny oglądam,i ciekawie nie jest,bo przegrywają-.-,, ciekawszy mecz dopiero przed nami:), niech przynajmniej tam wynik będzie zadowalający

    a nie można było tych gratów od razu pod stół schować;)
     
    Ostatnie edytowanie: 11 listopada 2016
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    naszych oglądasz? Siatkę?
     
  15. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    No... tych gratów było całkiem sporo i nie mieściły się pod stołem. Trzeba było wygospodarować inne miejsce :p
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A nie lepiej było pod dywan:p ???
     
  17. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    nie, Armenia-Czarnogóra:)
    ponarzekałam sobie, do przerwy Armenia przegrywała 0-2,, by wygrać 3-2,,
    jeden dobrze zakończony, to teraz czas na Polaków:D
     
    Ostatnie edytowanie: 11 listopada 2016
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Pewnie nie będę oglądał (o dziwo oglądanie piłki nożnej wydaje mi się nudne a do grania nie mam zapałuo_O Wolę unihokej i być może ręczną:p), więc daję piosenkę Polakom na szczęście;)

    Polacy - jak przed dziewięćdziesięcioma ośmioma laty zwycięstwo nam przynieście!
     
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    [​IMG] Na mecz gotowi , bo już gramy .
    I mamy gol ??????
     
    Ostatnie edytowanie: 11 listopada 2016
  20. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

    gotowi:D
    i goool:D, dobrze się zaczyna


    oazy na dziś zamykam, jak na początku ładnie przeskakiwało tak teraz już nie,może jutro bedzie lepiej