Opinie Piekarnia miłości

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 7 lutego 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. d_anulka

    d_anulka Analityk forum

    Do eventu przystąpię, i mam nadzieję że ukończę z sukcesem. Skoro @misiek1978 napisał, że nawet na piechotę się da, to żal nie spróbować. 8) A może jeszcze z koła jakiś bonus fajny wyskoczy?
    Przepisy na CMJ i Babeczkę mam. Będę celować w inne nagrody. :)
     
  2. incasent

    incasent Ambasador forum

    Ufff ... już się bałem, że mi sklep sezonowy zaktualizują i żetony inflacja zeżre :D
     
  3. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Piotrek xD:cry:xD
    nie dziwię Ci się, że obawiałeś się aktualizacji, też bym się bała. :p
    Teraz mam 18 żetonów:
    [​IMG]
    plus te 5 szt. z obecnego eventu, to będzie 3.450% do PD ze zbioru ozdobnych.:)
    Byłoby pięknie gdyby nie te miliardy PD konieczne do zdobycia kolejnego poziomu.
     
  4. incasent

    incasent Ambasador forum

    Moje 18 już odfrunęło, to był "Mega dzień PD" ;), ale i pięcioma nie pogardzę :)
    Generalnie te żetony są jednym z powodów dla których robię sezony :)
     
  5. renia111979

    renia111979 Ekspert forum

    klasycznie - robię, poprzedni weekend zajęty remontem, to w tym odbije siedząc przy kompie xD8)
    Za Gt ciasteczko dla miecia, picolakami nie gardzę, choć moje zawsze dają jedno wielkie badziewie.
     
  6. Ogrodnik121970

    Ogrodnik121970 Młodszy ekspert

    Widzę, że wszyscy z zachwytu pieją nad eventem :)... no to ja będę tą po drugiej stronie barykady...
    Przepis na CMJ jest bardzo intratny dla tych co go nie mają - ja mam więc mnie ta emocja omija
    Przepis na babeczkę okazuje sie, że też mam - nawet nie wiem skąd bo nigdy z niego nie skorzystałam, bo mam Jednorożca na wybiegu (Zamek z chmur), który codziennie jedną babeczkę przynosi - ta emocja też mnie omija
    Przepis, ten nowy, jak dla mnie, mówiąc szczerze nie wart zachodu. Czy da więcej wypadajek - wątpię bo i tak nikt tego nie jest w stanie policzyć więc to zamydlanie oczu i do tego jest na złoty slot i tylko na 2h i tylko na bachamie (no poszli po bandzie) -> no może początkujacym graczom się przyda, ale ja jakoś nie widzę u siebie dla niego zastosowania -> i kolejna emocja mnie omija chociaż może warto powalczyć o niego dla zasady żeby mieć
    No i najgorsze w tym evencie jest to, że znowu jest ta mało przyjemna gra na spostrzegawczość, refleks i czas. Nie lubię tej mini gry, bardzo jej nie lubię. Jest męcząca, frustrująca i koszmarnie czasochłonna, a zakładając, że znowu sypnie się serwer to będzie to istna mordega.
    PODSUMOWANIE: chyba się wypaliłam na tej farmie :( Za dużo eventów, za dużo błędow. Ostatnio mam wrażenie, że ta gra to nie kończąsy się maraton.
    Sorki za mój pesymizm, ale tak jakoś wyszło :(
     
  7. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Każdy z nas co jakiś czas się wypala.:)
    Błędy w grze też mają znaczenie, a ilość eventów mi nie przeszkadza (zawsze można je pominąć). Lecz jest coś, że pomimo wszystko wracamy, gramy i znów narzekamy, ale gramy.xD:cry:xD
    Też tak mam.:)
    Przez długi czas nawet mi się skrobnąć posta nie chce . . . i nagle ktoś coś napisze i już jest temat do dyskusji.:)
     
  8. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    Nie robie. Wlasnie chwilke temu dokupilam kilkanascie namiotow aby zakonczyc event.
    CMJ moge zrobic a babeczke kupuje albo wypada a jakichs skrzynek.

    Czuje zmeczenie, wiec omine i odsapne :)

    Powodzenia robiacym :)
     
  9. dana7317

    dana7317 Mieszkaniec forum

    Pytanko :
    Czy przepis na babeczkę to ten sam co z 5 poziomu Piekarni ?-bo już na(za)kręcona jestem jak słoik powideł do jutrzejszych pączkówxD
    Ewent fajny ja też używam telefonu do podrasowania pamięci :p
    Nowy przepis do wylotek na Baha -czemu nie -zawsze to ze dwie wincyj wylecixDxDxD
     
  10. and_peggy

    and_peggy Forumowy żółtodziób

    Dawno nie robiłam eventów od a do z. Chciałbym zacząć i zastanawiam się jak uzyskujecie tak duży pojedynczy zbiór?
     
  11. freska_kreska

    freska_kreska Ambasador forum

    Małe pola + chutney marchwiowo-jabłkowy. Wtedy masz 404 małe pola * 4 sztuki z pola = 1616 - 404 potrzebne na kolejny rozsiew = 1212 :)
     
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    xD

    tak to ten sam

    w końcu po 11 latach jest możliwość zdobycia przepisu i bardzo tanio ;)
     
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Podziwiam tych, którzy w tej minigrze zdają się na swoją pamięć. Mnie z miejsca skazywałoby to na przegraną, więc prozaicznie skorzystam z narzędzia windowsa - WycinaniexD
    Jeśli mogę coś doradzić... Przy kompletowaniu zamówień podstawa (czyli biszkopt) nie będzie problemem. Wystarczy kierować się kolorem foremek. Ale już różowe polewy mogą się mylić - zwłaszcza pierwsza i druga z prawej. Na zamówieniach będą częściowo zakryte dekoracjami, więc trzeba dobrze patrzeć, który to róż. Z kolei dekoracje są raczej małe i z tego 3 dość podobne do siebie. Zapoznajcie się więc z nimi dobrze:)
     
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Osobiście zawsze wolałam telefon. No ale co ja tam wiem 8)xD

    A w temacie to eventu nie robię, ponieważ mi się nie chce - ale trochę nawet żałuję, że mi się nie chce, podoba mi się to składanie ciast.
    Choć smakowo to te połączenia wyglądają dość średnio :wuerg:xD
     
  15. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    BA_Marion..dzieki za podpowiedz...zapoznam się z polewami różowymi i dekoracjami...robię...i jeszcze chyba działać będzie f5
     
  16. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Oj tam nie żałuj sobie i zrób
    zgarnij dwa itemy dla mnie ;):) bo pnącze takie jakieś niekompletne hehe
     
  17. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Właśnie o tym samym pomyślałam. Torty były duże i wyraźne, a te babeczki są malutkie i takie bardzo kolorowe, podstawy po papierkach to się rozróżni, ale reszta może sprawiać pewne trudności.
    Wspomagam się telefonem, robię zdjęcia ;) przy tych babeczkach to już przy dwóch pewnie miałabym problem z zapamiętaniem kolejności ;)
     
  18. bona53

    bona53 Wielki mistrz forum

    o_Oooo jak miło ciebie czytać,pozdrowionka.
    Składaj te ciasteczka przecież na smakowanie nie ma szans.Milon buziaków.
     
  19. panda-p25

    panda-p25 Hrabia forum

    aż się nie chce wierzyć ,że nie muli
     
  20. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Zbiór gryki 200 mleka migdałowego

    na dzikiej były drzewa ale kombajnem usuwałam wszystko na głównej i drzewa znikły z dzikiej :eek: ani owoców ani wylotek :cry:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.